fratilor care ati auzit de TRACOM....mi-a zis cineva de ei ca au piese ieftine pe acolo...da' nu stiu pe unde e....daca poate cineva sa imi dea niste indici....multam....
__________________ shopy vreau doua dacii tunate sa-mi fac de cap seara cand ies, una pe post de bmw alta pe post de mercedes
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [NoSpeedLimit Romania Club]
Re: hai sa ne ajutam...sau nu!
Rematu e pe interioara unu in capatu strazii. pe dreapta parca, se mai primeau masini si pe interioara 2 tot cam in drept cu rematu. Cand ajungi acolo daca nu te descurci mai intreaba
salutare ! Am nevoie de voi sa ma indrumati spre cineva , magazin ceva de unde sa pot cumpara o toba dragutza de inox sau carbon si un eleron pt o corsa C ! jante am gasit ieftine si bune la Bucuresti. Wolfrace Black Suzuka race pe 15 la 1550 Ron. multumesc pt tot.Raspund la beep : 0727722479
Unde e ramificatia Eliberarii Cu Tepes Voda cu I.G.Duca si aleea aia pe langa banca.....o iei pe alee (faci drepta adik) si la 50 de metrii pe dr vezi magazinu.