Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 17-09-06, 21:28   #646
peter

Stage 5
 
peter's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,588
Member of:
[Xtreme Club Emotion]
[Hyundai]
[VW]
[SKODA]
Default Re: Portul Constanta Suckz !!!

da era tare ala cu aia visinie....ii dadea rau de tot...dar stia soferu sa ii dea...

si ia dat avans lu ala cu opelu...
peter is offline   Reply With Quote
Old 18-09-06, 16:13   #647
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Portul Constanta Suckz !!!

Quote:
Originally Posted by peter View Post
da era tare ala cu aia visinie....ii dadea rau de tot...dar stia soferu sa ii dea...

si ia dat avans lu ala cu opelu...
trage bine dacia aia..dar nu se da decat in port tipul..pe drum lung nu se risca
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
Old 18-09-06, 16:48   #648
leonard

Stage 5
 
leonard's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,059
Default Re: Portul Constanta Suckz !!!

pei itzi dai seama ca nu are pra multe shanse pe distantze de 400 de metrii cu amshini cu o cilindree mai mare ...dar cred ca cu berlinele nare treaba pe 400 de metrii
leonard is offline   Reply With Quote
Old 18-09-06, 20:13   #649
GRIGO

Stage 5
 
GRIGO's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,936
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Virtual Tuning 3D]
[Old School Cars]
Default Re: Portul Constanta Suckz !!!

asera pe la vreo 2 ..oare cine era un portu tomis cu o dacie alba cu stiker 4 tuning pe ea ......si face neste fum si neste cercuri cu spatele ..
daca frana e mana nu aveam ce era sa fac si eu .... ..am incercat si eu neste chestii dalea cu spatele .......si mi-au iesit
__________________

Last edited by GRIGO; 18-09-06 at 20:15.
GRIGO is offline   Reply With Quote
Old 18-09-06, 21:35   #650
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default Re: Portul Constanta Suckz !!!

inca se mai da HVB-ul prin port ?mai duce masina aia la tavaleala sau nu despre aia era vb ?
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 18-09-06, 22:06   #651
peter

Stage 5
 
peter's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,588
Member of:
[Xtreme Club Emotion]
[Hyundai]
[VW]
[SKODA]
Default Re: Portul Constanta Suckz !!!

ba da de HVB e vorba..
peter is offline   Reply With Quote
Old 22-09-06, 19:12   #652
Most_Wanted

Stage 5
 
Most_Wanted's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,737
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Portul Constanta Suckz !!!

HVB`u....a fost si miercuri seara ..si a facut un BMW pisicutza (eu am dat startul).....a fost prea tare miercuri in port ...a fost lume multa.....sau si lovit unii ....altii au rupt masina in noroi ....altii exersau ..adica eu ....dar va zic sincer ...eram cam baut ..si nici frana de mana nu am .....dar oricum am tras de ea .....vreau si eu filmulete din seara aia ...ca am vazut ca unii mai filmau ...ceao
__________________
pictures
Most_Wanted is offline   Reply With Quote
Old 23-09-06, 01:46   #653
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Portul Constanta Suckz !!!

Bai baieti voi nu aveti ce face??? De ce scrieti numere aici ca apoi sa aiba aia probleme? Vorbiti d numere in particular si aici doar de mici trasaturi ale masini dar care nu o arata clar ca aceea e masina (daca intelegeti ce vreau sa zic) ca mai citeste si alta lume pe aici si pot sa aiba probleme mari cei pe care ii indragiti voi
CT-07-APV is offline   Reply With Quote
Old 23-09-06, 13:51   #654
leonard

Stage 5
 
leonard's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,059
Default Re: Portul Constanta Suckz !!!

nare ce satzi faca mah ...atata timp cat nu zici intregul numar.....oricum poze sau filmuletzele de pe net nu cnstituie proba ....ptr politzie
leonard is offline   Reply With Quote
Old 23-09-06, 14:57   #655
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default Re: Portul Constanta Suckz !!!

stai linistit ca politia are sigur in vedere cateva masini care participa la curse ilegale si persoanele ce le conduc .de cate ori nu treceam iarna prin mamaia si vedeam oprita de politie o masina des intalnita la ilegale......anumite pers din politie stiu multe stai linistit....oricum nu ptr toata lumea este lege..stiti si voi cum e in ziua de azi
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 25-09-06, 19:45   #656
13RvR

Presedinte Street Vision

Stage 5
 
13RvR's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 555
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Street Vision]
[VW]
[SEAT]
Default Re: Portul Constanta Suckz !!!

Au baietii o colectie de numere de nu iti vine sa crezi.
13RvR is offline   Reply With Quote
Old 25-09-06, 22:16   #657
Most_Wanted

Stage 5
 
Most_Wanted's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,737
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Portul Constanta Suckz !!!

.....se pare ca si aseara baiatu cu aia visinie...(ca sa nu mai dau detalii)..sa dat cu ursu ala rosu .....si se pare ca iar face minuni ....ursuletzul cica ara avea 300 cp cu V8 .........eu am dat startul ....si vreau sa zic ca pleca prea in Burn .....
Most_Wanted is offline   Reply With Quote
Old 25-09-06, 22:54   #658
metal_militia
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
metal_militia's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 882
Member of:
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[SKODA]
[RENAULT]
Default Re: Portul Constanta Suckz !!!

Quote:
Originally Posted by GRIGO-X2 View Post
asera pe la vreo 2 ..oare cine era un portu tomis cu o dacie alba cu stiker 4 tuning pe ea ......si face neste fum si neste cercuri cu spatele ..
daca frana e mana nu aveam ce era sa fac si eu .... ..am incercat si eu neste chestii dalea cu spatele .......si mi-au iesit
...vreau doar sa va felicit (pe tine si pe most_wanted) k ati ajuns sa faceti ce vroiat acu cateva luni..spor la treaba si la ursuletu ala pe care il vrei
__________________
Dimensiunea maximă admisă pentru o imagine în semnătură este de 500x100 pixeli !
metal_militia is offline   Reply With Quote
Old 26-09-06, 08:10   #659
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default Re: Portul Constanta Suckz !!!

nu mai crede frate orice cu v8-uri pe toate strazile .asa ziceau multi si de dacia aia visinie cu motor de 1,6 si carb dublu din fabrica ,ca are nu stiu ce motor de renault cu chiulasa alezata si alte chestii cand ea e stock.e simplu de tot motivul ptr care el se face doar acolo: dacia are cuplul jos ,trage de la o turatie mica chiar daca are putini cai pe cand bmw cred ca dupa 3000-3500 incepe sa se simte klumea.distanta fiind de 100 m unde sa ii dea nene in a 2-a 3000 de ture?deci asta e ,de aia nici nu se baga pe alt traseu cu dacia sau pe alta distanta ,acolo sigur si-o ia.am avut un prieten cu espero care a fost facut de el si i-a zis direct :"frate,pana in 70-80 te fac ,dupa aia ......nu mai am nici o sansa"
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 26-09-06, 13:41   #660
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re: Portul Constanta Suckz !!!

Quote:
Originally Posted by Most_Wanted View Post
HVB`u....a fost si miercuri seara ..si a facut un BMW pisicutza (eu am dat startul).....a fost prea tare miercuri in port ...
Hai sa se dea si cu mine ca am si eu un BMW Pisicutza ... pe 400 de metri si ii dau avans 100 de metri !!! Nu de alta da sa facem pe masini sa ii iau masina aia sa o scap de chin !

Quote:
Originally Posted by Most_Wanted View Post
.....se pare ca si aseara baiatu cu aia visinie s-a dat cu ursu ala rosu .....si se pare ca iar face minuni ....ursuletzul cica ara avea 300 cp cu V8 .........eu am dat startul ....si vreau sa zic ca pleca prea in Burn .....
Ma dau eu cu V8-ul ala cu 300 de cai ... pe 400 de metri ... si pe folos ... daca e interesat.
Am totul STOCK pe masina .
__________________
2.0 @ Opel Astra F
3.0 @@ BMW E92 335i
https://www.youtube.com/user/Andrei77WRC

Last edited by X-Ray-Eyes; 26-09-06 at 13:45.
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -