Accident naspa aici in Olanesti Sat acum cateva ore.
O fata venea de la scoala din Baile Olanesti si cand sa dat jos din taxi, sa dat pe partea cu carosabilul si nu sa asigurat/nu a fost atenta si a luat`o unu ce avea viteza, in plin.
Au fost 3 ambulante... dar nu`mi dau seama de ce 3.....
S`ar putea sa aiba coloana rupta

E la spital la Bucuresti in coma.

Doamne Ajuta sa traiasca !