Quote:
|
Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
|
Oricum faza asta cu pus vorbe-n gura de la mine a plecat , am scris de Mihai prima oara

ca si-a inchis chelile in masina, el cu manutza lui a scris asta

))))))))))))))))) Asa ca daca nu va potoliti am sa cer drepturi de autor

))))))))