Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 22-02-07, 09:34   #511
ct03nut

Stage 1
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 14
Default Re: Constanta - Accidente

sunt sigur, atunci sa imi rezerv o pereche de cauciucuri pentru fiecare inmormantare ... just in case ! mai propun sa facem o pista de curse exact pe strada cu cimitirul..poate poate...ne intrecem cu dricul. Nu mai continui subiectul...parerea mea a fost spusa..Dumnezeu sa-i ierte.
ct03nut is offline  
Old 22-02-07, 09:39   #512
CT 29 R I P

Stage 4
 
CT 29 R I P's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 210
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Constanta - Accidente

bai frate da tu esti criminal rau de tot....vad ca tot timpu spui D-zeu sa-i odihneasca...da tu esti ala care nu-i lasa sa se odihneasca si te iei de toate alea pe aici
CT 29 R I P is offline  
Old 22-02-07, 09:45   #513
CT 29 R I P

Stage 4
 
CT 29 R I P's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 210
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Constanta - Accidente

si vad aici ca tot timpul apare cate unu care sa se ia de alti... sa acuze parintii..sa-i acuze pe copii aia de teribilism...sa acuze lumea care a incercat sa faca ceva frumos in amintirea lor...si porma sa zica D-zeu sa-i odihneasca...asta e chiar ridicol...fratilor daca aveti ceva de spus si de acuzat pe cineva faceti-o fata in fata sau pe privat nu aici...si lasati odata copii aia sa se odihneasca nu mai dati atat cu presupusu
CT 29 R I P is offline  
Old 22-02-07, 09:55   #514
CT 29 R I P

Stage 4
 
CT 29 R I P's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 210
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Constanta - Accidente

de ce nu va duceti sa donati piele si sange pentru Paul daca tot vreti sa faceti un bine..in loc sa va certati pe aici si sa aruncati cu vorbe...macar asta ati putea face...
CT 29 R I P is offline  
Old 22-02-07, 09:59   #515
ct03nut

Stage 1
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 14
Default Re: Constanta - Accidente

de la ce am zis..la ce am ajuns...mai RIP...sper ca nu scrii post dupa post numai de dragul ratingului, eu nici macar nu ii cunosteam pe saracii copii, doar cu gociman ce am mai vorbit pe cafedelmar in legatura cu colegiumul. Si sunt sigur ca 1/3 din cei ce au fost prezenti la inmormantare nici macar nu ii cunosteau pe ei, poate chiar mai mult. A fost o inmormantare transformata intr-o "petrecere", a fost o inmormantare transformata intr-o intalnire..un prilej sa mai spargi seminte cu prietenii.
ct03nut is offline  
Old 22-02-07, 10:03   #516
X-man

Stage 2
 
X-man's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 24
Default Re: Constanta - Accidente

nu stiu cum sa iti spun RIP dar subscriu celor spuse de cel dinainte....eu inteleg ce vrei sa spui ca au incercat sa faca ceva frumos....dar mai cred ca parintilor si celor apropiati care erau acolo nu le-a picat tocmai bine asta si sa li se mai aduca aminte inca o data felul in care au murit...dintr-un act de teribilism sau ce o fi fost...adica cred ca daca eram in locul lor ma simteam cu cutitu infipt in rana...nu te supara RIP...dar poate ca nu era tocmai locul potrivit unui asemena gest....se putea face separat o adunare in portu tomis si sa faca fiecare cum credea separat de ceilalti care poate nu inteleg acest "fenomen" al impatimitilor auto...cam atat...numai bine
X-man is offline  
Old 22-02-07, 10:04   #517
CT 29 R I P

Stage 4
 
CT 29 R I P's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 210
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Constanta - Accidente

da frate asa e cum zici tu...vad ca tu tot pe a ta o ti....posibil ca unii dintre ei sa nu ai cunoasca dar asta nu inseamna ca au venit la petrecere acolo...in fine nu mai conteaza..tu le sti pe ale tale
CT 29 R I P is offline  
Old 22-02-07, 10:08   #518
CT 29 R I P

Stage 4
 
CT 29 R I P's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 210
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Constanta - Accidente

intradevar X-man se putea face si asa cum zici tu....dar asa sa intamplat sa fie...asa au crezut unii ca e bine...asta nu e motiv sa ne certam noi aici...asa a fost sa fie..1000 de vorbe nu mai fac acum 2 bani...si nimic din ce zicem noi aici nu o sa-i mai aduca pe cei 3 inapoi
CT 29 R I P is offline  
Old 22-02-07, 11:10   #519
argenti

Stage 2
 
argenti's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 65
Default Re: Constanta - Accidente

si mie unul mi se pare normal ..
explicati`mi si mie .. daca un soldat moare.. la inmormantare se trage cu arma .. nu ?
argenti is offline  
Old 22-02-07, 11:15   #520
CT 29 R I P

Stage 4
 
CT 29 R I P's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 210
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Constanta - Accidente

argenti frate lasa-i ca nu vezi ca nu ai cu cine sa te intelegi...ei tot cu ale lor sunt
CT 29 R I P is offline  
Old 22-02-07, 11:16   #521
argenti

Stage 2
 
argenti's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 65
Default Re: Constanta - Accidente

da wa.. dar nu`i frumos !
argenti is offline  
Old 22-02-07, 11:17   #522
CT 29 R I P

Stage 4
 
CT 29 R I P's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 210
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Constanta - Accidente

stiu frate asta am incercat si eu sa le explic...da nu vor sa inteleaga...imi zic mie ca eu postez aici pentru rating auzi la ei
CT 29 R I P is offline  
Old 22-02-07, 11:20   #523
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Constanta - Accidente

eu zic sa incetati toti ca altfel inchidem acest topic , deja devine messenger pt multi din cate vad asa ca terminati , daca vreti sa mai discutati despre acel accident ok dar eu zic mai bine sa o lasati asa , discutati mai bine de donatii pt acel baiat piele , sange si rugaciuni.
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline  
Old 22-02-07, 11:21   #524
CT 29 R I P

Stage 4
 
CT 29 R I P's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 210
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Constanta - Accidente

YZF deci citeste si tu ce le-am zis eu mai sus...eu asta am incercat si ei au luato cu vrajeli
CT 29 R I P is offline  
Old 22-02-07, 11:23   #525
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Constanta - Accidente

am vazut dar mai bine nu-ti bate capu si fi mai destept ca ei , daca nu vor intelege mai mult ca sigur o sa se ia masuri pe acest topic , bafta baieti
YZF-PWR is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -