Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 13-07-07, 23:04   #1246
Alexik

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 457
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

ba sa fiu sincer, nu inteleg...

dar stiu...ca sunt inclus si eu in categoria aia...stiu pentru ca am vazut cum a facut Dani atunci cand i-am explicat ca il cunosc pe Web (baiatu' cu Mazda 3) de mult timp si ca nu-i asa cum a zis ea...cel putin nu cum il cunosc eu...da, prima impresie conteaza si el poate avea nervi sau etc, nu-i problema mea...dar va luati foc aiurea...sa nu se inteleaga ca ii iau apararea, ca nu cred ca are nevoie de avocat...incerc sa explic de ce va luati foc degeaba...Dani s-a suparat pe mine si m-a luat peste picior cu "hai ca vine si baiatu' de treaba cu noi la terasa" fara ca eu sa fac nici macar o afirmatie in acelasi gen...ma rog, asta nu-i o problema ca eu nu ma supar prea tare de la faze din astea...

sincer...in viata multe ne deranjeaza, trebuie sa stim sa ignoram...

si nu inteleg daca Geo s-a suparat, trafy de ce s-a luat dupa el, ca nu cred ca i-a zis Geo "bai si tu esti suparat ca sunt si eu"...pe Geo l-am inteles si stiu de ce a zis ce a zis...

in fine, am prea multi nervi ca sa mai fiu coerent...bag ceva in ea de viata...

LE: si daca sunt inclus intre oamenii aia, pe care sincer eu nu-i vad...nu-mi dau seama de ce...

oricum, pa tuturor...ma bucur ca in sfarsit a fost lumea sincera...oricum totul se destrama incet...doar ca nu vroia nimeni sa zica sau sa vada...

Last edited by Alexik; 13-07-07 at 23:08.
Alexik is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 23:19   #1247
TIR

Stage 5
 
TIR's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
[Fiat]
[AUDI]
[SEAT]
[SKODA]
[RENAULT]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

ce emotionant!!! da puneti suflet nu gluma
TIR is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 23:22   #1248
CaDDy
VW Driver

Stage 5
 
CaDDy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,239
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

...mda... sa`ntzeleg k asta e kam finalul si asa destramatei noastre comunitati valcene ?

nu zic k e k geo .. sau k trafy .. sau k cine vretzi voi ... poate k am suparat si eu unele persoane.. poate k nu ... oricum ma simt bagat in aceeasi oala cu totzi .. akum nu`sh ce sa zic .. eu speram k incet incet sa facem ceva frumos la VL ... dar.. se pare k nu se poate..
__________________
Built Thread
CaDDy is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 23:23   #1249
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

m`am suparat frate ca va suciti ca floarea soarelui dupa soare..nu m`am referit la tine..si nu m`am referit nici la baiatu cu mazda pe care nu`l cunosc deci nu vb de el
__________________
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 23:24   #1250
Alexik

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 457
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Quote:
Originally Posted by TIR View Post
ce emotionant!!! da puneti suflet nu gluma
n-am nici o treaba cu tine...dar pari a fi un Aaronel mai mare...

nu m-am uitat ce varsta ai, dar comentariile tale arata multe...esti una dintre persoanele pe care nu le intereseaza, dar fac comentarii asupra celor pe care ii intereseaza anumite lucruri...

in fine...
Alexik is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 23:26   #1251
Alexik

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 457
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Quote:
Originally Posted by trafy-vr6 View Post
m`am suparat frate ca va suciti ca floarea soarelui dupa soare..nu m`am referit la tine..si nu m`am referit nici la baiatu cu mazda pe care nu`l cunosc deci nu vb de el
nu mi se pare ca aveai de ce sa te superi...sincer...
Alexik is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 23:28   #1252
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

repet..nu m`am suparat dar am ales sa ma retrag din comunitatea din cauza unor persoane...pur si simplu m`au deranjat niste faze..in fine..
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 23:29   #1253
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Deci fratilor imi pare rau dar nu o sa mai intru pe forum, nu o sa mai particip la nici o intalnire si nici un gratar ( spre bucuria unora ). Sincer imi pare rau dar azi la intalnire am vazut de fapt despre ce e aceasta comunitate. Imi cer scuze fata de TIR la faza cu " poti sa vii la intalniri ca nu e vb de masini, e vb de oameni ca vorbim si alte alea". Azi am vazut ca nu e asa. Aici e de fapt faza ca nu conteaza omu, conteaza masina. De fapt pana acuma poate d`asta am fost apreciat la intalniri, ca am avut masina frumoasa nu ca am venit eu. In fine nu mai conteaza. Mai am si acum sticla de vin care mi`ati dat`o la intalnirea aia cand mi`am inaugurat corrado si care am crezut ca a fost din suflet da acum ma indoiesc, poate doar din punctul de vedere al unora. Mi`am facut placere sa particip la toate intalnirile de pana acum, si am crezut ca o intalnire consta in faptu de a`ti face noi prieteni, o scuza de a iesi din casa si o placere. De fapt la intalniri se fac 3 4 bisericute, sunt deja tabere si au fost prea multe certuri de care m`am saturat. De ex am ajuns sa`mi pun mintea cu un copil de 14 ani ceea ce nu trebuia sa fac. Am pus suflet la comunitatea asta pt ca atunci cand a fost sa vin cu corrado la intalnire, stiti foarte bine ca am tras toata saptamana si am dat o gramada de bani in plus sa`mi termin masina ca sa ma tin de cuvant. Nu stiu care altu ar fi dat 200 de euro de exemplu la 2 oameni sa ii monteze 2 scaune caci oamenii aia vroiau sa plece acasa, sau sa dea o gramada de bani la unu sa ii termine muzica si sa stea pana la 4 dimineata doar ca a doua zi sa ajung la intalnire si sa ma tin de cuvant. Nu suport oamenii falsi care vb pe la spate si care in fata rad cu tine. Aici nu dau nume, se stiu ei. Posturile mele se opresc la 340. Adevaru e ca se destrama si nu e frumos. Multa lume e pe interes si azi deja s`a intrecut masura. Deja mi`e scarba de oameni falsi ca am mai avut de a face cu multi pana acum si cum am mai zis si inainte e naspa ca se tot inmultesc. In fine, am prea multe pe cap si deja nu merita sa imi mai bat capu cu altele, sunt niste chestii pe care le pot ocoli. Bafta in continuare si sa va realizati tot ce v`ati propus. Respectele mele la toata lumea!
__________________

VW Corrado VR6 - new engine

"I started out with nothing and I still got most of it left"
www.midnightracersvl.blogspot.com
http://forum.midnightracers.ro
Kaluvr6 is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 23:29   #1254
Aaronnel^

Stage 5
 
Aaronnel^'s Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 2,643
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Old School Cars]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Quote:
Originally Posted by Alexik View Post
n-am nici o treaba cu tine...dar pari a fi un Aaronel mai mare...

nu m-am uitat ce varsta ai, dar comentariile tale arata multe...esti una dintre persoanele pe care nu le intereseaza, dar fac comentarii asupra celor pe care ii intereseaza anumite lucruri...

in fine...
E mai mare dar nu e AaronNel ca nu suntem frati gemeni
Aaronnel^ is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 23:31   #1255
TIR

Stage 5
 
TIR's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
[Fiat]
[AUDI]
[SEAT]
[SKODA]
[RENAULT]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Da par un Aaronel mai mare... uitati-va si voi dc va suparati si dupaia... o sa iti dai seama ca nu trebuie luata asa problema... acuma serios. Pt ce merita sa va certati ?! A ?

Adica e normal sa se uite omu la ceva nou... si plus invidia e cauzatoare de tot. Domle ala are mai marfa... nu il mai bagam in seama.
__________________
Fiat 500 Abarth transformation
TIR is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 23:34   #1256
TIR

Stage 5
 
TIR's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
[Fiat]
[AUDI]
[SEAT]
[SKODA]
[RENAULT]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Kaluvr6 e acuma poate intelegi dc nu am venit la nici o intalnire si nici nu m-a atras... discutiile de aici au spus multe... si mi-am facut parerea de mult.

Sunt mai tari alea pe Republicii spontane se mai opreste omu sa mai intrebe una alta ca si atunci cand m-am oprit sa il intreb pe Florin de plafon )
TIR is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 23:36   #1257
Alexik

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 457
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Quote:
Originally Posted by TIR View Post
Da par un Aaronel mai mare... uitati-va si voi dc va suparati si dupaia... o sa iti dai seama ca nu trebuie luata asa problema... acuma serios. Pt ce merita sa va certati ?! A ?

Adica e normal sa se uite omu la ceva nou... si plus invidia e cauzatoare de tot. Domle ala are mai marfa... nu il mai bagam in seama.
pai depinde cat suflet pui...

si eu ma uitam azi si la Mazda aia care la design e faina...si la Cupra ala care are 240 de cai...si tot ce-am facut a fost sa ma gandesc ca sunt masini faine si atat...nu sa zic faze de genu' cupra e the best, corrado e the best, mazda e the best...nu ma intereseaza astea, ca eu chiar veneam la intalniri pentru prieteni si etc

en fin, asta e, ce sa faci...
Alexik is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 23:38   #1258
Aaronnel^

Stage 5
 
Aaronnel^'s Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 2,643
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Old School Cars]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Quote:
Originally Posted by Alexik View Post
eu chiar veneam la intalniri pentru prieteni si etc

Te retragi si tu ( ?
Aaronnel^ is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 23:41   #1259
Alexik

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 457
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

sa fiu sincer...nu stiu ce sa fac...ar fi aiurea sa ma retrag...nu ca as fi vreo piesa importanta...dar chiar nu m-a suparat nimeni de acolo cu nimic...nu am cea mai tare masina si etc, dar ne intalnim sa mai vb si alte cele...e naspa ca pleaca lume...oricum, poate ca le va trece...sper sa le treaca...plm...
Alexik is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 23:43   #1260
TIR

Stage 5
 
TIR's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
[Fiat]
[AUDI]
[SEAT]
[SKODA]
[RENAULT]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

ma jur ca dak eram azi acolo eram calare pe cupra) ca imi place... al draq ce sa faci fiecare cu pasiuniile lui

Alexik inainte de a cataloga un om... discuta cu el... incercati sa fiti si voi mai realisti eu aia incerc sa va arat.

Crezi ca plange careva ca nu vin eu sau ca nu vi tu ?
TIR is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -