Am trecut de cateva ori pe acolo si ma gandeam cine so fi mai infipt si in asta

Prin iarna mercedesul acela sas s-a urcat pe un copacel de la ceas din centru ,prin primavara un bmw a scos un copac zdravan din radacini pe Ana Ipatescu

Ce sa mai zicem aia e- soferi cherestegii.