Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 27-10-09, 18:41   #1156
yg.alex
VW Driver

Stage 5
 
yg.alex's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,231
Member of:
[VW]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

bjp pe primu loc pt mine da sa stiti ca mie-mi place si wst-ul...e foarte smecher....dar ce a patit?au sparto?zgariato? si de ce a schimbat jantele?
yg.alex is offline   Reply With Quote
Old 27-10-09, 19:21   #1157
SaproDVL

Stage 5
 
SaproDVL's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 428
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

ala nu e interior de M3... pisicute sunt multe si frumoase... acum depinde de gustul fiecarulia
SaproDVL is offline   Reply With Quote
Old 27-10-09, 20:21   #1158
andreyWOB

Stage 5
 
andreyWOB's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 614
Member of:
[SEAT]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by MiTzA- View Post
dap . noile jante + interioru'



mai arata mi alta pisicuta cu pachet complet exterior / interior de m3
Scaunele nu sunt de M3.... sunt total diferite....
WST-ul e misto, dar cred ca BJP-ul are cateva puncte peste
andreyWOB is offline   Reply With Quote
Old 27-10-09, 20:22   #1159
sl_tgv

Stage 3
 
sl_tgv's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 157
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by MiTzA- View Post
Abia am reusit sa fac rost de poze. Cel mai frumos bmw din valcea ( parerea mea ) . O masina foarte frumoasa si bine intretinuta cum rar mai vezi . Tot respectu' pt propietar
caut-o la masini tunate de vanzare... dai valcea si bmw si o sa o vezi acolo...e de mult
sl_tgv is offline   Reply With Quote
Old 27-10-09, 21:26   #1160
DjRainManFast

Stage 5
 
DjRainManFast's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 981
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

In afara de bjp ..e unul nu mai vad alta pisica sa o bata pe asta...cel putin cum arata inainte.....adica cum e in poze! Si pe strada arata foarte foarte bine.....
__________________
Frate....si cand i-am dat a 2-a si am pus-o de-a latu'....drift nu alta!!!
DjRainManFast is offline   Reply With Quote
Old 27-10-09, 21:31   #1161
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by yg.alex View Post
bjp pe primu loc pt mine da sa stiti ca mie-mi place si wst-ul...e foarte smecher....dar ce a patit?au sparto?zgariato? si de ce a schimbat jantele?
Ca tot ma barfiti , sa intervin si eu.......cam asa stiam si eu ca are ceva lipituri, dar oricum e jmechera masina.......nici nu visam eu la Pisica atunci cand avea el p-asta, eu ma gandeam la ale mele pentru Vectra B
Oricum mult respect pentru omul respectiv, a muncit si el ceva la masina asa cum am muncit si eu, si-a pus 2.5 acum pe ea din cate am auzit.
Uite un interior de M3 MiTzA-
Multam' baieti de pareri
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	bmwm3interior.jpg
Views:	110
Size:	136.8 KB
ID:	1150386  
GOGU_VL is offline   Reply With Quote
Old 27-10-09, 21:51   #1162
MiTzA-

Stage 5
 
MiTzA-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 2,033
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

dap, are motor de 2.5
MiTzA- is offline   Reply With Quote
Old 27-10-09, 21:57   #1163
TEO_VL

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,973
Member of:
[BMW]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by Provenzano View Post
atunci nu ai vazut-o bine,e toata LIPITA masina aia.....bara fata...spoiler....tot e naspa si urat vopsit la ea......asa ca NU este NICI PE DEPARTE CEA MAI FRUMOASA PISICA.....sunt altele mult mai frumoase.


Era de asteptat sa se ajunga la discutii de genu asta ca cea mai tare cea mai frum etc etc da cand aud ca are lipituri si drkau si laku lucruri care pe mine ce l putin si pe orice pasinoat lar obseda .sinncer innebunesk.in loku tau as tacea draku din gura si n uas mai vorbi ca vb asa ca prostu fara sa stii nu sunt genu de om sa stau sa vorbesk pe forumuri si asta e unu din motive ....cat depsre lipituri si indoituri sau mai stiu io ce drak viseza asta...il asigur sau va asigur ca nu exista asa ceva(cine nu ma crede il invit oricand sa vada masina sa se convinga) masina a fost revopsita acum 1an datorita micilor probleme sa zik asa la majorit e36 pasaje aripi si putin portbagaj ak n uma insel.....imi cer scuze fata de ceilalti dar mi sa parut cel putin corect sa fiu dator cu o expilcatie.toate masinile sunt frumoase sau muncit la ele sau invesit bani SOB BJP si tot ce ati mai enumerat voi si va asigur cand bagi bani intro masina nu o lasi cu indoituri kitt rugina sau mai stiu io ce abereaza colegu vostru.....dak ai cva de impartit ma suni pe mine nu te mai agita asa ca nu ai vazut u masina ....referitor la scaune ca am vazut ca sa discutat.aceste scaune RECARO sau pus si pe modelu ///M din fabrika diferind doar tetiera si pernuta de jos modelul fiind tot scoika...per total va multumesk tuturor pt aprecieri si critici ele vor fi bine venite intotdeauna......sunt cateva pisici frumoase in vl ati mentionat mai sus .....felicitari proprietarilor si bafta in continuare cu ele....O SEARA PLACUTA VA UREZ
TEO_VL is offline   Reply With Quote
Old 27-10-09, 22:01   #1164
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by TEO_VL View Post
Era de asteptat sa se ajunga la discutii de genu asta ca cea mai tare cea mai frum etc etc da cand aud ca are lipituri si drkau si laku lucruri care pe mine ce l putin si pe orice pasinoat lar obseda .sinncer innebunesk.in loku tau as tacea draku din gura si n uas mai vorbi ca vb asa ca prostu fara sa stii nu sunt genu de om sa stau sa vorbesk pe forumuri si asta e unu din motive ....cat depsre lipituri si indoituri sau mai stiu io ce drak viseza asta...il asigur sau va asigur ca nu exista asa ceva(cine nu ma crede il invit oricand sa vada masina sa se convinga) masina a fost revopsita acum 1an datorita micilor probleme sa zik asa la majorit e36 pasaje aripi si putin portbagaj ak n uma insel.....imi cer scuze fata de ceilalti dar mi sa parut cel putin corect sa fiu dator cu o expilcatie.toate masinile sunt frumoase sau muncit la ele sau invesit bani SOB BJP si tot ce ati mai enumerat voi si va asigur cand bagi bani intro masina nu o lasi cu indoituri kitt rugina sau mai stiu io ce abereaza colegu vostru.....dak ai cva de impartit ma suni pe mine nu te mai agita asa ca nu ai vazut u masina ....referitor la scaune ca am vazut ca sa discutat.aceste scaune RECARO sau pus si pe modelu ///M din fabrika diferind doar tetiera si pernuta de jos modelul fiind tot scoika...per total va multumesk tuturor pt aprecieri si critici ele vor fi bine venite intotdeauna......sunt cateva pisici frumoase in vl ati mentionat mai sus .....felicitari proprietarilor si bafta in continuare cu ele....O SEARA PLACUTA VA UREZ
Daca tu esti posesorul WST-ului as dori sa te felicit personal pentru felul cum arata masina chiar daca nu te cunosc
GOGU_VL is offline   Reply With Quote
Old 27-10-09, 22:09   #1165
TEO_VL

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,973
Member of:
[BMW]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by jm3k3rd3mik View Post
Daca tu esti posesorul WST-ului as dori sa te felicit personal pentru felul cum arata masina chiar daca nu te cunosc
Multumesc frumos pt sincerele felicitari...la fel si u ai o masina(si o culoare) de invidiat in care se vede clar sa sau invesit multi si multi bani.......
TEO_VL is offline   Reply With Quote
Old 27-10-09, 22:14   #1166
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

frumoasa rau masina....rau rau rau...stiu ca tu esti fan BMW si te ocupai cu asa ceva, mai ai cumva ceva nebunii de vanzare pt e36?
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 27-10-09, 22:22   #1167
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by TEO_VL View Post
Multumesc frumos pt sincerele felicitari...la fel si u ai o masina(si o culoare) de invidiat in care se vede clar sa sau invesit multi si multi bani.......
Mersi mult, sper sa ne auzim intr-o zi la o schimbare de pareri/opinii in persoana
GOGU_VL is offline   Reply With Quote
Old 27-10-09, 22:25   #1168
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Am avut placerea sa o conduc:X
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	luci.jpg
Views:	92
Size:	2.54 MB
ID:	1150435   Click image for larger version

Name:	lucica.jpg
Views:	111
Size:	3.08 MB
ID:	1150436   Click image for larger version

Name:	lucii.jpg
Views:	92
Size:	3.44 MB
ID:	1150437  

Click image for larger version

Name:	09012007(001).jpg
Views:	40
Size:	148.7 KB
ID:	1150438   Click image for larger version

Name:	09012007(002).jpg
Views:	53
Size:	373.7 KB
ID:	1150439   Click image for larger version

Name:	09012007(004).jpg
Views:	55
Size:	416.9 KB
ID:	1150440  

Click image for larger version

Name:	09012007.jpg
Views:	68
Size:	137.3 KB
ID:	1150441  
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 27-10-09, 23:29   #1169
B85KYL

Stage 5
 
Join Date: May 2008
Posts: 949
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by Provenzano View Post
ai vazut-o de aproape???? cred ca nu....
Am vazut-o eu de foarte aproape... Chiar mi-am permis sa-i trag shi ceteva injuraturi ca nu pica timoneria cum trebuia... Dar acum ca totul a trecut , pot spune ca este fortaaaaaaa
B85KYL is offline   Reply With Quote
Old 28-10-09, 00:07   #1170
gelu_r

Stage 5
 
gelu_r's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,442
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by Provenzano View Post
ai vazut-o de aproape???? cred ca nu....
Stiu eu pisica asta , si va asigur ca daca avea vreo problema sigur era remediata in cel mai scurt timp..il cunosc pe proprietar si il stiu ca TIPICAR , deci ce ai vazut tu era probabil inainte de vopsire sau ceva care urma sa fie remediat..

Nu multi pun 2,5 cand mai e o luna si vine zapada , deci 5 luni de platit taxe mai mari degeaba , daca nu era omu pasionat o lasa 1,8 pana la vara , sau nu ii lua jante de M si imediat sa le schimbe cu unele de iarna , dar doar sa stie el ca are si de M pentru la vara.

probabil ai ceva personal cu el si ai vrut sa ii dai aici peste nas ca si normal ai o masina mult mai tare si nu avea ce sa iti zica , dar eu unu stiu masina asta tzipla si pe om il stiu foarte pasionat.
__________________
BMW e46 ci
gelu_r is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -