Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 12-02-08, 08:17   #2131
aikman

Stage 5
 
aikman's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 995
Member of:
[DAEWOO]
[VW]
[Opel]
Default Re: Constanta - Accidente

cum a intrat ala in copac de a rupt masina in doua ??? stiu ca o sa imi sariti in cap dar isi merita soarta ... pacat de restu ... te urci la volan beat , fara permis si ii mai dai si in gura la masina .... astia te omoara cu zile si nu alta
__________________
aikman is offline   Reply With Quote
Old 12-02-08, 09:01   #2132
CT-87-BGN

Stage 4
 
CT-87-BGN's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 200
Default Re: Constanta - Accidente

Quote:
Originally Posted by aikman View Post
...stiu ca o sa imi sariti in cap dar isi merita soarta...
e foarte clar ca isi merita soarta toti cei care se urca beti la volan. nu mi se mai face mila absolut deloc de sofer daca s-a urcat beat la volan, oricat de prostesc sau de grav ar fi accidentu, sa intre la puscarie soferu ! e pacat ca de multe ori mai mor si oameni nevinovati care se aflau in masina... dar totusi si acei oameni sunt foarte vinovati ca s-au urcat stiind ca soferu e cometa
__________________

2004 BMW 320d, 6gang Getriebe (150 PS)

EX : 2002 Opel Astra G Coupe 2.0 DTI (101 PS)
CT-87-BGN is offline   Reply With Quote
Old 12-02-08, 14:34   #2133
zambrotta

Stage 2
 
zambrotta's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 60
Member of:
[PEUGEOT]
[X-Team Racing Club]
[VW]
Default Re: Constanta - Accidente

azi accident la intersectia Andrei Mureseanu cu Izvor, un matiz auriu si un bmw nush de care ca nu am apucat sa vad.. matizul nu s-a asigurat .. are cineva poze??
zambrotta is offline   Reply With Quote
Old 13-02-08, 10:48   #2134
andreea_4_yooou

Stock
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1
Default

auziti ia mai terminati cu prstiile astea....voi astia care nu stiti ce sa intamplat de fap tacolo....
habar nu aveti,toate accidentele ptr voi se datoreaza curselor sau bauturii.....ce va intereseaza pe voi daca am avut eu picioarele rupte sau nu.....si in legatura cu faptul ca mirosea a bautura,,,stati linistiti dovada cea ma clara este sticla de whisky care avea *gatul* retezat si sigiliul era intact..asa ca nimeni nu bause spre marea voastra nedumerire....lasatil sa se odihneasca in pace nu il tot pomeniti in tot felul de subiecte....va rog eu una sunt satula de itrebari ji tot felul de lucruri deastea.....PTR CEI KRE VOR SA MA INTREBE CEVA IN LEG CU ACCIDENTUL .....NU STIU MAI MULT CA VOI PTR CA TOT CE STIU STIU DIN POVESTI EU AM STAT IN COMA 4 ZILE AS ACA NU IMI AMINTESC,...JI NU UITATI.....NU NE MAI STRESATI CU VORBELE VOASTRE CARU NU AU NICI UN MIC ADEVAR LA BAZA LOR....

Quote:
Originally Posted by CT-87-GTA View Post
e foarte clar ca isi merita soarta toti cei care se urca beti la volan. nu mi se mai face mila absolut deloc de sofer daca s-a urcat beat la volan, oricat de prostesc sau de grav ar fi accidentu, sa intre la puscarie soferu ! e pacat ca de multe ori mai mor si oameni nevinovati care se aflau in masina... dar totusi si acei oameni sunt foarte vinovati ca s-au urcat stiind ca soferu e cometa
...cn esti u sa judeci ..mai.....esti prezent la toate accidentele s azici astfel de lucruri........oameni mai nebuni k cei k tn nu cred ca mai pot exista

Last edited by ERY; 13-02-08 at 13:07.
andreea_4_yooou is offline   Reply With Quote
Old 13-02-08, 10:51   #2135
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Constanta - Accidente

io cred ca tu suferi de ceva ....
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 13-02-08, 10:57   #2136
k4r4
Old School Cars

Stage 5
 
k4r4's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 700
Member of:
[Old School Cars]
[DACIA]
Default Re: Constanta - Accidente

si chiar daca nu era baut...sau nu era nimeni baut in masina....de ce o asa viteza noaptea pe patinoar?....ca asta era soseaua in seara aia, un patinoar. si aici se discuta accidente, fiecare isi exprima parerea, si cred ca se incearca sa se invete din greselile altora. si GTA cred ca vorbea la general, nu vad in postu lui vreo referire directa la accidentul vostru.
__________________
It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation.
k4r4 is offline   Reply With Quote
Old 13-02-08, 12:25   #2137
CT-87-BGN

Stage 4
 
CT-87-BGN's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 200
Default Re: Constanta - Accidente

Quote:
Originally Posted by andreea_4_yooou View Post
...cn esti u sa judeci ..mai.....esti prezent la toate accidentele s azici astfel de lucruri........oameni mai nebuni k cei k tn nu cred ca mai pot exista
Odata spui sa numai vbim cei care nu stim, pe urma zici k defapt nici tu nu stii defapt ce s-a intamplat. Dupa cum spunea si k4r4, eu nu ma refeream special la accidentu vostru, ma refeream la postu lu aikman si ii dadeam dreptate daca te uiti bine. Nu stiu ce s-a intamplat la accidentu vostru, si sincer prea putin ma intereseaza de asha-zishii smecheri care n-au permis si care cand prind o masina ii rup gura nu conteaza cum e drumu...mai stiu eroi din ashtia care s-au dus sa conduca pe lumea cealalta bolizi. Eu ma refeream in general la toate accidentele in care inconstientii se urca betzi la volan. Foarte bine daca eroul tau nu era beat ! Si masoara-ti vorbele draga andreea, eu nu cred k m-am legat de tine si te-am jignit in vreun fel.
CT-87-BGN is offline   Reply With Quote
Old 13-02-08, 13:10   #2138
aikman

Stage 5
 
aikman's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 995
Member of:
[DAEWOO]
[VW]
[Opel]
Default Re: Constanta - Accidente

Join Date: Feb 2008
Oras: navodari
Age: 17
Posts: 1
My Photos: (0)


are un singur post ... cred ca a dat foc si a plecat
aikman is offline   Reply With Quote
Old 13-02-08, 15:38   #2139
DarkJEDI

Stage 5
 
DarkJEDI's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 897
Member of:
[FORD]
Default Re: Constanta - Accidente

Domnsioara Andreea din Navodari. Te rugam sa ne spui si noua de ce ai sarit asa arsa , de ce ai fost in coma 4 zile daca ai fost (asta daca are legatura cu vreun accident de masina) si de ce ai avut picioarele rupte ? Cei care conduc fara permis si aici ma refer la cei care nu lau luat prin examen ca toata lumea , excludem pe cei care il au suspendat ii rog frumos din partea tuturor sa stea acasa sa nu omoare pe cineva p strada aiurea si in special pe cei care sunt cu el in masina. Si in legatura cu accidentu pot sa spun ca soferul era un batut in cap si un idiot,iar cei din masina au avut de suferit de pe urma teribilismului lui. Eu am fost pe la corbu cu un prieten de al meu si ce e acolo ma ingrozit. Drumu e foarte ingust, sunt denivelari, gropi si asa mai departe , nici decum o sosea pe care sa mergi cu viteza , mai ales ca era si inghetata. Acum daca era beat sau nu soferu e irelevant , baut sau treaz tot erau sanse f mari sa se produca acel accident. Si mie imi place sa merg cu viteza, dar unde am loc si aderenta.

Last edited by DarkJEDI; 13-02-08 at 15:42.
DarkJEDI is offline   Reply With Quote
Old 13-02-08, 18:58   #2140
G0rdy
Banned

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 478
Default Re: Constanta - Accidente

Nu aveti de ce sa va certati...poatea ea suferea,poate ii erau cunoscuti acei tineri...ce sa mai facem acuma 1000 de vb degeaba,cand e sa se intaple nu te intreaba daca ai baut sau daca ai carnet...bine o mare parte avea si soferu..oricum dumnezeu sa ii ierte
G0rdy is offline   Reply With Quote
Old 13-02-08, 19:13   #2141
CT-87-BGN

Stage 4
 
CT-87-BGN's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 200
Default Re: Constanta - Accidente

Quote:
Originally Posted by G0rdy View Post
Nu aveti de ce sa va certati...poatea ea suferea,poate ii erau cunoscuti acei tineri...ce sa mai facem acuma 1000 de vb degeaba,cand e sa se intaple nu te intreaba daca ai baut sau daca ai carnet...bine o mare parte avea si soferu..oricum dumnezeu sa ii ierte
Da, nu a spus nimeni k nu suferea...problema e ca suferea si cu capu cred...dar asta e alta problema. Treaba e k eu n-am facut altceva decat sa-i dau dreptate lu aikman atunci vorbind la general despre accidente cu soferi betzi, si ea a sarit de park avea musca pe caciula si a inceput sa ma faca nebun. Scuza-ma k-ti zic, dar nu a ajuns una de 17 ani care n-a condus niciodata sa ma faca pe mine nebun mai ales cand e vorba de un accident sau de ceva legat de conducere. Nu e problema mea daca ea a fost in masina cu soferu si are placere sa-i dea dreptate k mergea in blana pe drum inghetzat.

Last edited by CT-87-BGN; 13-02-08 at 19:16.
CT-87-BGN is offline   Reply With Quote
Old 13-02-08, 21:26   #2142
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Constanta - Accidente

Quote:
Originally Posted by andreea_4_yooou View Post
auziti ia mai terminati cu prstiile astea....voi astia care nu stiti ce sa intamplat de fap tacolo....
habar nu aveti,toate accidentele ptr voi se datoreaza curselor sau bauturii.....ce va intereseaza pe voi daca am avut eu picioarele rupte sau nu.....si in legatura cu faptul ca mirosea a bautura,,,stati linistiti dovada cea ma clara este sticla de whisky care avea *gatul* retezat si sigiliul era intact..asa ca nimeni nu bause spre marea voastra nedumerire....lasatil sa se odihneasca in pace nu il tot pomeniti in tot felul de subiecte....va rog eu una sunt satula de itrebari ji tot felul de lucruri deastea.....PTR CEI KRE VOR SA MA INTREBE CEVA IN LEG CU ACCIDENTUL .....NU STIU MAI MULT CA VOI PTR CA TOT CE STIU STIU DIN POVESTI EU AM STAT IN COMA 4 ZILE AS ACA NU IMI AMINTESC,...JI NU UITATI.....NU NE MAI STRESATI CU VORBELE VOASTRE CARU NU AU NICI UN MIC ADEVAR LA BAZA LOR....



...cn esti u sa judeci ..mai.....esti prezent la toate accidentele s azici astfel de lucruri........oameni mai nebuni k cei k tn nu cred ca mai pot exista

si deodata cum te-ai trezit din coma ai zis sa intri pe 4 tuningsa ne tragi pe noi de urechi...

trezeste-te la realitate
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 13-02-08, 23:16   #2143
Hellman

Stage 5
 
Hellman's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 374
Default Re: Constanta - Accidente

din cate stiu accidentul a avut loc acum cateva zile . daca chiar a fost in coma 4 zile si are picioarele rupte nu cred , in locul ei nu as avea ca prioritate sa intru pe forum si sa postez. dar lumea e plina de ........ (completati cu ce vreti )
__________________
-= un simplu sofer =-


Hellman is offline   Reply With Quote
Old 14-02-08, 11:01   #2144
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default Re: Constanta - Accidente

Quote:
Originally Posted by andreea_4_yooou View Post
auziti ia mai terminati cu prstiile astea....voi astia care nu stiti ce sa intamplat de fap tacolo....
habar nu aveti,toate accidentele ptr voi se datoreaza curselor sau bauturii.....ce va intereseaza pe voi daca am avut eu picioarele rupte sau nu.....si in legatura cu faptul ca mirosea a bautura,,,stati linistiti dovada cea ma clara este sticla de whisky care avea *gatul* retezat si sigiliul era intact..asa ca nimeni nu bause spre marea voastra nedumerire....lasatil sa se odihneasca in pace nu il tot pomeniti in tot felul de subiecte....va rog eu una sunt satula de itrebari ji tot felul de lucruri deastea.....PTR CEI KRE VOR SA MA INTREBE CEVA IN LEG CU ACCIDENTUL .....NU STIU MAI MULT CA VOI PTR CA TOT CE STIU STIU DIN POVESTI EU AM STAT IN COMA 4 ZILE AS ACA NU IMI AMINTESC,...JI NU UITATI.....NU NE MAI STRESATI CU VORBELE VOASTRE CARU NU AU NICI UN MIC ADEVAR LA BAZA LOR....





...cn esti u sa judeci ..mai.....esti prezent la toate accidentele s azici astfel de lucruri........oameni mai nebuni k cei k tn nu cred ca mai pot exista

bucurate ca ai scapat cu viata. si indeamnai pe cei care sunt teribilisti cu viteza si etc.. ca nu e bine .. nu ca ce sa intamplat acolo ..viteza a fost devine. si teribilismul.. era bine sa nu se intample..
prea multi tineri mor in accidente. aveeti mare grija
ct11lyv is offline   Reply With Quote
Old 14-02-08, 14:43   #2145
ct77pia

Stage 5
 
ct77pia's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,881
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Constanta - Accidente

mai bine taci ca oricum nu stii nimic .mai intii vezi dece te-a lovit erai pe trotuar sau pe trecere? era baut. si dca avea viteza sau ceva pe masina ma refer la alanan tuning asta inseamna ca noi suntem vinovati?
__________________
vand seat leon 1.8t 4x4 300 cai https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...x4-300-cp.html




ct77pia is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -