Member of: [Moderators] [Old School Cars] [FOTO] [DACIA]
Re: hai sa ne ajutam...sau nu!
in inel 2 ...la shawormeria Ravenna ...au atv`uri ..nush exact cat e pretzu ..poti sa dai o tura sa vezi ...e la intersectia dezrobirii cu eliberarii ..in statie la 102