Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 13-07-07, 23:45   #1261
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

ma eu sunt de acord cu intalnirile la minut pe republicii...:P da sa participe si tovarasu meu TIR:P
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 23:45   #1262
Aaronnel^

Stage 5
 
Aaronnel^'s Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 2,643
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Old School Cars]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Quote:
Originally Posted by TIR View Post
Crezi ca plange careva ca nu vin eu sau ca nu vi tu ?
Eu o sa incep sa plang daca tu nu vi ...mai ales maine. Eu cu cine ma mai dau ?
Aaronnel^ is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 23:46   #1263
Alexik

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 457
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

pai eu nu cataloghez pe nimeni din prima...dar stii cum e TIR...prima impresie (fie ca vrei, fie ca nu vrei) conteaza cel mai mult...multa lume...de fapt, mai toti...pun accent pe prima impresie...multi cred ca eu sunt figurant (si nu-mi dau seama cu ce as putea fi figurant) doar ca asa li s-a parut (cine stie ce am zis sau facut ca sa li se para asa)...

nu zic ca va plange lumea...eu in general (chiar daca par soft) tin la prieteni si prieteniile mele cu ei...la prietenii buni ma refer...si cu 4tuning mi-am facut destui prieteni si etc...ar fi naspa sa nu ne putem intalni in continuare ca o comunitate (desi oficial nu suntem...sau suntem sub sigla 4tuning)

oricum, ne vedem prin oras si etc...ca eu am zburat de acasa...am stat prea mult...didn't help

bafta voua
Alexik is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 23:48   #1264
TIR

Stage 5
 
TIR's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
[Fiat]
[AUDI]
[SEAT]
[SKODA]
[RENAULT]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Dupa cum bine ai vazut... dak trec pe acolo opresc... dak stiu pe careva... Da nu o vezi niciodata sa ma opresc eu ca vad masini stranse si nu stiu pe nimeni sa ma bag in seama... nu sunt genu de om.


DECI Sa inteleg ca daca nu mai vin doi oameni gata s-a terminat... pai chiar sunteti o comunitate tare... tineti mai intalnirea de maine contiunati dak chiar vreti.
__________________
Fiat 500 Abarth transformation

Last edited by TIR; 13-07-07 at 23:50.
TIR is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 23:51   #1265
vl16vip

Stage 1
 
vl16vip's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 13
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Eu cel putin sunt mai nou in comunitate si... Vorbesc acum in legatura cu ce am cam observat pana acum... Ii dau dreptate la urma urmei lu Geo deoarece am observat si eu faza cu bisericutele... a cam fost o dezamagire. Eu nu cred ca am dezamagit cu ceva pana acum... Si imi doresc foarte mult sa se revina la sentimente mai bune Geo si sa revii... Nu ar fi un capat de lume sa incalci promisiunea si sa mergem la un gratar Duminica...
vl16vip is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 23:52   #1266
Herbas

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 438
Member of:
[Fiat]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

fratilor n-am vrut sa ma bag (nu k ma baga cineva in seama).... da suntem oameni... si oamenii daca se aduna mai mult de 2 incep si formeaza grupuletze si apar barfe.... si asa va fi mereu ....
destramarea asta mi se pare sincer infantila rau de tot... e normal unii sa aiba masini mai tari si altii mai slabe... si nu cred k un om il masori dupa masina... mi se pare normal sa primesti calduros un nou venit... dar anormal sa te distantezi de un prieten vechi pentru cel nou... asta e... cum venea o masina noua toti erau calare pe ea... si asa si e... curiozitatea cel putin...
ceea ce faceti nu e frumos pentru k v-ati suportat atata timp... si nu cred k va durea sa o faceti in continuare..... odata ce a crescut comunitatea au aparut rivalitati si alte probleme... nu pot fi toti prieteni si totusi suntem oameni si intelegem... nu bagam pe x in seama si gata, eventual ne retragem linistiti...
totusi unii s-au comportat de park ar fi fost in compton... mai trebuiau pistoale si incepeam sa ne executam pentru tradare...ei bine fiecare e liber sa aleaga ceea ce vrea si daca unii vor sa se retraga e alegerea lor o respectam dar sa aprecieze cat a fost bine si sa o faca linistiti si fara acuzatii k poate unora le-a placut si vor sa continuie ce au inceput altii.
__________________
If you go fast you die fast
Herbas is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 23:55   #1267
Aaronnel^

Stage 5
 
Aaronnel^'s Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 2,643
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Old School Cars]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Quote:
Originally Posted by Herbas View Post
um venea o masina noua toti erau calare pe ea... si asa si e... curiozitatea cel putin...
Aici iti dau perfecta dreptate.. si asta s-a intamplat astazi cu Mazda si Cupra
E normal sa se stranga lumea din curiozitate

Chiar asta discutam cu unii baieti

Peace
__________________
Aaronnel^ is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 23:58   #1268
IONUT-GBP

Stage 5
 
IONUT-GBP's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,729
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Quote:
Originally Posted by Kaluvr6 View Post
Aici e de fapt faza ca nu conteaza omu, conteaza masina. De fapt pana acuma poate d`asta am fost apreciat la intalniri, ca am avut masina frumoasa nu ca am venit eu.
....nu e adevarat ...ptr mine pute`ai sa ai si o Dacie sau Olcit...tot aceeasi parere ash avea despre tine.....e o prostie sa te retragi...mai gandeste`te ...si tu Trafy
__________________
IONUT-GBP is offline   Reply With Quote
Old 14-07-07, 00:01   #1269
Herbas

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 438
Member of:
[Fiat]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

mah eu consider k am fost primit destul de bine cu toate k-s pieton convins asa k nush in ce masura e vb de masini
Herbas is offline   Reply With Quote
Old 14-07-07, 00:01   #1270
CaDDy
VW Driver

Stage 5
 
CaDDy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,239
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

data trecuta a fost incidentul lui Ionitza la stadion *vineri 13* ... akum se pare k tot vineri 13 a fost cu ghinion pt comunitate in general...
si eu unu sincer eram curios atat de mazda cat si de cupra... m`am urcat in ele .. sa vad si eu cum e .. cum sunt facut .. etc.. k noi totzi dealtfel .. dar asta nu inseamna k spun sau am spus vreodata .. corrado e cel mai tare , ba nu , mazda e... defapt nu .. cupra e cea mai tare .. nu`s genu

toate sunt mashini frumoasse.. puternice .. dar in comunitatea noastra nu s`a pus pana akum baza in mashni foarte mult... noi ne intalneam din placere.. la un suc .. o punga de semintze.. un mic , carnacior... etc ..chiar pretext sa iesim din casa , din plictiseala ..
OMUL face mashina.. nu`l face mashina pe om
__________________
Built Thread
CaDDy is offline   Reply With Quote
Old 14-07-07, 00:05   #1271
Aaronnel^

Stage 5
 
Aaronnel^'s Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 2,643
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Old School Cars]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Eu zic ca ar fi bine daca s-ar putea sa trecem peste toate .. si sa revenim cum am fost odata si sa stergem totul cu buretele

Eu unul imi cer scuze fata de toti chiar daca nu am vrut sa va supar si nu am zis la inceput nimic cu rautate ... totu in gluma... decat acum la sfarsit am zis cu rautate(referindu-ma strict la cearta Trafy-Geo-Corrado)

Aaronnel^ is offline   Reply With Quote
Old 14-07-07, 00:34   #1272
SSJ_Gohan

Stage 4
 
SSJ_Gohan's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 244
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Dupa cum cred ca stiti, eu am intrat pe acest forum pentru Trafy . Daca el se retrage, nici eu nu mai am ce cauta pe aici. La inceput am crezut ca va fi totul ok, ne intalnim, cunoastem oameni noi, prieteni noi, mai discutam de una..de alta.. etc, dar se pare ca nu a fost chiar asa .

Oricum nu sunt o persoana importanta, mereu am fost pieton..nici macar nu am permis de conducere..deci eram cam in plus ...dupa cum cred ca ati observat si voi eu doar stateam in coltul meu si nu vorbeam decat cu cei care ma intrebau de vorba sau persoanele pe care le cunosc de ceva timp (Trafy, Oliver). Am intalnit si cativa baieti calumea..dar in rest doar vorbe in vant .

Va urez numai bine ! si sa aveti spor la infiintarea clubului.

P.S. cine ar putea simti lipsa unui consolist inrait pe un forum de masini ...ca asa cum spunea si Geo..s-a cam vazut ca din pacate..doar masinile conteaza.
__________________
Fear is the Mindkiller !
SSJ_Gohan is offline   Reply With Quote
Old 14-07-07, 01:44   #1273
Aaronnel^

Stage 5
 
Aaronnel^'s Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 2,643
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Old School Cars]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Poate va reveniti si voi si maine sunteti prezenti la intalnire
Sa dormiti bine ca sa puteti gandi maine limpede
Eu ma duc sa dorm sa fiu maine in forma maxima

Mi-am pus acumulatorii la incarcat sa fac maine poze la unele masini(la care am aprobare) asa ca maine sunt prezent cu camera

Am revenit la functia de Fotograf. Sper ca nu va deranjeaza. Am stat destul o saptamana in concediu Nu pot rata eu un Main-Event ca intalnirea de maine

Veniti sa vedeti liniuta de liniuta

C'ya all there

Last edited by Aaronnel^; 14-07-07 at 01:46.
Aaronnel^ is offline   Reply With Quote
Old 14-07-07, 07:00   #1274
PustiuAlex

Stage 2
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 21
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Mda nimic de zis fiecare are partea lui de dreptate ... fie ca o are mai mult sau mai putin, cert este ca daca vom continua ar trebui sa fim mai uniti sa vorbim toti intre noi si sa nu facem bisericute si se ne barfim unii pe altii ca astea se pot face si separat dar macar cand mergem la intalniri sa facem un cerc mare ... si sa vorbim toti este pacat pt ca abia incepem sa ne strangem si nu are sens sa ne certam prosteste pt niste lucruri care le scoatem pe gura pt ca pe moment nu ne gandim ca ar putea pe unul sau pe altul sa il afecteze mai mult vorbele spuse aiurea in tramvai ... anyway is pasiv mie imi plac masinile in general fie ca e tunata fie ca nu e tunata, dar pe langa masina primul si cel mai important lucru este ... cel care o conduce mai bine zis cel care ii da viata pe sosea ... si are grija de ea el trebuie sa conteze primu nu culoarea nu jentile ... sau mai stiu eu tot ce ... va sclipeste voua in ochi o masina o vezi si trece un prieten tot la fel de bine il vezi si poti ramane cu el ... amic asa ca de acum incolo eu zic sa ne masuram unele cuvinte si daca nu ne simtim in stare ... sa fim prieteni si sa ne intelegem ... nu mai are sens ... anyway mie imi pare rau pt ce sa intamplat ieri ...
PustiuAlex is offline   Reply With Quote
Old 14-07-07, 14:32   #1275
Robbert

Stage 5
 
Robbert's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 902
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Quote:
Originally Posted by PustiuAlex View Post
Mda nimic de zis fiecare are partea lui de dreptate ... fie ca o are mai mult sau mai putin, cert este ca daca vom continua ar trebui sa fim mai uniti sa vorbim toti intre noi si sa nu facem bisericute si se ne barfim unii pe altii ca astea se pot face si separat dar macar cand mergem la intalniri sa facem un cerc mare ... si sa vorbim toti este pacat pt ca abia incepem sa ne strangem si nu are sens sa ne certam prosteste pt niste lucruri care le scoatem pe gura pt ca pe moment nu ne gandim ca ar putea pe unul sau pe altul sa il afecteze mai mult vorbele spuse aiurea in tramvai ... anyway is pasiv mie imi plac masinile in general fie ca e tunata fie ca nu e tunata, dar pe langa masina primul si cel mai important lucru este ... cel care o conduce mai bine zis cel care ii da viata pe sosea ... si are grija de ea el trebuie sa conteze primu nu culoarea nu jentile ... sau mai stiu eu tot ce ... va sclipeste voua in ochi o masina o vezi si trece un prieten tot la fel de bine il vezi si poti ramane cu el ... amic asa ca de acum incolo eu zic sa ne masuram unele cuvinte si daca nu ne simtim in stare ... sa fim prieteni si sa ne intelegem ... nu mai are sens ... anyway mie imi pare rau pt ce sa intamplat ieri ...
idem
si mai adaug ca eu mereu am fost incantat de geo si cum a zis si el, a facut un mare efort pentru noi si este un om de nota 10
si trafy la fel, a fost printre cei care au infiintat aceasta comunitate
eu sper sa va razganditi
Robbert is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -