Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 27-12-07, 09:31   #2026
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Constanta - Accidente

lol baiatule citeste mai atent , nu a fost ideea mea sa-l impushcam , omu ala avea pistol in dotare si striga pe acolo k el cu mana lui il impushka , lyv`u stie era cu mine , in fine , ce cauta el sa aiba asa viteza in curba aia , era si localitate si curba cunoscuta periculoasa ... plm , sincer a ajuns sa`mi fie frica de toti care isi iau carnetu in ultimii ani , pt ca au impresia ca s-au nascut soferi sau raceri , si se aventureaza prea tare si prea repede pentru cat stiu...
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 27-12-07, 09:34   #2027
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default Re: Constanta - Accidente

da cu pistolu din dotare ))) asta a fost tare.. dar pakt asta e .. daca poti sa te feresti o faci daca nu te omoara. alti
ct11lyv is offline   Reply With Quote
Old 27-12-07, 11:25   #2028
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default Re: Constanta - Accidente

Quote:
Originally Posted by CT-06-YZF***X-Team View Post
lol baiatule citeste mai atent , nu a fost ideea mea sa-l impushcam , omu ala avea pistol in dotare si striga pe acolo k el cu mana lui il impushka , lyv`u stie era cu mine , in fine , ce cauta el sa aiba asa viteza in curba aia , era si localitate si curba cunoscuta periculoasa ... plm , sincer a ajuns sa`mi fie frica de toti care isi iau carnetu in ultimii ani , pt ca au impresia ca s-au nascut soferi sau raceri , si se aventureaza prea tare si prea repede pentru cat stiu...
da mai stiu ca nu era ideea ta , cred ca m-am exprimat gresit
am fost si eu la locu accidentului cred ca am ajuns la 10min dupa ce ati plecat voi...
ca se tot zice de viteza a fost vreun martor ceva? ce inseamna viteza? 70-80-100-120??? chiar sunt curios el aseara era speriat si la un moment a zis ca nu avea mai mult de 70
__________________
LUPTA si nu vei SUPRAVIETUI !!!
FUGI si nu vei avea SCAPARE!!!

Cine-i harnic si munceste are tot ce vrea.....cine-i smecher si chiuleste are tot asa...
sonykel is offline   Reply With Quote
Old 27-12-07, 14:47   #2029
57dzl

Stage 3
 
57dzl's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 154
Default Re: Constanta - Accidente

fiti mai atenti la volanh` ....!!! dz`
57dzl is offline   Reply With Quote
Old 27-12-07, 14:49   #2030
57dzl

Stage 3
 
57dzl's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 154
Default Re: Constanta - Accidente

avea viteza ` .... orikum nhu mai konteaza fapthu e consumath` .... dar ec vezi la mashina 88` 89` ... perikolh` ... ink` o chesthi soferia nu`i ptr toti` .... !!!!
57dzl is offline   Reply With Quote
Old 27-12-07, 15:46   #2031
EaGle
Banned

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
Default Re: Constanta - Accidente

Te rog sa scri ROMANESTE fara th`;k;lh;k; si nu manca` literele!
EaGle is offline   Reply With Quote
Old 27-12-07, 17:20   #2032
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default Re: Constanta - Accidente

avea viteza de unde avea viteza el nici nusi mai aminteste cum sa intamplat...
eu nu vreau sa iau apararea eu doar vreau sa aflu cum sa intamplat el de unde venea sau unde sa intamplat impactu , cica domnu cu passatu a miscat masina din locu unde era dupa impact cea ce e cam ilegal tinand cont ca era accident cu victime , sotia celui cu passatu recunoaste ca sa aruncat din masina si daia e asa rau ``accidentatat``
sonykel is offline   Reply With Quote
Old 27-12-07, 22:09   #2033
ADDOstreet_racer

Stage 5
 
ADDOstreet_racer's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 641
Default Re: Constanta - Accidente

Stie cineva ceva despre accidentu dintre constanta si navodari ..era un matiz si un ford park ...botite destul de bine amndoua ..am vazut akolo si descarcerarea ////...are cineva detalii ? ..multumesc ...
__________________
ADDO TUNING .prietenii stiu de ce !
ADDOstreet_racer is offline   Reply With Quote
Old 27-12-07, 22:51   #2034
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default Re: Constanta - Accidente

dar despre audiul rasturnat in mamaia inainte de petrom cand te duci spre varianta exact in curba
sonykel is offline   Reply With Quote
Old 28-12-07, 00:21   #2035
-dRx-
VW Driver

Stage 2
 
-dRx-'s Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 38
Member of:
[VW]
Default Re: Constanta - Accidente

@sonykel nu era audi era skoda superb alba , cica aveam viteza mare si janta stramba de mai de mult si i-a facut explozie si s-a dus

@dzl cum sa fie pericol daca vezi 88 89 la masini ? io zic sa nu mai generalizezi si sa ii bagi pe toti in aceesi oala , ai zis bine soferia nu e pt toti da asta nu inseamna ca anii astia au creat soferi catastrofa ... si acum ca sa fiu putin rautacios cum ai fost tu iti zic ca erai odata sa intrii in mine pe soveja si tu nici nu ti-ai dat seama .. probabil ca daca nu eram cu 88 la numar eram la politie in seara aia peace
-dRx- is offline   Reply With Quote
Old 28-12-07, 00:34   #2036
57dzl

Stage 3
 
57dzl's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 154
Default Re: Constanta - Accidente

drx`...n-o lua in nume de rau dar sa conduci tu ca mine si sa faci tu ce fac eu si cati km` am (nu ma dau mare sau ceva de genu ) shi porma imi zici ca era sa intru in tine pe soveja ..nam nici o vina ca voi nu stiti de prima banda ..sau ca poti merge si cu 60 etc ...deci stai calm ca nu era sa intru in tine daca faceam o gafa sa-ti tai fata sau faze deasta macar salutam ca asa e frumos ... !! nu-s sofer de wechend !!!
57dzl is offline   Reply With Quote
Old 28-12-07, 00:35   #2037
57dzl

Stage 3
 
57dzl's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 154
Default Re: Constanta - Accidente

a si nu am bagat pe nimeni in aceasi oala eu zic ce-am obsercat ... acum fiecare cu parerea lui
57dzl is offline   Reply With Quote
Old 28-12-07, 07:29   #2038
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default Re: Constanta - Accidente

corect!
sonykel is offline   Reply With Quote
Old 28-12-07, 14:10   #2039
-dRx-
VW Driver

Stage 2
 
-dRx-'s Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 38
Member of:
[VW]
Default Re: Constanta - Accidente

pai da da ai generalizat si nu mi-a placut , nu vreau polemica si nu e voie pe forum da uite cand ne vedem in oras mergem la o berica fara alcool si continuam pana o sa iti dai seama ca nu toti astia cu 88 sunt catastrofe
-dRx- is offline   Reply With Quote
Old 28-12-07, 15:40   #2040
x-28-TRA
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
x-28-TRA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 966
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: Constanta - Accidente

scoateiiii ochiii)))))))) spargei capu'l))))))))
x-28-TRA is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -