Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 11-07-10, 19:15   #1246
SantoD

Stage 4
 
SantoD's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 229
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

ai nevoie de bani pt siteul baietiilor de la buzau?
Quote:
Originally Posted by SantoD View Post
da...e saracie))
SantoD is offline   Reply With Quote
Old 13-07-10, 10:35   #1247
dragusu

Stage 5
 
dragusu's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 467
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by SantoD View Post
ai nevoie de bani pt siteul baietiilor de la buzau?
poate te prezinti pe la prima legala si te dai cu mine ...nu de alta da sa mai acoperim si noi din cheltuieli
dragusu is offline   Reply With Quote
Old 13-07-10, 18:05   #1248
SantoD

Stage 4
 
SantoD's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 229
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

vb cu tine cumva?
Quote:
Originally Posted by dragusu View Post
poate te prezinti pe la prima legala si te dai cu mine ...nu de alta da sa mai acoperim si noi din cheltuieli
SantoD is offline   Reply With Quote
Old 13-07-10, 18:20   #1249
dragusu

Stage 5
 
dragusu's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 467
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by SantoD View Post
vb cu tine cumva?
din moment ce faci precizare la "siteul baietiilor de la buzau" inseamna ca vb de mine sau noi cativa baieti care am facut acest site (club)
si daca ai masina asa potenta te invit la start cu prima ocazie cand o sa fie o legala si cu leonul si cu fiatu cu ce vrei u
__________________
www.powertechperformance.ro/

www.powerteambuzau.ro

CHIPTUNING si anulare DPF in BUCURESTI by

Tel:
0733.181.991
0753.181.991
dragusu is offline   Reply With Quote
Old 14-07-10, 11:05   #1250
SantoD

Stage 4
 
SantoD's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 229
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

ok. dar s-ar putea sa fi si tu dezamagit)
Quote:
Originally Posted by dragusu View Post
din moment ce faci precizare la "siteul baietiilor de la buzau" inseamna ca vb de mine sau noi cativa baieti care am facut acest site (club)
si daca ai masina asa potenta te invit la start cu prima ocazie cand o sa fie o legala si cu leonul si cu fiatu cu ce vrei u
SantoD is offline   Reply With Quote
Old 14-07-10, 11:12   #1251
dragusu

Stage 5
 
dragusu's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 467
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by SantoD View Post
ok. dar s-ar putea sa fi si tu dezamagit)
deci esti prezent la prima legala la Alexini sau la Tulcea?
dezamagit nu stiu care din noi 2 o sa fie dar cu siguranta unul va fi
dragusu is offline   Reply With Quote
Old 15-07-10, 16:05   #1252
SantoD

Stage 4
 
SantoD's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 229
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

eu unu nu voi fi...chit ca pierd chit ca voi castiga...nu pun suflet...mia pe romaneste mi se rupe) asa ca succes mult
Quote:
Originally Posted by dragusu View Post
deci esti prezent la prima legala la Alexini sau la Tulcea?
dezamagit nu stiu care din noi 2 o sa fie dar cu siguranta unul va fi
SantoD is offline   Reply With Quote
Old 25-07-10, 10:24   #1253
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

lol Tot respectu pt masinile mentionate mai sus de Buzau , cred ca respectivu nu prea a participat la cursele legale dat fiind ca e mai nou aparut in peisaj , cele din Buzau sunt detinatoarele celor mai multe cupe din ultimii ani , sunt cu totu alta categorie.
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 29-07-10, 18:55   #1254
SantoD

Stage 4
 
SantoD's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 229
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by YZF-PWR View Post
lol Tot respectu pt masinile mentionate mai sus de Buzau , cred ca respectivu nu prea a participat la cursele legale dat fiind ca e mai nou aparut in peisaj , cele din Buzau sunt detinatoarele celor mai multe cupe din ultimii ani , sunt cu totu alta categorie.
ce sa zicem))
SantoD is offline   Reply With Quote
Old 30-07-10, 21:09   #1255
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

ce sa zici ce? uite-te la varsta ta si imagineaza-ti ca fiaturile din buzau concurau la cursele legale din tara cand tu inca aspirai la buletin. eu zic pt ca am fost in tara la mai multe curse legale decat ai tu si idolul tau dub , ani de carnet la un loc. ca sa nu mai zic de organizat. laude sunt peste tot pe forumu asta , sa isi onoreze provocarile si sa il vedem ca face treaba la legale unde conteaza si dupaia il va lauda lumea si pe el. p.s. serkan prietenu meu cu x6 sut la numar mi-a zis ca sa se lauda ca vrea sa se dea pe cateva milioane doar , serkan a castigat si logiq ca dub nu a onorat cu banii s-a facut ca ploua , noroc ca nu sta serkan in banii lu ala si nu si-a batut capu , el doar a vrut sa arate ca il face cu ditamai sufrageria. asa ca a avut si baiatu cu cupra motiv pe drept sa se planga...

Last edited by YZF-PWR; 30-07-10 at 21:15.
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 31-07-10, 03:11   #1256
TIGER Cupra/GTC

Stage 5
 
TIGER Cupra/GTC's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 487
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

eu cand o sa ma dau data viit o sa fiu pregatit,dar in ceea ce priveste ct fara nicio suparare doar la legale ,de ex la vatra dornei pe 15-16august
TIGER Cupra/GTC is offline   Reply With Quote
Old 31-07-10, 03:14   #1257
TIGER Cupra/GTC

Stage 5
 
TIGER Cupra/GTC's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 487
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

si eu nu ma plang ma dau ptr k e un sport ,o pasiune,si cred k am participat la destule curse legale sau ilegale pana acum,doar k intr o seara am fost nepregatit si am regretat dupa aceea.tot respectul yzf k apreciezi oamenii care duc cursele la un nivel superior nu tiganii...
TIGER Cupra/GTC is offline   Reply With Quote
Old 31-07-10, 14:54   #1258
SantoD

Stage 4
 
SantoD's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 229
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

tu cu ce mergi? iar daca erai de fata cu sercan era ok
Quote:
Originally Posted by YZF-PWR View Post
ce sa zici ce? uite-te la varsta ta si imagineaza-ti ca fiaturile din buzau concurau la cursele legale din tara cand tu inca aspirai la buletin. eu zic pt ca am fost in tara la mai multe curse legale decat ai tu si idolul tau dub , ani de carnet la un loc. ca sa nu mai zic de organizat. laude sunt peste tot pe forumu asta , sa isi onoreze provocarile si sa il vedem ca face treaba la legale unde conteaza si dupaia il va lauda lumea si pe el. p.s. serkan prietenu meu cu x6 sut la numar mi-a zis ca sa se lauda ca vrea sa se dea pe cateva milioane doar , serkan a castigat si logiq ca dub nu a onorat cu banii s-a facut ca ploua , noroc ca nu sta serkan in banii lu ala si nu si-a batut capu , el doar a vrut sa arate ca il face cu ditamai sufrageria. asa ca a avut si baiatu cu cupra motiv pe drept sa se planga...
SantoD is offline   Reply With Quote
Old 31-07-10, 19:30   #1259
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by SantoD View Post
tu cu ce mergi? iar daca erai de fata cu sercan era ok
Eu cu ce merg? Cu o Honda Accord , puteam sa merg si cu o dacie ca nu aia cred ca era ideea in ce se discuta aici.
Cu Serkan nu trebuia sa fiu de fata e de ajuns ce mi-a zis mie dupa , probabil tocmai ca sa nu zica de fata cu Dub , cred ca stiu mai bine ce zice si ce nu zice Serkan , el dupa ce a plecat de acolo , a venit la aqua magic si mi-a spus asta putin mai pe blat tocmai ca sa nu il deranjeze pe Dub care era si el la cativa metri mai incolo.

Eu din ce am vazut aici pe forum tu cam esti Marian Dub , sau ai vreo retinere sa spui asta ?
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 31-07-10, 22:18   #1260
SantoD

Stage 4
 
SantoD's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 229
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by YZF-PWR View Post
Eu cu ce merg? Cu o Honda Accord , puteam sa merg si cu o dacie ca nu aia cred ca era ideea in ce se discuta aici.
Cu Serkan nu trebuia sa fiu de fata e de ajuns ce mi-a zis mie dupa , probabil tocmai ca sa nu zica de fata cu Dub , cred ca stiu mai bine ce zice si ce nu zice Serkan , el dupa ce a plecat de acolo , a venit la aqua magic si mi-a spus asta putin mai pe blat tocmai ca sa nu il deranjeze pe Dub care era si el la cativa metri mai incolo.

Eu din ce am vazut aici pe forum tu cam esti Marian Dub , sau ai vreo retinere sa spui asta ?
ma bucur ca ti ai dat seama. In primul rand nu prea ma intereseaza parerile altora, ma lasa rece. In al doilea rand nu ma cunosti nu te cunosc te as ruga sa o lasi mai usor cu parerile despre mine. In al treilea rand ce am facut eu in 2luni altii nu au reusit pana acum. Multa bafta
SantoD is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -