Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 04-07-05, 18:20   #181
SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER

Stage 3
 
SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 128
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default je!

a fost frumos ca ne-a invitat si pe noi MR dar cu greutate si cu toate astea am avut si vro 3 sau 4 masini la expozitie sa zicem asa WRC CERES RAZ si IULI(golf3)sa vedem ce om face si noi pe viitor!numai bine pt toti pana atunci!
__________________
Vand GOLF3 1.9TDI Variant relatii 0721.46.26.09 Andy-------------------------------------------------------
Bem alcool nu racoritoare in beci la soare!
SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER is offline  
Old 04-07-05, 19:45   #182
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

ai avut 3 mashini ??? ce mashini ai avut mah tuh ???
Psycho is offline  
Old 04-07-05, 21:39   #183
SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER

Stage 3
 
SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 128
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default je SLC!

era vb de NOI nu ca am avut eu ca eu nu am masinile alea of.....interpretarea asta a mea lasa intrigi!LOL
SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER is offline  
Old 05-07-05, 00:24   #184
x-28-TRA
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
x-28-TRA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 966
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re:

andu ... din cate intelesesem eu pe forum mr`ul nu era invitat la tuning show ... si la mine la usergroups scrie MR .. deci nu ma simtzeam binevenit ... dar spre surprinderea mea am vazut cateva din mashinile mr`ului acolo ...[/quote]


daca sadu nu face parte din mr inseamna ca eu nu am invitat pe nimenii din moment ce eu am vb cu sad la telefon cuu 1 sapt inainte de eveniment si cu 3 zile inainte am dat flaiere la totzi de la mr care erau de la sa si am spus ca vom invita pe totzi prietenii clubului ( noi va credem prietenii ) inseamna ca eu nu mai am ce discuta iar data viitoare daca nu va convine ca v-am invitat imi p[are rau si nu va voi mai invita la un eveniment daca treburile stau asa .

plus daca nu stitzi despre ceva nu mai vorbitzi pentru ca nu isi are rostuu si eu zic ca abia s-au terminat conflictele dintre cluburii si nu cred ca isi mai au rostuu .

eu acum am sa lasa la indemina lui sad sa decida daca v-am invitat sau nu
__________________
x-28-TRA is offline  
Old 05-07-05, 10:21   #185
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default

bai nene dar inca nu se termina cu orgoliile la noi in oras .de parca cine stie ce ozn-uri de masini am avea sau cine stie ce mari personalitati ale societatii mai suntem.ce draq suntem niste oameni ca toti oamenii si avem o pasiune comuna \"masinile\".daca ptr unii aceasta pasiune mai inseamna si cearta,raca sau invidie, e nasol.vad ca se incearca sa se copieze cam ce este pe afara dar romanul nu intelege ca de afara tre sa luam ce este bun ,nu ce este rau.tre sa fie si la noi rivalitate intre cluburi,intre cartiere si in alte chestii.o sa ajungem sa lasam masina afara si cand venim sa o luam sa mergem cu autobuzul ptr ca masina noastra avea cauciucuri care aveau aer in ele ,acum au o gura mare sau cine stie ce mai face romanul din invidie,egoism si lasittate.ce draq daca eram copii si ne jucam in nissip mai ziceam ,dar asa nu se poate.acum daca aruncati cu pietre in mine,dati repede si tare ca sa nu sufar mult
GABBY_ is offline  
Old 05-07-05, 12:03   #186
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default

E adevarat ca Andu a invitat si membrii MR la Empire. Pacat ca nu am avut si eu masina gata ca as fi lasat si eu din gumele mele pe acolo. Dar data viitoare........
__________________
ERY is offline  
Old 05-07-05, 20:27   #187
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"CT-81-ERY\"
E adevarat ca Andu a invitat si membrii MR la Empire. Pacat ca nu am avut si eu masina gata ca as fi lasat si eu din gumele mele pe acolo. Dar data viitoare........
andu im icer scuze si poate am inteles eu greshit ..


Cata .. de ce nu mi`ai zis k aveam eu nishte airwaves in mashina .. trebuia sa rupi gumele alea .. iam iam ) ..


andu io unu nu am nimik cu nimeni ... dar ti`am zis ce am inteles eu de pe forum .. acum ce ati discutat voi in privat e treaba voastra
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline  
Old 05-07-05, 21:11   #188
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

io zic sa terminati cu sub asta ca iar se lasa cu certuri inutile
needBrain is offline  
Old 06-07-05, 12:31   #189
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default

Eu zic ca e bine ca s-a ridicat si problema asta, pt a se limpezi putin apele.
Adevaru Spoof e ca imi prindeau bine Airwaves urile alea ca alte gume canci
ERY is offline  
Old 06-07-05, 13:50   #190
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default

RDV-ul a impartit flyere la sala la toata lumea... nu stiu de ce unii din mr nu au stiut... probabil o problema de comunicare... inca nu inteleg chestia cu orgoliile dar ce inteleg e ca e stupid sa nu se salute om cu om pe strada...
__________________
My signature!
Insanity is offline  
Old 06-07-05, 13:53   #191
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"x-28-TRA\"
eu acum am sa lasa la indemina lui sad sa decida daca v-am invitat sau nu
Corect ... am fost invitati ...
Imi pare rau ca nu am putut ajunge si seara la Empire ...
Poate data viitoare ...
A fost misto ...
X-Ray-Eyes is offline  
Old 06-07-05, 17:10   #192
CT-10

Stage 1
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 21
Default

eu propun sa se organizeze concursuri intre cluburi si k toate \"rivalitatile\" sa fie doar pe pistele de concurs.
atunci vom vedea ce masini sau chiar cluburi vor fi mai bune
CT-10 is offline  
Old 07-07-05, 02:40   #193
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"CT-10\"
eu propun sa se organizeze concursuri intre cluburi si k toate \"rivalitatile\" sa fie doar pe pistele de concurs.
atunci vom vedea ce masini sau chiar cluburi vor fi mai bune
Mai bune??? Un club mai bun e ala in care toti membrii sunt prieteni f buni, se ajuta intre ei de fiecare cand este nevoie si in care nu exista unu mai presus decat altul...
N-ai cum sa organizezi o competitie in care sa se vada care club e mai tare... nu cred ca exista club mai bun si altul mai putin bun... pt ca n-ai criterii de comparatie...
Peace
Insanity is offline  
Old 07-07-05, 11:47   #194
CT-10

Stage 1
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 21
Default

eu ma refeream la masini si la indemanarea soferilor. nu ma refeream la prieteniile si la cat de bune sunt cluburile .
adica cei mai buni dintr-un club sa se intreaca cu cei mai buni din celalalte cluburi la categoria lor ( ma refer la CP de la masini )
sper k acum m`am facut mai inteles
CT-10 is offline  
Old 07-07-05, 12:01   #195
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default

Am inteles ce ai zis de prima data... dar in opinia mea poate sa fie un club de dacii mai bun decat unu numai cu M3-uri... poti sa zici... hai sa facem un concurs in care savedem ce club e mai rapid pe sosea, nu mai bun...
Insanity is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -