Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Tulcea

Reply
 
Thread Tools
Old 12-03-07, 16:19   #46
raza

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 68
Default Re: Curse

Ba da...shi un pumn de semintze hai lasa de la noi...
raza is offline   Reply With Quote
Old 12-03-07, 16:19   #47
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: Curse

Raz...nu te-ai alerga cu o Nova...sa nu cumva sa te faci de rusine.....
Tot 4 roti are si Nova.....si cica tot masina i se zice...chiar daca nu costa 40 de mii de euro........si nu o impiedica nimic sa se dea la suratele ei mai mari..si mai cu fitze
__________________
Dacia Nova 2.0 16v Turbo on gt28rs....Rats on Cocaine...E34 Turbo....Porumbar turbo fara blocant
Imi deschid bordel!!!
mikafly is offline   Reply With Quote
Old 12-03-07, 16:19   #48
vlad_Mafiotu
Seat Driver

Stage 5
 
vlad_Mafiotu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 429
Member of:
[SEAT]
Default Re: Curse

oricum cine stie ce modificari are bmw`u . daca e stoc pariez toti banii pe fly dar daca e umblata serios la motor o sa fie f greu lui fly sa`l faca . acu sa vedem modificarile lui mihai sa vedem ce poate dacia cu turbina ... who knows ? maybe..
__________________
vlad_Mafiotu is offline   Reply With Quote
Old 12-03-07, 16:22   #49
raza

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 68
Default Re: Curse

Quote:
Originally Posted by mikafly View Post
Raz...nu te-ai alerga cu o Nova...sa nu cumva sa te faci de rusine.....
Tot 4 roti are si Nova.....si cica tot masina i se zice...chiar daca nu costa 40 de mii de euro........si nu o impiedica nimic sa se dea la suratele ei mai mari..si mai cu fitze
Hoo BA! Nu m ash alerga cu o nova dintr un singur motiv...DACA PIERD?!!
raza is offline   Reply With Quote
Old 12-03-07, 16:24   #50
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: Curse

Good...point...si mai pot sa aduc o carutza de dacii in fazta carora se va inclina Bmw.......ma refer la unele modele de Bmw...nu toate..a nu se intelege gresit...
mikafly is offline   Reply With Quote
Old 12-03-07, 16:24   #51
Cosmin255

Stage 5
 
Cosmin255's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,951
Member of:
[Moderators]
[AUDI]
Default Re: Curse

Quote:
Originally Posted by raza View Post
Ar fi interesant de vazut o liniutza intre fly shi 325 xi. Eu unul sa am o mashina de 30 000euro+ ...nu m ash alerga cu o nova niciodata... Ma suni shi pe mine mihai cand o sa fie...poate punem shi nishte bani pe voi
cred ca + ala e destul de mare , cunosc masina si stiu ce optiuni are . Nu inteleg dc nu te-ai alerga cu nova?

PS: poate sunt multe dacii in fata carora acest BMW se inclina insa imi permit sa cred ca aceasta masina nu a fost luata doar pt liniutze....aceasta masina ii ofera lui Alex mai mult decat satisfactia de putere a ei , ii ofera tot ce isi poate dori...greshesc?
__________________
2009 Audi A4

Last edited by Cosmin255; 12-03-07 at 16:26.
Cosmin255 is offline   Reply With Quote
Old 12-03-07, 16:28   #52
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: Curse

Deocamdata tot ce se vorbeste aici sunt simple speculatii.....nu se stie cand va fi..ce va fi....si mai ales daca va fi vreodata ceva......deci nu va agitati ca uzati tastatura aiurea.
Mai bine hai sa vorbim de ce am vazut pana acum..nu de ce v-om vedea.
mikafly is offline   Reply With Quote
Old 12-03-07, 16:33   #53
raza

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 68
Default Re: Curse

Quote:
Originally Posted by obrazNICK View Post
cred ca + ala e destul de mare , cunosc masina si stiu ce optiuni are . Nu inteleg dc nu te-ai alerga cu nova?

PS: poate sunt multe dacii in fata carora acest BMW se inclina insa imi permit sa cred ca aceasta masina nu a fost luata doar pt liniutze....aceasta masina ii ofera lui Alex mai mult decat satisfactia de putere a ei , ii ofera tot ce isi poate dori...greshesc?
Am zis shi de ce nu m ash alerga cu o nova... Atat timp cat am bagat + nu ma intereseaza cat de mare este. La fel cum nu ma intereseaza daca ii ofera cartofi prajitzi shi un masaj la picioare...
raza is offline   Reply With Quote
Old 12-03-07, 16:37   #54
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: Curse

Quote:
Originally Posted by raza View Post
Am zis shi de ce nu m ash alerga cu o nova... Atat timp cat am bagat + nu ma intereseaza cat de mare este. La fel cum nu ma intereseaza daca ii ofera cartofi prajitzi shi un masaj la picioare...
Poate are optiune de aparat de facut vacuum pe organ.....sa nu zic altfel......nu ne intereseaza aceste aspecte.....e total neinteresant ca masina mea are frana si pe roata de rezerva......sau ca am gresie in portbagaj
mikafly is offline   Reply With Quote
Old 12-03-07, 17:00   #55
raza

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 68
Default Re: Curse

Nu conteaza ce o-uri are shi inca ceva... Valoarea aia mare de care vorbeshti u Cosmin, mie cel putzin, mi se pare ca scade f grav in momentul in care u eshti decat cel care conduce mashina daruita (de parinti, bunici, matushe s.a.rubedenii) nu shi cel care munceshte efectiv ca s0 obtzina...Parrrereaa meaa! Stay black.
raza is offline   Reply With Quote
Old 12-03-07, 17:04   #56
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: Curse

Quote:
Originally Posted by raza View Post
Nu conteaza ce o-uri are shi inca ceva... Valoarea aia mare de care vorbeshti u Cosmin, mie cel putzin, mi se pare ca scade f grav in momentul in care u eshti decat cel care conduce mashina daruita (de parinti, bunici, matushe s.a.rubedenii) nu shi cel care munceshte efectiv ca s0 obtzina...Parrrereaa meaa! Stay black.
Nu fii si tu indiscret......hooo..ca si tu ai avut masina data de rubedenii....si eu la fel....deci nu e nimic rau in asta.....
La unii le-a dat lamborghinii...la unii Bmw...si la unii mai "saraci" le-a dat Cielo si dacia nova.......si la unii....nimic.....
mikafly is offline   Reply With Quote
Old 12-03-07, 17:10   #57
raza

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 68
Default Re: Curse

Quote:
Originally Posted by mikafly View Post
Nu fii si tu indiscret......hooo..ca si tu ai avut masina data de rubedenii....si eu la fel....deci nu e nimic rau in asta.....
La unii le-a dat lamborghinii...la unii Bmw...si la unii mai "saraci" le-a dat Cielo si dacia nova.......si la unii....nimic.....
Doamne fereshte...nu am zis ca ar fi ceva rau...am zis doar ca i scade f mult valoarea ... iar cu valoarea scazuta nu prea potzi sa mai provoci lumea care a faqut x5-uri sa se traga cu tine. Eu cand am condus mashina parintilor mei am recunoscut kestia asta...in fine nu tre sa fie totzi ca mine
raza is offline   Reply With Quote
Old 12-03-07, 17:13   #58
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Curse

gata gata ..... si curse ..care cum a mai facut ce a mai facut ! ramaneti pe subiect va rog
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 12-03-07, 20:44   #59
mishaRS

Stage 2
 
mishaRS's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 64
Default Re: Curse

fly te-ai dat vreodata pe tl-cta ??? daca DA imi zici si mie cat ai facut ... cel mai bun timp ???
mishaRS is offline   Reply With Quote
Old 12-03-07, 21:00   #60
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: Curse

Quote:
Originally Posted by mishaRS View Post
fly te-ai dat vreodata pe tl-cta ??? daca DA imi zici si mie cat ai facut ... cel mai bun timp ???
Irelevant timpul pe ruta Ct -Tl...nu asa se masoara performantele unui sofer.....ca e posibil dintre 2 soferi unul bun si unul mai prost..sa castige ala mai prost.....de ce?...pt ca ala bun a avut ghinion si a prins coloana....sau tren....sau pur si simplu a nimerit in spatele unei masini de politie.Deci niciodata nu mi-am masurat performantza asa....oricum mai putin de 50 de min nu am facut.....pt ca eu merg regulamentar in localitati....si de obicei nnu am atata benzina sa o calc continuu pana la Ct.Si in plus imi este mila de masina sa o tin continuu blana.....sa o turez sa ii sara mintile......eu nnu sunt asa.Masina mea nu are abilitati de tourer...adik nu ii place sa inghita kilometrii multi,este f incomoda la drum lung foarte zgomotoasa,si are un regim mai stresat de mers...si sincer..imi e mila de ea si de munca mea.Nu pot sa compar la drum lung masina mea nici cu un TDI de 90 de cai.Nu zic ca nu se duce,se duce chiar destul de tare...atinge viteze respectabile in timp destul de scurt,dar nu le mentin pt ca ...repet..imi e mila de masina.Ma mai iau in mers cu cate unu.....ii arat cum sta treaba....si il las sa se duca.......
Am deja un motor distrus din cauza vitezei excesive continue......si nu mai vreau sa repet figura.......cine ma cunoaste stie cat de rusinoasa a fost faza in mijlocul autostrazii...dupa ce 80 de km pusesem la respect masini muuuult mai scumpe.Si pe deasupra....sincer....imi este un pic frica dupa ce am vazut ca se intampla pe sosele....imi e frica sa o calc....prefer sa merg mai incet...ca am numai de castigat...fiabilitate..benzina...si lipsa stress.
mikafly is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -