Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 17-05-05, 13:32   #346
madfish

Stage 5
 
madfish's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 554
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"D_M_X\"
las`.....ca needbrain a zis ca rupe dar nu a zis ce...momentan doar eleronu meu.Apropo vreau sa vad cand suni ca sa vii sa-l iei ca sa-l faci
Gaby da-mi nr. tau pe p.m. sa il dau lu Creierash`, sa te contacteze odata ca sa rezolvatzi problema.
madfish is offline   Reply With Quote
Old 17-05-05, 14:14   #347
-=X-Team=-82-MDN

Stage 5
 
-=X-Team=-82-MDN's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 452
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"madfish\"
Quote:
Originally Posted by \"D_M_X\"
las`.....ca needbrain a zis ca rupe dar nu a zis ce...momentan doar eleronu meu.Apropo vreau sa vad cand suni ca sa vii sa-l iei ca sa-l faci
Gaby da-mi nr. tau pe p.m. sa il dau lu Creierash`, sa te contacteze odata ca sa rezolvatzi problema.
of of of .. nasoala treaba cu eleronu` ... of of of ... data viitoare sa fie invatzare de mine ... J/K ... daca vrei sa il repari .. te pot ajuta ... am pe cineva ... care face chestii din astea ... de fibra ... si te poate ajuta .. in leg. cu eleronul
__________________


Always Behind You.
-=X-Team=-82-MDN is offline   Reply With Quote
Old 17-05-05, 14:21   #348
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

ce s`a mai intamplat in port sambata .. filmele v`am zis sa le bagatzi la Filme - > Constantza Filme ... so ....
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 17-05-05, 15:15   #349
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
ce s`a mai intamplat in port sambata .. filmele v`am zis sa le bagatzi la Filme - > Constantza Filme ... so ....
Las` ce s-a intamplat sambata....zii lu` Pefe sa bage de aseara.....s-a dat un tov cu o alfa romeo............super betoooon cerculete si drifturi........
ERY is offline   Reply With Quote
Old 30-05-05, 09:18   #350
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

@ D-M-X lasa nr de tel si vb si se rezolva
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 31-05-05, 08:56   #351
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default

Apropo de denumirea topicului ~ Portul Constanta suckz !!! ~ nu prea cred ca este asa din moment ce toata lumea se strange ori acolo ori la SS ?? Cred ca sunt singurul de pana acum care spune sus si tare MIE IMI PLACE PORTUL TOMIS !!!!!
__________________
ERY is offline   Reply With Quote
Old 31-05-05, 17:54   #352
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"CT-81-ERY\"
Apropo de denumirea topicului ~ Portul Constanta suckz !!! ~ nu prea cred ca este asa din moment ce toata lumea se strange ori acolo ori la SS ?? Cred ca sunt singurul de pana acum care spune sus si tare MIE IMI PLACE PORTUL TOMIS !!!!!

Si mie ...
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 01-06-05, 11:15   #353
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default

week-end-ul trecut a fost klumea de tot in port.liniute klumea de tot.dar am obs ca romanii se aduna in alte parti,cred ca le este rusine sa mai vine prin port sau cine stie,poate in port considera ei ca se aduna doar saracii si cei mai de lume buna ar trebuii sa se adune in alte parti.
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 01-06-05, 15:18   #354
-=X-Team=-82-MDN

Stage 5
 
-=X-Team=-82-MDN's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 452
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"GABBY_\"
week-end-ul trecut a fost klumea de tot in port.liniute klumea de tot.dar am obs ca romanii se aduna in alte parti,cred ca le este rusine sa mai vine prin port sau cine stie,poate in port considera ei ca se aduna doar saracii si cei mai de lume buna ar trebuii sa se adune in alte parti.

nu e asa ... eu unu mai trec pe acolo .. dar ce ma dezamageste cel mai mult .. e drumul pana acolo ... e plin de hartoape .... cand o sa se asfalteze ... sigur o sa fie mult mai multa lume pe acolo .. sigur de asta ...
-=X-Team=-82-MDN is offline   Reply With Quote
Old 01-06-05, 16:38   #355
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

stai tu linistit ca nu asfalteaza nimeni portul in urmatorii 20 de ani
CeReS is offline   Reply With Quote
Old 01-06-05, 17:05   #356
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default

Am auzit eu undeva, de la cineva, candva, ca o sa reabilateze toata zona aia, dar dupa terminarea hotelului ala din port, si cum ala sta sa cada....
ERY is offline   Reply With Quote
Old 01-06-05, 17:25   #357
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"GABBY_\"
week-end-ul trecut a fost klumea de tot in port.liniute klumea de tot.dar am obs ca romanii se aduna in alte parti,cred ca le este rusine sa mai vine prin port sau cine stie,poate in port considera ei ca se aduna doar saracii si cei mai de lume buna ar trebuii sa se adune in alte parti.

gabby ./... multzi se aduna in alte parti ... in primu` rand pentru k drumu e asa cum e .. si in al 2`lea radn .. de ce sa rupem noi mashinile .. k altzii sa rada si sa sparga semintzee .. lasa .. sa le mai chinuie si altzii si sa ne uitam si noi
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 01-06-05, 19:31   #358
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default

iti dau dreptate aici,vad o gramada de impresari care vin si comenteaza de te doare capul.sapt trecuta era sa o calc pe una in picioare cand se invartea unul si ea tot comenta ca mai buna de atat nu putea fii la nimic.a vazut ca m-am luat de ea si a plecat cu fetele la agatat.ah ce merita astea oricum drumul pana la hotel sigur se va face klumea, ptr ca va fii interesul patronului dar nu stiu daca parcarea va avea gaurile umplute ptr ca erau multi sa se rastoarne pe acolo.numai bine
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 01-06-05, 21:20   #359
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"GABBY_\"
iti dau dreptate aici,vad o gramada de impresari care vin si comenteaza de te doare capul.sapt trecuta era sa o calc pe una in picioare cand se invartea unul si ea tot comenta ca mai buna de atat nu putea fii la nimic.a vazut ca m-am luat de ea si a plecat cu fetele la agatat.ah ce merita astea oricum drumul pana la hotel sigur se va face klumea, ptr ca va fii interesul patronului dar nu stiu daca parcarea va avea gaurile umplute ptr ca erau multi sa se rastoarne pe acolo.numai bine

ma bucur k si tuh vezi ceaa ce vedem si noi ... si ai ajuns la concluzia k nu se merita sa faci show ptr gura casca ... esti d`al nostru .. plusz k .. hai sa iti mai spun de ce nu mai se face show .. ptr k baietzii vin betzi acolo si fac pe zmeii si nush daca ai vazut k si saptamana trecuta la un momentdat ... s`au plesnit unii o dacie berlina cu o nova ...
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 02-06-05, 14:54   #360
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default

am vazut bine faza .acum tre sa fii incostient sa tragi masina acolo unde se baga romanii la rupt masina.gasesti pe unul beat de iti indoaie tabla klumea de tot si mai stii pe cine iti faci dusmani pe acolo?asta e .sunt curios unde se va muta adunarea din port cand va incepe vara ptr ca vara nu prea e mai nimic in port,sau nu e asa?
GABBY_ is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -