Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 18-05-05, 00:27   #121
-=X-Team=-82-MDN

Stage 5
 
-=X-Team=-82-MDN's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 452
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"X-Ray-Eyes\"
Pai din moment ce mentalitatile nu au cum sa se schimbe eu nu vad nici o cale de \" impacare\".
Eu personal nu am nimik cu nici un membru X-team ... daca voi aveti cu mine sau cu oricine altcineva din Midnight racers este problema voastra insa nu vad baza ei !
Si Andule , nu imi spune mie ca nu aveti nimik cu mine ca ma scap in chilotzei.

YEAH BABY ... WHO'S THE KING ???
Iti zice ceva ?

Loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllll llll .... ca sa mai fac si eu un post .. ) ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha



ca doar e de ras ... ha ha ha
__________________


Always Behind You.
-=X-Team=-82-MDN is offline  
Old 18-05-05, 00:30   #122
-=X-Team=-82-MDN

Stage 5
 
-=X-Team=-82-MDN's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 452
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

iar .. .da .. .sa stiti ca mult se rezuma si la port ... pt ca in port .. sunt o gramada de viteji ... care zic ... ca fac ca dreg .. ca nu stiu ce ... ca nu situ cum ... pielea mea ... si cand ei saracii ... au 2 l de benzina in rezervor .. .vin , stau degeaba si se uita .. si comenteaza .... ce pot sa fac altceva ... si dupa aia ... ii aud ca vb ca am facut ,,,, ca am dres .. ca nu stiu ce m`am imvartit ... sa vezi ce show am facut in port ... pielea mea .. numai si numai ... vai de mama lor .... nu mai comentez ... ca numai eu stiu cate P|_|LI isi iau aia care fac show in port .... si cata barfa . ca la usa portului ...
-=X-Team=-82-MDN is offline  
Old 18-05-05, 01:13   #123
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"-=X-Team=-82-MDN\"
iar .. .da .. .sa stiti ca mult se rezuma si la port ... pt ca in port .. sunt o gramada de viteji ... care zic ... ca fac ca dreg .. ca nu stiu ce ... ca nu situ cum ... pielea mea ... si cand ei saracii ... au 2 l de benzina in rezervor .. .vin , stau degeaba si se uita .. si comenteaza .... ce pot sa fac altceva ... si dupa aia ... ii aud ca vb ca am facut ,,,, ca am dres .. ca nu stiu ce m`am imvartit ... sa vezi ce show am facut in port ... pielea mea .. numai si numai ... vai de mama lor .... nu mai comentez ... ca numai eu stiu cate P|_|LI isi iau aia care fac show in port .... si cata barfa . ca la usa portului ...

heh .. stai mah calm ... k am exemple si la mine in cartier care se tzin dupa ashtia dn port doamne ajuta sa vada ceva .. sau fac cheta si vin totzi in port sa vada care mai \" rupe \" mashina .. si apoi se duc acasa si viseaza sau le spun la prieteni .. hai sa iti dau un ex .. aveam un coleg in lic .. care se lauda k el rupe mashina in fiecare seara k el face k el drege .. in fine ... intr`o seara l`am vazut in port .. am stat si l`am urmarit .. si era cu aia d la el din cartier .. statea si freca menta .. m`am dus undeva mai retras si am asteptat sa vad ce face .. a stat pana pe la 12 - 1 si a plecat acasa .. luni la scoal .. a inceput sa se laude .. mama sa vezi ce am facut sa vezi cauciucuri .. planetare ... sareau k paiele d la combina .. plm .. n`am zis nimik .. si l`am intrebat pe la ce ora .. pai .. pe la 12 mah .. da .. ii zic eu .. nu te`am vazut stateai cu unii si radeatzi in mashina di plm .. rl imi zice .. nu mah k de fapt nu era 12 .. era 2 - 3 si NU CRED K MAI ERAI in port ...

indieni d`asthia cunosc multzi ..

mai e unu cu o mashina 87 - ad y.. care azi l`a intrebat pe pia .. ce faci .. tte duci in port sa rupi mashina ... ihihihihi
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline  
Old 18-05-05, 07:37   #124
pav[]

Stage 3
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 134
Default

asta \"87 ady\" e unu cu niste mamaligi in geam de zici ca si-a pus sticker ??? m-am spart de ras cand am vazut ditamai bulinele.. macar daca le punea in mijloc
pav[] is offline  
Old 18-05-05, 09:36   #125
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"pav[
\"]asta \"87 ady\" e unu cu niste mamaligi in geam de zici ca si-a pus sticker ??? m-am spart de ras cand am vazut ditamai bulinele.. macar daca le punea in mijloc
da el e i`am zis sa le scoata
Psycho is offline  
Old 18-05-05, 11:57   #126
-=X-Team=-82-MDN

Stage 5
 
-=X-Team=-82-MDN's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 452
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
Quote:
Originally Posted by \"pav[
\"]asta \"87 ady\" e unu cu niste mamaligi in geam de zici ca si-a pus sticker ??? m-am spart de ras cand am vazut ditamai bulinele.. macar daca le punea in mijloc
da el e i`am zis sa le scoata

lasa`l ma .. ca asa e bine .. ca e incepator ..
-=X-Team=-82-MDN is offline  
Old 18-05-05, 15:05   #127
madfish

Stage 5
 
madfish's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 554
Default

asta e , mai tre sa fie si uscaciuni in padure
madfish is offline  
Old 18-05-05, 15:06   #128
CT-87-ADY

Stage 5
 
CT-87-ADY's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 2,687
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"pav[
\"]asta \"87 ady\" e unu cu niste mamaligi in geam de zici ca si-a pus sticker ??? m-am spart de ras cand am vazut ditamai bulinele.. macar daca le punea in mijloc
De ce te-ai spart de ras ma, tu te-ai nascut invatzat, tu n`ai fost incepator sau ce?
Pt. 2buline d`alea stau sa ma cert cu gaborii? Nu le tzin in cap, nu ma deranjeaza...
__________________
ChipTuning PROFESIONAL Via OBD pentru aproape orice autotursim 1998-2008. SuperCalitate. Super-Pret.
Diagnoza Computerizata AUDI/VW/Skoda/Seat.
!!!tester km!!!
CT-87-ADY is offline  
Old 18-05-05, 15:08   #129
CT-87-ADY

Stage 5
 
CT-87-ADY's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 2,687
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"madfish\"
ia sa va zica ce mi-a zis 87 ady cand l-am intrebat sambata de ce nu se da
ce sa va zica CT-87-ADY ?
CT-87-ADY is offline  
Old 18-05-05, 15:10   #130
madfish

Stage 5
 
madfish's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 554
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Quote:
Originally Posted by \"madfish\"
ia sa va zica ce mi-a zis 87 ady cand l-am intrebat sambata de ce nu se da
ce sa va zica CT-87-ADY ?
postu` l-am sters de mult
madfish is offline  
Old 18-05-05, 15:15   #131
CT-87-ADY

Stage 5
 
CT-87-ADY's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 2,687
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"madfish\"
asta e , mai tre sa fie si uscaciuni in padure
Da, asa este....

P.S: Scuze pt. ce am scris mai devreme, am crezut k te referi la mine...
CT-87-ADY is offline  
Old 18-05-05, 15:20   #132
madfish

Stage 5
 
madfish's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 554
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Quote:
Originally Posted by \"madfish\"
asta e , mai tre sa fie si uscaciuni in padure
hmmm
Cine vb... asta care are carnet de mai bine de 6luni si tot pe jos vine la intalniri si la scoala !
Bay frate... uite`te la tine si dupa ii critici pe altzii ok? Dak erai vreun dogarel, vreun pshyho,ceres,WRC etc ... mai ziceam dar asa...
in primu rand nu am zis de tine ca e sti uscaciune, ziceam de aia care ii critica Psyco si MDN ca stau la semintze in port si rad de aia care isi rup masinile( ceea ce ai facut si tu sambata - si cand te-am intrebat de ce nu te dai ai facut o moaca de parca ti-as fi dat sa mananci castravetzi cu bucile)
Si? da ma carnet de 5 luni si n-am masina. Probleme? Nu toti au atatzia bani ca tine, sorry !
Si gandestete inainte sa iti lipesti stikere cu Psyco driver pe masina ... Dak erai vreun dogarel, vreun pshyho,ceres,WRC etc ... mai ziceam dar asa... (asta e vorba ta)
__________________
madfish is offline  
Old 18-05-05, 15:28   #133
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"madfish\"
Quote:
Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Quote:
Originally Posted by \"madfish\"
asta e , mai tre sa fie si uscaciuni in padure
hmmm
Cine vb... asta care are carnet de mai bine de 6luni si tot pe jos vine la intalniri si la scoala !
Bay frate... uite`te la tine si dupa ii critici pe altzii ok? Dak erai vreun dogarel, vreun pshyho,ceres,WRC etc ... mai ziceam dar asa...
in primu rand nu am zis de tine ca e sti uscaciune, ziceam de aia care ii critica Psyco si MDN ca stau la semintze in port si rad de aia care isi rup masinile( ceea ce ai facut si tu sambata - si cand te-am intrebat de ce nu te dai ai facut o moaca de parca ti-as fi dat sa mananci castravetzi cu bucile)
Si? da ma carnet de 5 luni si n-am masina. Probleme? Nu toti au atatzia bani ca tine, sorry !
Si gandestete inainte sa iti lipesti stikere cu Psyco driver pe masina ... Dak erai vreun dogarel, vreun pshyho,ceres,WRC etc ... mai ziceam dar asa... (asta e vorba ta)
Ce pana mea aveti de impartit mah? Nu va ajunge strada? Luati-o pe trotuar .
__________________
ERY is offline  
Old 18-05-05, 15:35   #134
madfish

Stage 5
 
madfish's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 554
Default

nu ery tata, da se crede el mare Harap - Alb
madfish is offline  
Old 18-05-05, 16:21   #135
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"madfish\"
Quote:
Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Quote:
Originally Posted by \"madfish\"
asta e , mai tre sa fie si uscaciuni in padure
hmmm
Cine vb... asta care are carnet de mai bine de 6luni si tot pe jos vine la intalniri si la scoala !
Bay frate... uite`te la tine si dupa ii critici pe altzii ok? Dak erai vreun dogarel, vreun pshyho,ceres,WRC etc ... mai ziceam dar asa...
in primu rand nu am zis de tine ca e sti uscaciune, ziceam de aia care ii critica Psyco si MDN ca stau la semintze in port si rad de aia care isi rup masinile( ceea ce ai facut si tu sambata - si cand te-am intrebat de ce nu te dai ai facut o moaca de parca ti-as fi dat sa mananci castravetzi cu bucile)
Si? da ma carnet de 5 luni si n-am masina. Probleme? Nu toti au atatzia bani ca tine, sorry !
Si gandestete inainte sa iti lipesti stikere cu Psyco driver pe masina ... Dak erai vreun dogarel, vreun pshyho,ceres,WRC etc ... mai ziceam dar asa... (asta e vorba ta)

fish stai kalm ...k sunt o gramada in situatzia tah .. daca stau sa ma gandesk si eu ii ceream mashina lu` bunica`miu .. si de cate ori i`o duceam acasa .. ieshea scandal .. k ii aduceam alea din portbagaj amestecate .. asa k ... ... tine capu sus .. vin si vremuri mai bune .. si la ce bun sa ai o mashina puternica ... un bolid daca nu shtiis a scotzi totu din el ...
Psycho is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -