18-05-05, 00:27
|
#121
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 452
Member of: [Moderators] [X-Team Racing Club] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"X-Ray-Eyes\"
Pai din moment ce mentalitatile nu au cum sa se schimbe eu nu vad nici o cale de \" impacare\".
Eu personal nu am nimik cu nici un membru X-team ... daca voi aveti cu mine sau cu oricine altcineva din Midnight racers este problema voastra insa nu vad baza ei !
Si Andule , nu imi spune mie ca nu aveti nimik cu mine ca ma scap in chilotzei.
YEAH BABY ... WHO'S THE KING ???
Iti zice ceva ?
|
Loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllll llll .... ca sa mai fac si eu un post ..  ) ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
ca doar e de ras ... ha ha ha
|
|
|
18-05-05, 00:30
|
#122
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 452
Member of: [Moderators] [X-Team Racing Club] [PARTICIPANT CURSE]
|
|
|
|
18-05-05, 01:13
|
#123
|
|
2 Roti
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,062
Member of: [Super Moderators] [Observator 4tuning] [PARTICIPANT CURSE] [DACIA] [Echipa de sprijin] [2 Roti]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"-=X-Team=-82-MDN\"
|
heh .. stai mah calm ... k am exemple si la mine in cartier care se tzin dupa ashtia dn port doamne ajuta sa vada ceva .. sau fac cheta si vin totzi in port sa vada care mai \" rupe \" mashina .. si apoi se duc acasa si viseaza sau le spun la prieteni .. hai sa iti dau un ex .. aveam un coleg in lic .. care se lauda k el rupe mashina in fiecare seara k el face k el drege .. in fine ... intr`o seara l`am vazut in port .. am stat si l`am urmarit .. si era cu aia d la el din cartier .. statea si freca menta .. m`am dus undeva mai retras si am asteptat sa vad ce face .. a stat pana pe la 12 - 1 si a plecat acasa .. luni la scoal .. a inceput sa se laude .. mama sa vezi ce am facut sa vezi cauciucuri .. planetare ... sareau k paiele d la combina .. plm .. n`am zis nimik .. si l`am intrebat pe la ce ora .. pai .. pe la 12 mah .. da .. ii zic eu .. nu te`am vazut stateai cu unii si radeatzi in mashina di plm .. rl imi zice .. nu mah k de fapt nu era 12 .. era 2 - 3 si NU CRED K MAI ERAI in port ...
indieni d`asthia cunosc multzi ..
mai e unu cu o mashina 87 - ad y.. care azi l`a intrebat pe pia .. ce faci .. tte duci in port sa rupi mashina  ... ihihihihi
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand
|
|
|
18-05-05, 07:37
|
#124
|
Stage 3
Join Date: Apr 2004
Posts: 134
|
|
|
|
18-05-05, 09:36
|
#125
|
|
2 Roti
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,062
Member of: [Super Moderators] [Observator 4tuning] [PARTICIPANT CURSE] [DACIA] [Echipa de sprijin] [2 Roti]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"pav[
|
da el e i`am zis sa le scoata
|
|
|
18-05-05, 11:57
|
#126
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 452
Member of: [Moderators] [X-Team Racing Club] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"Psycho\"
Quote:
|
Originally Posted by \"pav[
|
da el e i`am zis sa le scoata 
|
lasa`l ma .. ca asa e bine .. ca e incepator ..
|
|
|
18-05-05, 15:05
|
#127
|
 Stage 5
Join Date: May 2004
Posts: 554
|
asta e , mai tre sa fie si uscaciuni in padure
|
|
|
18-05-05, 15:06
|
#128
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2004
Posts: 2,687
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"pav[
|
De ce te-ai spart de ras ma, tu te-ai nascut invatzat, tu n`ai fost incepator sau ce?
Pt. 2buline d`alea stau sa ma cert cu gaborii? Nu le tzin in cap, nu ma deranjeaza...
__________________
ChipTuning PROFESIONAL Via OBD pentru aproape orice autotursim 1998-2008. SuperCalitate. Super-Pret.
Diagnoza Computerizata AUDI/VW/Skoda/Seat.
!!!tester km!!!
|
|
|
18-05-05, 15:08
|
#129
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2004
Posts: 2,687
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"madfish\"
ia sa va zica ce mi-a zis 87 ady cand l-am intrebat sambata de ce nu se da
|
ce sa va zica CT-87-ADY ?
|
|
|
18-05-05, 15:10
|
#130
|
 Stage 5
Join Date: May 2004
Posts: 554
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Quote:
|
Originally Posted by \"madfish\"
ia sa va zica ce mi-a zis 87 ady cand l-am intrebat sambata de ce nu se da
|
ce sa va zica CT-87-ADY ? 
|
postu` l-am sters de mult
|
|
|
18-05-05, 15:15
|
#131
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2004
Posts: 2,687
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"madfish\"
asta e , mai tre sa fie si uscaciuni in padure
|
Da, asa este....
P.S: Scuze pt. ce am scris mai devreme, am crezut k te referi la mine...
|
|
|
18-05-05, 15:20
|
#132
|
 Stage 5
Join Date: May 2004
Posts: 554
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Quote:
|
Originally Posted by \"madfish\"
asta e , mai tre sa fie si uscaciuni in padure
|
hmmm
Cine vb... asta care are carnet de mai bine de 6luni si tot pe jos vine la intalniri si la scoala  !
Bay frate... uite`te la tine si dupa ii critici pe altzii ok? Dak erai vreun dogarel, vreun pshyho,ceres,WRC etc ... mai ziceam dar asa... 
|
in primu rand nu am zis de tine ca e sti uscaciune, ziceam de aia care ii critica Psyco si MDN ca stau la semintze in port si rad de aia care isi rup masinile( ceea ce ai facut si tu sambata - si cand te-am intrebat de ce nu te dai ai facut o moaca de parca ti-as fi dat sa mananci castravetzi cu bucile)
Si? da ma carnet de 5 luni si n-am masina. Probleme? Nu toti au atatzia bani ca tine, sorry !
Si gandestete inainte sa iti lipesti stikere cu Psyco driver pe masina ... Dak erai vreun dogarel, vreun pshyho,ceres,WRC etc ... mai ziceam dar asa... (asta e vorba ta)
__________________
|
|
|
18-05-05, 15:28
|
#133
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of: [Observator 4tuning] [PARTICIPANT CURSE] [Hyundai] [AUDI]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"madfish\"
Quote:
|
Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Quote:
|
Originally Posted by \"madfish\"
asta e , mai tre sa fie si uscaciuni in padure
|
hmmm
Cine vb... asta care are carnet de mai bine de 6luni si tot pe jos vine la intalniri si la scoala  !
Bay frate... uite`te la tine si dupa ii critici pe altzii ok? Dak erai vreun dogarel, vreun pshyho,ceres,WRC etc ... mai ziceam dar asa... 
|
in primu rand nu am zis de tine ca e sti uscaciune, ziceam de aia care ii critica Psyco si MDN ca stau la semintze in port si rad de aia care isi rup masinile( ceea ce ai facut si tu sambata - si cand te-am intrebat de ce nu te dai ai facut o moaca de parca ti-as fi dat sa mananci castravetzi cu bucile)
Si? da ma carnet de 5 luni si n-am masina. Probleme? Nu toti au atatzia bani ca tine, sorry !
Si gandestete inainte sa iti lipesti stikere cu Psyco driver pe masina ... Dak erai vreun dogarel, vreun pshyho,ceres,WRC etc ... mai ziceam dar asa... (asta e vorba ta)
|
Ce pana mea aveti de impartit mah? Nu va ajunge strada? Luati-o pe trotuar .
__________________
|
|
|
18-05-05, 15:35
|
#134
|
 Stage 5
Join Date: May 2004
Posts: 554
|
nu ery tata, da se crede el mare Harap - Alb
|
|
|
18-05-05, 16:21
|
#135
|
|
2 Roti
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,062
Member of: [Super Moderators] [Observator 4tuning] [PARTICIPANT CURSE] [DACIA] [Echipa de sprijin] [2 Roti]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"madfish\"
Quote:
|
Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Quote:
|
Originally Posted by \"madfish\"
asta e , mai tre sa fie si uscaciuni in padure
|
hmmm
Cine vb... asta care are carnet de mai bine de 6luni si tot pe jos vine la intalniri si la scoala  !
Bay frate... uite`te la tine si dupa ii critici pe altzii ok? Dak erai vreun dogarel, vreun pshyho,ceres,WRC etc ... mai ziceam dar asa... 
|
in primu rand nu am zis de tine ca e sti uscaciune, ziceam de aia care ii critica Psyco si MDN ca stau la semintze in port si rad de aia care isi rup masinile( ceea ce ai facut si tu sambata - si cand te-am intrebat de ce nu te dai ai facut o moaca de parca ti-as fi dat sa mananci castravetzi cu bucile)
Si? da ma carnet de 5 luni si n-am masina. Probleme? Nu toti au atatzia bani ca tine, sorry !
Si gandestete inainte sa iti lipesti stikere cu Psyco driver pe masina ... Dak erai vreun dogarel, vreun pshyho,ceres,WRC etc ... mai ziceam dar asa... (asta e vorba ta)
|
fish stai kalm ...k sunt o gramada in situatzia tah .. daca stau sa ma gandesk si eu ii ceream mashina lu` bunica`miu .. si de cate ori i`o duceam acasa .. ieshea scandal .. k ii aduceam alea din portbagaj amestecate .. asa k ... ... tine capu sus .. vin si vremuri mai bune .. si la ce bun sa ai o mashina puternica ... un bolid daca nu shtiis a scotzi totu din el ...
|
|
|
|
|