Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 15-12-07, 01:57   #1981
CT 29 R I P

Stage 4
 
CT 29 R I P's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 210
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Constanta - Accidente

In urma cu aproximativ o ora accident zona casa de cultura, in fatza la universitatea Saguna..un taximetrist idiot a iesit de pe Nicolae Iorga fara sa se mai asigure iar un baiat cu un BMW nu a mai putut sa il evite si a intrat in plin dupa care a ricosat intr'un HUMMER parcat langa trotuar pe care la aruncat pe trotuar si peste un indicator cu semne de circulatie....pacat de BMW si de HUMMER ca erau noi BMW'ul avea nr rosii si HUMMER'u era de doar 2 zile..toate din cauza unui dobitoc de taximetrist care vede numai inainte nu se mai uita stanga dreapta
__________________
CT 29 R I P is offline   Reply With Quote
Old 15-12-07, 08:40   #1982
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Constanta - Accidente

si aseara la galeriile soveja un mercedes cu o supernova
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 15-12-07, 09:56   #1983
R3Kin

Stage 3
 
R3Kin's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 153
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Constanta - Accidente

Taximetristul ala era clar idiot dar si soferul bmw-ului...praf!Am dat-o cu el 2 semafoare si culmea ca in masina mea conducea gagica care l-a lasat de doua ori in ceatza.Noi am vazut taximetristul iesit si am franat dar el probabil cu gandul ca acum ne face l-a vazut prea tarziu si a avut o manevra de evitare de te bufneste rasul...In rest m..e lu' ala cu taxiul si atentie cu incepatorii!!!
__________________
vad voci!!
R3Kin is offline   Reply With Quote
Old 15-12-07, 12:20   #1984
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default Re: Constanta - Accidente

clar taximetristul era vinovat ,bmw-ul era lovit klumea ,pe la 3 venise o masina sa-l ridice
nu mai are rost sa vb ce s-ar fi putut evita daca bmw ar fi condus civilizat dar asta e ,neacordarea de prioritate si bautura ar trebuii arse klumea
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 15-12-07, 12:40   #1985
d3Mon's

Stage 3
 
d3Mon's's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 102
Default Re: Constanta - Accidente

accident la iesirea de la TRITON (scule beton): soferul daciei destul de sifonat.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Photo-0053.jpg
Views:	119
Size:	319.4 KB
ID:	408327   Click image for larger version

Name:	Photo-0055.jpg
Views:	115
Size:	294.4 KB
ID:	408328   Click image for larger version

Name:	Photo-0054.jpg
Views:	96
Size:	326.0 KB
ID:	408329  

d3Mon's is offline   Reply With Quote
Old 15-12-07, 15:47   #1986
G0rdy
Banned

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 478
Default Re: Constanta - Accidente

aa l-am vazut si eu..acuma vro ora a fost
G0rdy is offline   Reply With Quote
Old 15-12-07, 17:10   #1987
kirin
Old School Cars

Stage 5
 
kirin's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 661
Member of:
[Opel]
[Old School Cars]
Default Re: Constanta - Accidente

kinderu` cu bmw-u e de la mine din cart,a luat masina lui frasu (doar ce-o adusese) sa se dea cu ea ... si s-a dat in alte masini

ca taximetristii sunt o categorie "aparte" de soferi se stie ... dar si cand ii dai aiurea la masina... trebuie sa te gandesti si la consecinte
kirin is offline   Reply With Quote
Old 15-12-07, 19:32   #1988
TurkishCarFan
Opel Driver

Stage 5
 
TurkishCarFan's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,078
Member of:
[Opel]
Default Re: Constanta - Accidente

Pai si ala cu bmw`ul cu ce masina se intrecea de l`a facut si o femeie?
Nu sunt rautacios,da` bmw,masina noua,tractiune spate,putere,lipsa de experientza ce altceva poate aduce?Plus ca unii dintre taximetristii astia zici ca au kestii din`alea la oki ca la cai...vad numai in fata!zici ca pt ei exista "prioritate de taxi"!am trecut si eu p`akolo da` nu stiam cum s`a intamplat.pacat de frumusetea aia de masina,ce`o sa mai faca din ea?la cat era de varza poate ii da rca`ul taximetristului banii pe ea,dar nu pre cred!voi ce ziceti?
__________________
Stop trying to catch me and catch me!
Vand mazda 323f cu faruri escamotabile ! ! !
TurkishCarFan is offline   Reply With Quote
Old 15-12-07, 19:49   #1989
vizal
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
vizal's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 514
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: Constanta - Accidente

Quote:
Originally Posted by R3Kin View Post
Taximetristul ala era clar idiot dar si soferul bmw-ului...praf!Am dat-o cu el 2 semafoare si culmea ca in masina mea conducea gagica care l-a lasat de doua ori in ceatza.Noi am vazut taximetristul iesit si am franat dar el probabil cu gandul ca acum ne face l-a vazut prea tarziu si a avut o manevra de evitare de te bufneste rasul...In rest m..e lu' ala cu taxiul si atentie cu incepatorii!!!

puteai sa taci si tu...trebuie sa afle toata lumea daca te dai sau daca se fac sau nu curse ? bine k nu te-ai dus la politie sa zici . Vezi k ai depasit si tu viteza...zi-i lu Garcea ..domnu domnu da-mi si mie o amenda ca am depasit limita de viteaza...ups sau mai bine ia carnetu ca e peste limita legala ... neacordare de prioritate ...asta a fost... ...pacat de bmw acuma...
__________________
vizal is offline   Reply With Quote
Old 15-12-07, 20:00   #1990
TurkishCarFan
Opel Driver

Stage 5
 
TurkishCarFan's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,078
Member of:
[Opel]
Default Re: Constanta - Accidente

Quote:
Originally Posted by R3Kin View Post
Taximetristul ala era clar idiot dar si soferul bmw-ului...praf!Am dat-o cu el 2 semafoare si culmea ca in masina mea conducea gagica care l-a lasat de doua ori in ceatza.Noi am vazut taximetristul iesit si am franat dar el probabil cu gandul ca acum ne face l-a vazut prea tarziu si a avut o manevra de evitare de te bufneste rasul...In rest m..e lu' ala cu taxiul si atentie cu incepatorii!!!
vizal taci ca n`am kef de polemici cu tine...urmareste thread`ul si vezi de treaba ta!inteleg setea ta nebuna de post`uri,dar nici kiar asa! Numai fi pe langa subiect atat!Imi cer scuze pt off-topic!
Eu postam pentru ca eram cat de cat in cunostinta de cauza pentru ca am trecut pe la locu' accidentului si am vazut cam ce s`a intamplat.Tu care n-ai vazut nimic zic sa o lasi mai moale!
TurkishCarFan is offline   Reply With Quote
Old 15-12-07, 20:42   #1991
vizal
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
vizal's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 514
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: Constanta - Accidente

eu nu m-am luat de tine turcule...asa k las-o mai moale..postu meu n-are leg cu al tau...si tu n-ai cea mai mica idee despre condus...eu zik ca ti-am raspuns politicos...nu intru in detalii...asa k subiect inchis...si nu conteaza cate posturi ai... ...ar trebui sa stii mai bine k nu posturile il fac pe om
vizal is offline   Reply With Quote
Old 15-12-07, 21:12   #1992
TurkishCarFan
Opel Driver

Stage 5
 
TurkishCarFan's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,078
Member of:
[Opel]
Default Re: Constanta - Accidente

da...am fost cam pe langa subiect...acum am observat,da` oricum o las asa ca nu stii tu cate idei am eu despre "tinut covrigu' in mana"!
Consider ca taximetristii astia kiar sunt "miezu' " multor accidente provocate de neacordare de prioritate!
Numai bine!
TurkishCarFan is offline   Reply With Quote
Old 15-12-07, 21:38   #1993
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: Constanta - Accidente

Easy up....nu incinge-ti atmosfera de sarbatori..
ERY is offline   Reply With Quote
Old 15-12-07, 21:43   #1994
vizal
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
vizal's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 514
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: Constanta - Accidente

Foloseste p.m. sau orice alta metoda de comunicare - ERY

Last edited by ERY; 15-12-07 at 22:16.
vizal is offline   Reply With Quote
Old 15-12-07, 22:17   #1995
Scoop
Audi Driver

Stage 5
 
Scoop's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 501
Member of:
[AUDI]
Default Re: Constanta - Accidente

bla bla bla, de ce nu va duceti voi frumos pe sectiune de divergente, nimeni n-are chef sa va vada voua mizerile de certuri.
Scoop is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -