Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 15-01-07, 18:30   #121
CT-XX-EFS

Stage 2
 
CT-XX-EFS's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 33
Default Re: unde va spalati masinile?

o spalatorie buna este cea de langa cimitir , vis-a-vis de Gorbachiov .... am dat 30 Ron pe spalat motor , interior , exterior , portbagaj , motoru a iesit belea , cei de la Ambient au inceput sa faca lucru de mantuiala , avand masina alba se cunoaste si cea mai mica urma de jeg ..
CT-XX-EFS is offline  
Old 15-01-07, 20:27   #122
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: unde va spalati masinile?

Daca te referi la Delphi...da este beton acolo....Bucuresti colt cu Burada.
ERY is offline  
Old 16-01-07, 10:45   #123
alexalexalex

Stock
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 6
Default Re: unde va spalati masinile?

Si totusi, nu m-a lamurit nimeni UNDE sa ma duc in CT. la un atelier serios, nu un "nene" dintr-un garaj.

Asa la spalatorii nu prea am incredere. Stiu ca este un atelier destul de bun in Buc. dar nu prea vreau sa ma duc pana acolo.
alexalexalex is offline  
Old 16-01-07, 21:47   #124
alexalexalex

Stock
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 6
Default Re: unde va spalati masinile?

Nu stie nimeni nimic ?. Nu si-a mai polish-at nimeni masinutza ?.
alexalexalex is offline  
Old 16-01-07, 22:44   #125
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: unde va spalati masinile?

Leo - 0722 293 131 - super meserias baiatul...acolo am ploshat-o si eu si sunt foarte multumit....poti apela cu incredere la serviciile lui
ERY is offline  
Old 16-01-07, 23:30   #126
alexalexalex

Stock
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 6
Default Re: unde va spalati masinile?

Quote:
Originally Posted by CT-81-ERY View Post
Leo - 0722 293 131 - super meserias baiatul...acolo am ploshat-o si eu si sunt foarte multumit....poti apela cu incredere la serviciile lui

Ok, multumesc FOARTE mult. Poti sa imi spui daca are atelier sau, UNDE luceaza ?. Asa, orientativ, ca imi suna cunoscut numele.


Da are atelierul lui de vopsitorie.... - ERY

Last edited by ERY; 17-01-07 at 09:41.
alexalexalex is offline  
Old 17-01-07, 00:16   #127
CT-XX-EFS

Stage 2
 
CT-XX-EFS's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 33
Default Re: unde va spalati masinile?

CT-81-ERY nu ma refer la Delphi , ei s-au stricat mult cum de altfel si cei de la Ambient , inainte erau mai seriosi , ma refer la spalatoria vis-a- vis de parcarea de la rusi , deci cum treci de intersectia semaforizata de la poporului si o iei inainte la rusi acolo se bifurca drumul , la bifurcatie faci dreapta si nu cred ca mergi mai mult de 50 de metrii si este pe dreapta .
P.S. am mai vazut ca s-a deschis o spalatorie langa Tropi , o fi ceva de capul ei ? a spalat cineva masinuta acolo ?
CT-XX-EFS is offline  
Old 17-01-07, 01:33   #128
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default Re: unde va spalati masinile?

unde zici u EFS ..o spala bine dar o sterge de kk...eu dupa ce am dat-o personal cu ceara am scos-o la fata...
Cat despre Leo il recomand cu cea mai mare incredere...
D_M_X is offline  
Old 17-01-07, 08:49   #129
CT-XX-EFS

Stage 2
 
CT-XX-EFS's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 33
Default Re: unde va spalati masinile?

DMX ... daca stai cu gura pe ele , o sterg bine bine , dar daca eshti maniac ca mine cu geamurile .. no way .. ti le fac de comanda ))
CT-XX-EFS is offline  
Old 17-01-07, 15:07   #130
alexalexalex

Stock
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 6
Default Re: unde va spalati masinile?

Ok, va multumesc foarte mult. Mai am o rugaminte, puteti care stie sa imi spuna unde are atelierul, ca am impresia ca il stiu. Strada, sau cartieru/zona.

Va multumesc pt. ajutor.

Daca esti interesat il suni pe baiat si iti spune el.

Last edited by ERY; 17-01-07 at 21:24.
alexalexalex is offline  
Old 20-01-07, 16:46   #131
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,062
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: unde va spalati masinile?

pe dorului ... asa se numeshte strada pe aceeashi strada cu DIA
Psycho is offline  
Old 23-03-07, 02:53   #132
AQUAMASTER

Stage 1
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 17
Default Re: unde va spalati masinile?

Cu spalatul in fata casei sunt de acord,dar ca sa ii dai si ceara cum trebuie sa procedezi?este ceva de genul polish-ului?Am luat un sampon cu "carnauba" sau ceva de genul asta - e super,dar vreau si ceara.
Poate ma ajuta cineva care stie?!?!
AQUAMASTER is offline  
Old 30-04-07, 22:22   #133
CT-82-PWR

Stage 5
 
CT-82-PWR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 438
Member of:
[X-Team Racing Club]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: unde va spalati masinile?

eu imi spal masina acasa,iar o spalatorie unde se zice ca e buna si mai tot timpul cand trec pe acolo e aia de la gara la intrarea spre port.
__________________
CT-82-PWR is offline  
Old 24-05-07, 22:34   #134
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,429
Member of:
[Opel]
Default Re: unde va spalati masinile?

imi poate spune cineva daca un polish klumea poate scoate la viata o vopsea matuita de 15 ani ?o deschide sau doar ii dai luciu celei de acum ,asemanator cu un lac superficial?ms aticipat
GABBY_ is offline  
Old 24-05-07, 23:17   #135
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: unde va spalati masinile?

Din cate am inteles se poate si daca vrei sa mergi la cineva care a facut acest lucru la o masina matuita contacteazama
CT-07-APV is offline  
Closed Thread



- Copyright 2026 4Tuning -