Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 29-07-07, 12:10   #1306
Aaronnel^

Stage 5
 
Aaronnel^'s Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 2,643
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Old School Cars]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Quote:
Originally Posted by Alexik View Post
mda, buna miscarea...pacat ca e mailul tau si site-ul tau acolo...deci nu am sa pun aia pe masina, si n-as fi pus-o chiar daca participam.

cu masina ajungi pur si simplu intrand pe strada, caci maine se elibereaza toate partea aia de la primul limitator pana sus la strada...pentru curse...

e legala adica e discutat cu politie / salvare etc...aprobari si etc...concurenti eu zic ca vor fi destui...acuma ramane de vazut...

bafta si ne vedem maine acolo.
Nu este mailul meu nici site-ul meu ... nu sunt facute de mine .. sunt facute de Oliver special pentru comunitate....

Quote:
Originally Posted by trafy-vr6 View Post
in legatura cu ce scrie pe afis..."textu ala prin care faci oamenii sa vi se alature" : ba tata, tu chiar nu iti revi asa putin? ai firma de tuning cumva ca sa iti permiti sa scri acolo: ai o masina care vrei sa iasa in evidenta? atunci alatura`te comunitatii 4tuning rm.valcea". In primu rand o masina speciala iese in evidenta fara sa se alature. In al 2-lea rand nu vad rostu afisului pe masina...am zis ca nu mai postez da nu pot sa ma abtin cat vad atata prostie.bafta
Textul nu-mi apartine... este compus de Oliver. Este cel prezent pe fluturas.
__________________

Last edited by Aaronnel^; 29-07-07 at 12:15.
Aaronnel^ is offline   Reply With Quote
Old 29-07-07, 14:06   #1307
Alexik

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 457
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

nu cred ca ar fi facut Oliver asa ceva sincer...

oricum ar fi...cand cineva din toata gloata se gaseste sa faca ceva...ce nu a fost discutat cu restul...nu va iesi...asa se intampla cand vrei sa te afirmi cu ceva

in fine...treaba voastra...
Alexik is offline   Reply With Quote
Old 29-07-07, 15:07   #1308
TigerGTS

Stage 5
 
TigerGTS's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 369
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Si site-ul si mail-ul si textul imi apartin, cu diferentza ca au fost concepute odata cand existau perspective pentru "comunitate".
TigerGTS is offline   Reply With Quote
Old 29-07-07, 15:12   #1309
Alexik

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 457
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

ma rog...eu in general nu sunt de acord cu faze din astea, nu pentru a fi eu cel care face ceva...dar asa, ca idee...

uite sa luam chiar exemplul asta...suntem sau ne dorim sa fim o comunitate...dar sa zicem ca suntem...vrem sa ne facem site...nici nu apucam sa discutam problema...si apare un site facut de cineva...acum, sa nu intelegi ca te critic sau ceva...imi spun doar punctul de vedere atata tot...eu cand vad acel site (si nu ma refer aici la site-ul facut de tine, ci generalizez) ma gandesc ca acea persoana ce l-a facut vrea sa se afirme cu ceva in fata celorlalti...

dar ma rog, situatia de fata nu intra in discutie pentru ca este mai vechi site-ul din cate am inteles

anyway, cred ca e mai mult "bla bla" si nu stiu daca se va intelege corect...

oricum ar fi...sper sa ne vedem pe la curse azi...cat mai multi :P
Alexik is offline   Reply With Quote
Old 29-07-07, 15:15   #1310
Aaronnel^

Stage 5
 
Aaronnel^'s Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 2,643
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Old School Cars]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Quote:
Originally Posted by Alexik View Post
ma rog...eu in general nu sunt de acord cu faze din astea, nu pentru a fi eu cel care face ceva...dar asa, ca idee...

uite sa luam chiar exemplul asta...suntem sau ne dorim sa fim o comunitate...dar sa zicem ca suntem...vrem sa ne facem site...nici nu apucam sa discutam problema...si apare un site facut de cineva...acum, sa nu intelegi ca te critic sau ceva...imi spun doar punctul de vedere atata tot...eu cand vad acel site (si nu ma refer aici la site-ul facut de tine, ci generalizez) ma gandesc ca acea persoana ce l-a facut vrea sa se afirme cu ceva in fata celorlalti...

dar ma rog, situatia de fata nu intra in discutie pentru ca este mai vechi site-ul din cate am inteles

anyway, cred ca e mai mult "bla bla" si nu stiu daca se va intelege corect...

oricum ar fi...sper sa ne vedem pe la curse azi...cat mai multi :P

Si site-ul si mailul si fluturasii au ceva timp de cand sunt facuti si Oliver i-a facut cu scopul de a atrage lumea in comunitate. Site-ul este pur si simplu facut ca o sageata pentru forum.

Poate tu nu stii de acest site deoarece este facut inainte ca tu sa intrii in comunitate.

Anyway ... c'ya la curse

Apropo ... este adevarata taxa de 100 RON pentru participare?
Aaronnel^ is offline   Reply With Quote
Old 29-07-07, 15:18   #1311
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

in fine..nu ma mai bag...aaronele o sa am eu grija de forumu asta dupa ce pleaca Oli.....si o sa am grija si de tine
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 29-07-07, 15:21   #1312
Aaronnel^

Stage 5
 
Aaronnel^'s Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 2,643
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Old School Cars]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Quote:
Originally Posted by trafy-vr6 View Post
in fine..nu ma mai bag...aaronele o sa am eu grija de forumu asta dupa ce pleaca Oli.....si o sa am grija si de tine
Aoleu ..... cand pleaca Oli ma retrag
Aaronnel^ is offline   Reply With Quote
Old 30-07-07, 14:05   #1313
GOE86

Stock
 
GOE86's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 4
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

BAAA Maronele dupa atatea comentarii aiurea yo as zice sa te ascunzi ....muge cica nu zice nimic( am o franghie daca te ajuta )
GOE86 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-07, 15:25   #1314
Alexik

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 457
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

asta e nebun ma oricum...n-ai vazut ca si-a facut alt user ? mike_tfsi ... chiar nu e intreg la cap coinacu'...
Alexik is offline   Reply With Quote
Old 30-07-07, 15:30   #1315
Robbert

Stage 5
 
Robbert's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 902
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

era suspect de la inceput ca nu a fost nici un afis cu 4 tuning p'acolo...poate pe masina lui gogu dar nu era la vedere
eram curios pana unde ar fi mers
Robbert is offline   Reply With Quote
Old 30-07-07, 15:41   #1316
Alexik

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 457
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

era pus jos, pur si simplu...nu era pe luneta...oricum, asta cred ca noi toti ne`am nascut ieri sau ceva...vine cu faze din astea...intai ca n`are masina...apoi ca a fost la curse...ca a auzit nu stiu ce...stia prea multe, era clar ceva ciudat la mijloc...

oricum, copiii retardati nu au ce cauta printre noi...e simplu...eu unul am propus banarea lui pe forum, dar nu stiu ce va zice adminul...

in fine, bafta...
Alexik is offline   Reply With Quote
Old 30-07-07, 20:41   #1317
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Mda...deci imi da Aaronel PM si uitati ce zice:

"Faptul ca tu ai ce ai cu mine nu iti da dreptul sa ma hartuiesti pe mine cu faze din astea, ca sa nu mai postez pe forum ca ma bati sau nu mai stiu eu ce. Decizia de a nu mai posta pe forum o ia un administrator al forumului in urma unui BAN permanent. Ceea ce am zis eu ieri ca am confirmat ca ai fost slab la cursa a fost o simpla parere strict legata de cursa. Nu este numai parerea mea. S-au auzit multe voci in public. Cursa aia nu era pentru masina ta la ce hartoape erau acolo.
Cand m-am certat atunci cu trafy pe mess si imi zicea nustu ce dreaq de TIR eu am incercat sa-l fac sa inteleaga ca nu e chiar asa, iar ca sa-i inchid gura i-am zis ca as alege Passatul in locul Corradoului, nezicand ca nu mai imi place si alte chestii, ceea ce voi nu ati inteles. Am incercat sa-ti explic si tie si pe forum dar fara rost si vazand ca nu se ajunge nicaieri am lasat-o balta. Daca nu-mi placea, nu-mi placea de la inceput . Daca nu-mi placea nu mai vorbeam eu cu RoSonic, Gratzian, ZoliaT sa apari tu in revista si nu iti mai spuneam acu cateva zile ca mia dat ZoliaT PM ca accepta sa apari in revista dar trebuie alte poze. Iar nu dadeam 3 mailuri la aia de la Tuning Show si nu a raspuns nimeni. Nu veneam eu atunci cand a plouat si am mers sa facem poze. Nu-i pup in c*r nici pe TIR nici pe cel cu Mazda. Ma inteleg bine cu ei si n-am nimic cu ei. Ca aveti voi ceva cu ei asta e partea a2a. Mie nu mi-ai zis niciodata ca ala cu Mazda e figurant si eu te-am aprobat La ceea ce s-a intamplat intre voi doi intro parte ii dau dreptate lui intro parte tie. Daca te multumeste cu ceva, imi cer scuze. Ieri nu aveam cum sa-mi cer scuze aflandu-ma intro cusca cu niste lei care abia asteptau sa ma sfasie. Cam atat am avut de zis, daca ai intrebari le astept."


deci asa isi cere aronel scuze. Aaronele...ti`o trebui moderator, nu ti`o trebui, eu atat iti zic...daca mai postezi cu useru tau sau oricare alt user, iti dau eu ban permanent de iti sar ochii. Boschetare ce esti. Tu nu vei cat de prost si slab de minte esti? Tu nu vezi ca toata lumea iti zice ceva si tu zici altceva?? De ce in MM ieri la curse nu mi`ai zis ma boschetu dracu in fata ca sunt varza...nu slab cum ai zis tu??? Zi a cacanare??? Asteptai sa ajungi acasa sa scrii?? Ba m**e, tu stii cum e sa participi la o cursa? Tu la cate gatu matii curse ai fost ma sa iti permiti tu copil de 14 ani sa judeci lumea? Marsh ***u`ti morti`n gura si daca te mai prind ca postezi sa vezi ce iti hartuiesc eu una`n gura de nu mai postezi tu nici daca iti dau astia tie siteu. Pai eu ma retrag din comunitatea asta din cauza ta bai m**e penala ce esti???
__________________

VW Corrado VR6 - new engine

"I started out with nothing and I still got most of it left"
www.midnightracersvl.blogspot.com
http://forum.midnightracers.ro
Kaluvr6 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-07, 20:44   #1318
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

wow...that`s hurt...)
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-07, 21:00   #1319
IONUT-GBP

Stage 5
 
IONUT-GBP's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,729
Smile Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

[QUOTE=Kaluvr6;1021663]Mda...deci imi da Aaronel PM si uitati ce zice:

"Faptul ca tu ai ce ai cu mine nu iti da dreptul sa ma hartuiesti pe mine cu faze din astea, ca sa nu mai postez pe forum ca ma bati sau nu mai stiu eu ce. Decizia de a nu mai posta pe forum o ia un administrator al forumului in urma unui BAN permanent. Ceea ce am zis eu ieri ca am confirmat ca ai fost slab la cursa a fost o simpla parere strict legata de cursa. Nu este numai parerea mea. S-au auzit multe voci in public. Cursa aia nu era pentru masina ta la ce hartoape erau acolo.
Cand m-am certat atunci cu trafy pe mess si imi zicea nustu ce dreaq de TIR eu am incercat sa-l fac sa inteleaga ca nu e chiar asa, iar ca sa-i inchid gura i-am zis ca as alege Passatul in locul Corradoului, nezicand ca nu mai imi place si alte chestii, ceea ce voi nu ati inteles. Am incercat sa-ti explic si tie si pe forum dar fara rost si vazand ca nu se ajunge nicaieri am lasat-o balta. Daca nu-mi placea, nu-mi placea de la inceput . Daca nu-mi placea nu mai vorbeam eu cu RoSonic, Gratzian, ZoliaT sa apari tu in revista si nu iti mai spuneam acu cateva zile ca mia dat ZoliaT PM ca accepta sa apari in revista dar trebuie alte poze. Iar nu dadeam 3 mailuri la aia de la Tuning Show si nu a raspuns nimeni. Nu veneam eu atunci cand a plouat si am mers sa facem poze. Nu-i pup in c*r nici pe TIR nici pe cel cu Mazda. Ma inteleg bine cu ei si n-am nimic cu ei. Ca aveti voi ceva cu ei asta e partea a2a. Mie nu mi-ai zis niciodata ca ala cu Mazda e figurant si eu te-am aprobat La ceea ce s-a intamplat intre voi doi intro parte ii dau dreptate lui intro parte tie. Daca te multumeste cu ceva, imi cer scuze. Ieri nu aveam cum sa-mi cer scuze aflandu-ma intro cusca cu niste lei care abia asteptau sa ma sfasie. Cam atat am avut de zis, daca ai intrebari le astept."


ai uitat mah cand te plimba Geo cu masina si imi zice`ai mie ca in valcea sunt maximmmmmm 2 masini in VL care il fac pe Geo...dupa ce nu te mia plimba a crescut instantaneu numaru masinilor tari in vl..nu mai ridicai in slavi VR6 2.9 ..acum era mai tare ca el 1.9 TDi ..nici dupa ce ti`a arata datele alea tu din invidie si de al dracu ce esti tot ca tine o tine`ai....si am auzit eu niste chestii...da nu le mia zic ca mie mila de tine mah...pai ieri la cat de nervos era Kalu si Alexik din 2 palme lesina`i.....
__________________
IONUT-GBP is offline   Reply With Quote
Old 30-07-07, 22:05   #1320
SSJ_Gohan

Stage 4
 
SSJ_Gohan's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 244
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Hmmm...
1. Dumneata "domnule" Ionut stai calm in banca dumitale ca nu esti nici tu departe de "domnu" Aaronel, ca sa nu te hartuiesc si eu pe tine .

2. @ Aaronel, esti jalnic, sunt pro banarii tale de pe forum

3. Buna Geo, buna Fra, buna Dani :-h

4. E vant afara

5. Am terminat Resistance Fall of Man

6. (pe fundal deja se aud huduieli si fluieraturi...ca sa tac dreacu din gura) nu vreau ma !

7. gata
__________________
Fear is the Mindkiller !
SSJ_Gohan is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -