Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   unde va spalati masinile? (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/4596-spalati-masinile.html)

GONZO 08-04-05 10:12

unde va spalati masinile?
 
stiti vreo spalatorie buna in oras de care eu nu am auzit? eu pana acum am spalat-o la trompy si la cealalta spalatorie de langa,dar nu am fost prea incantat.
ceva mai bun nu exista?

GolfuletzS 08-04-05 10:15

;) pei cam toate salatoriile :) sunt bune ....daca vrei dute la spalatoriile ecologice:D

GONZO 08-04-05 10:23

exemple?
eu am masina doar de 3 luni ,si pana acum nu prea m-a interesat.
as fi vrut o spalatorie din aia automatizata sa nu-mi mai frece astia masina cu carpele alea murdare pentru ca e un risc destul de mare sa o si zgarie din prea mult zel. dar nu stiu daca avem asa ceva in constanta.

BIZ 08-04-05 10:50

vezi pe langa cimitr ...... strada bucuresti ....... una delfy ... e noua :) ....... e pe clot ... se vede e mare ;)

GONZO 08-04-05 10:59

merci biz

dogarel 08-04-05 11:05

Nu te duce la spalatorie cu perii ca e belea mare. In mod normal ar trebui sa-si schimbe periile la un numar de spalari, lucru ce nu se intampla la noi. Eu iti recomand sa te duci la Ambient Prim (langa gara, mai exact langa fostul Dramex) unde spala foarte bine.

Psycho 08-04-05 11:36

de aia d la gara shtiu si eu ...

eu unu o spal la mine la munk .. la perii si n`are nici p draq ... nu mi`a zgariat`o si ***uri d`astea plusz k o da cu ceara fierbinte .. si rock`s :)

ct77pia 08-04-05 19:40

pai la decent daca te stiu baietii ti-o fac marfa daca nu ai puso

CeReS 09-04-05 09:49

Cea mai buna spalatorie, zic eu, e Ambient, dar nu spala masina cu sampon si buretzi ci cu spuma activa. E putin mai scump, dar nu se vor vedea niciodata urme de buretzi si carpe pe masina si nici vopsea matuita. Iar daca vrei neaparat perii , la OMV de pe varianta ca cica au periile din din nu stiu ce par care nu zgarie masina 8)

-=X-Team=-82-MDN 10-04-05 23:35

Re: unde va spalati masinile?
 
Quote:

Originally Posted by \"GONZO\"
stiti vreo spalatorie buna in oras de care eu nu am auzit? eu pana acum am spalat-o la trompy si la cealalta spalatorie de langa,dar nu am fost prea incantat.
ceva mai bun nu exista?

sa va zic eu cea mai buna spalatorie din constanta ... masina o sa fie luna ... atunci cand o speli singur ... si stai sa o bibilesti vreo 2-3 ore .. sa stergi tot praful tu .. :) si atunci sa vezi ce bine op sa iasa . :)

dogarel 11-04-05 07:27

Re: unde va spalati masinile?
 
Quote:

Originally Posted by \"-=X-Team=-82-MDN\"
Quote:

Originally Posted by \"GONZO\"
stiti vreo spalatorie buna in oras de care eu nu am auzit? eu pana acum am spalat-o la trompy si la cealalta spalatorie de langa,dar nu am fost prea incantat.
ceva mai bun nu exista?

sa va zic eu cea mai buna spalatorie din constanta ... masina o sa fie luna ... atunci cand o speli singur ... si stai sa o bibilesti vreo 2-3 ore .. sa stergi tot praful tu .. :) si atunci sa vezi ce bine op sa iasa . :)

Asta asa e. Numai timp sa ai sa o speli singur....

needBrain 12-04-05 19:19

io o spal la toni in tomis 2 langa spital la intersectia LAHOVARI cu NICOLAE IORGA

HAL 13-04-05 00:39

oriunde te-ai duce cand ajungi acasa tot trebuie sa mai fcai shi tu cate ceva ca tot nu o sterg ca lumea aia!!!
si pana acasa itzi sare apa de pe retrovizoare pe geamurile laterale :evil: :evil: mor cand se intampla assta!!!

pe ion ratiu spala bine vis-avis de vulcanizare!!!

Psycho 13-04-05 21:54

cel mai bine o speli .. ashea
...

1 bucata furtun .. 1 galeata cu shampon ... si nishte lavete ... dai cu shampon .. pui furtunu p ea .. grupa mare ... ashea ... apoi ... o shtergi ..
asta experioru .. la interior e mai greu . cu aspirat cu alea alea .. cam 2 - 23 ore cum zicea dragosh ..si e prerfecta

Nesanatosu 13-04-05 22:10

Tot Ambientul pare cea mai buna alegere in ceea ce ma priveste

La spalatoriile automatizte se matuieste vopseaua in timp


All times are GMT +2. The time now is 10:27.

- Copyright 2024 4Tuning