Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-03-08, 20:23   #1
kirin
Old School Cars

Stage 5
 
kirin's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 661
Member of:
[Opel]
[Old School Cars]
Default Recomandari :servicii,ateliere,firme,persoane fizice care lucreaza in domeniul auto

haideti pana la urma sa facem topicul unde fiecare vine cu recomandari (si de ce nu critici) in legatura cu firme,ateliere,persoane fizice care lucreaza in domeniul auto / tuning (numai din judetul Constanta).
ca sa fie cu adevarat ok,puneti numai persoanele/firmele cu care ati lucrat, nu din auzite (am auzit de la un prieten care a auzit de la un prieten ... )
puneti si niste date de contact mai detaliate (locatie/telefon/site/email) alfel nu va mai deranjati

recomandarile mele (primele care imi vin in minte )

spalatorie auto/cosmetica auto/diagnoza : auto salon,pe strada locomotivei (cum vii pe aurel vlaicu , inainte de podul de la fabrica de paine, vis-a-vis de lukoil,15 metrii pe strada locomotivei in sus) http://www.auto-salon.ro / tel de contact : 0722.327.887

piese auto : Aska , pe atelierelor 31 tel 55.14.52 si soveja 77 tel 55.15.35 , email aska@rdslink.ro
Dtc Car & truck , poporului 37 tel 634.622
kirin is offline  
Old 07-03-08, 23:57   #2
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: Recomandari :servicii,ateliere,firme,persoane fizice care lucreaza in domeniul au

Spalatorie....Crystal wash pe Simion Barnutiu.
ERY is offline  
Old 10-03-08, 22:27   #3
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Recomandari :servicii,ateliere,firme,persoane fizice care lucreaza in domeniul au

Pt montaje alarme/muzica after market/dvd`uri/multimedia/detectoare si altele va astept la mine la munca la Raval Car Poporului nr 12 , in caz ca aveti nevoie de ceva va astept!
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline  
Old 13-03-08, 18:32   #4
ct77pia

Stage 5
 
ct77pia's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,881
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Recomandari :servicii,ateliere,firme,persoane fizice care lucreaza in domeniul au

ptr vopsitorie la leo pe dorului 79
ct77pia is offline  
Old 13-03-08, 20:03   #5
M Y U

Stage 5
 
M Y U's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Post

Da ,ms pia...0727363844 este numar meu (Dragos),executam reparatii numai mecanica si sunt disponibil in noul garaj" incepand cu sfarsitul lunii aprilie.

Pentru reparatii bari praguri(fibra) si altele de gen,pentru un kit exterior din fibra va recomand cu incredere fratii Usaclinciu(cred ca ii cunoaste-ti multi dintre voi),ei se afla in localitatea Ovidiu si anume in spatele parcarii de tiruri de pe varianta ovidiu.

Last edited by ERY; 17-03-08 at 13:20.
M Y U is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -