Quote:
Originally Posted by Kaluvr6
...si e baiatul cu Kavasaki Ninja verde din clipul lui SYD 
|
Acum am ajuns si eu acasa si vad posturile despre accident.

Tipul din clipul meu
https://www.youtube.com/watch?v=FklBoAmTsds nu este cel in cauza, e Bosky, in schimb pe 26 am filmat pe bulevard un grup de motoare care invatau sa mearga pe o roata si printre ei si
Inu. Am filmat, si am tot filmat. Dupa ce au obosit pt ca nu-i deloc usor, m-am dus langa ei si am intrebat daca vor filmuletele? Foarte incantat unul din ei mi-a dat ID-ul lui sa le trimit pe mess. L-am salvat in telefon si a ramas vb cand ajung acasa sa trimit. Am fost foarte obosit si am amanat, dupa care a trebuit sa plec de acasa si abia azi am ajuns. Acum fara somn am aruncat o privire peste filmulete

. Auzisem de accident ieri

, dar am zis hai sa trimit macar prietenilor lui filmarile, a fost prietenul lor, caut in telefon ID-ul primit in acea seara si gasesc
[email protected]................................................

Deci sunt terminat, vad in telefon si nu pot sa cred

. Cum e posibil frate asa ceva? Nu poate viata sa fie atat de nedreapta

.......... Am invatat ceva acum, sa-i apreciez pe cei de langa mine in fiecare secunda, viata-i o tarfa. Dumnezeu sa-l ierte.....

