Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 21-03-09, 14:52   #946
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by wu_vladutz View Post
Cumetre, numai de prostii te tii !!! HDV-u` ce mai zice ? Mai e trist din caza mea ?
dar u ce mai zici ? trist mai esti ? din cate imi amintesc HDV'u ti-a dat 1 masina si ceva nu ... si mai era unu cu clio care te afuma rau !!! :P
street_racer is offline   Reply With Quote
Old 21-03-09, 14:53   #947
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by L.O.R. View Post
daca se baga cu un ....a6 3.0 sau q7 4.2 ....)))
am eu o masina pt alea ... chiar te rog sa le aduci ... sa vdm dk se dau cu un KTR dak stii ce e ala !!!

Last edited by street_racer; 21-03-09 at 14:56.
street_racer is offline   Reply With Quote
Old 21-03-09, 14:58   #948
TIGER Cupra/GTC

Stage 5
 
TIGER Cupra/GTC's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 487
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

colegu cu nick X RAYS EYES,si DMX,AM VAZUT K ATI POSTAT PE LA PG.46-49,k nu mi prea trage masina,si k va bagati si voi ,va astept cu cea mai mare placere,acum cand e masina gata
TIGER Cupra/GTC is offline   Reply With Quote
Old 21-03-09, 15:43   #949
wu_vladutz
Fanatik MotorSport Member


Stage 5
 
wu_vladutz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 663
Member of:
[Fanatik MotorSport]
[VW]
[4Tuning International]
[Competitor CNCA]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by street_racer View Post
dar u ce mai zici ? trist mai esti ? din cate imi amintesc HDV'u ti-a dat 1 masina si ceva nu ... si mai era unu cu clio care te afuma rau !!! :P
Haha, asta a fost de mult ... s`a intamplat sa mi`o dea in seara aia HDV-u, dar ultima data ne`am dat de 2 ori, si a 3`a oara i`a condus sofro masina ... si i`am cam facut pe amandoi
Depinde daca sunt in forma sau nu ) Probabil in seara aia avea carerra 100 si eu benzina din port, ca de obicei
__________________
VW Polo 6N 1.6 - 75cp
VW Golf IV 1.9 TDI - 90cp--->131cp
VW Golf IV 1.9 TDI - 101cp--->140cp
VW Golf V 1.9 TDI - 105cp--->???cp


My Photos --- https://forum.4tuning.ro/album.php?u=37215

Instalatii Xenon, LED-uri SMD, folie faruri/stopuri, Polish faruri/stopuri, Alarme auto, Senzori de parcare, Faruri daylight Dectane, Stopuri pe LED Dectane, Angeleyes, LED-marker BMW, Chiptuning, Anulare filtru de particule ! http://bhp-tuning.ro
wu_vladutz is offline   Reply With Quote
Old 21-03-09, 15:46   #950
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by TIGER Cupra/GTC View Post
colegu cu nick X RAYS EYES,si DMX,AM VAZUT K ATI POSTAT PE LA PG.46-49,k nu mi prea trage masina,si k va bagati si voi ,va astept cu cea mai mare placere,acum cand e masina gata
Quote:
Originally Posted by D_M_X View Post
Aloooo sef ne crezi retarzi? balloo are 150cp stock u ai 180 Si mai ai si turbo + integrala. Poti sa pleci si cu esp(sa nu mai zic ca daca stii sa lucrezi cu el ai de castigat) si cu lamda f***ta si tot nu ai cum s-o iei de la el. Asa ca din cei 200+cp spre 300 incearca cu Sad-u si daca si de acolo pleci cu coada arvunita.....plm du-te la un service serios


Am impresia si sper sa ma insel ca iti place sa umblii cu cioara vopsita si sa zici ca e porumbel.
Eu nu vad unde am zis ca ma dau cu tine in conditiile in care ai u masina stricata.Asta una la mana
si 2 la mana masina ta este destul de serios umblata si vrei sa te dai cu un vr6 stock ....ca sa ce? Dar nu-i bai. De 1mai sunt la start cu tine
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 21-03-09, 15:52   #951
TIGER Cupra/GTC

Stage 5
 
TIGER Cupra/GTC's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 487
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

atunci scz de neintelegere,dar macar sper k s a inteles k atunci aveam masina stricata,vin sapt viit in ct ,poate reusesc sa ma dau cu un vestit gti de cica 500cp si cu un s5,bafta

Last edited by YZF-PWR; 21-03-09 at 18:30.
TIGER Cupra/GTC is offline   Reply With Quote
Old 21-03-09, 15:57   #952
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

no prb.
Cu baiatu cu golfu o sa vrb daca te intereseaza
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 21-03-09, 16:54   #953
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by wu_vladutz View Post
Haha, asta a fost de mult ... s`a intamplat sa mi`o dea in seara aia HDV-u, dar ultima data ne`am dat de 2 ori, si a 3`a oara i`a condus sofro masina ... si i`am cam facut pe amandoi
Depinde daca sunt in forma sau nu ) Probabil in seara aia avea carerra 100 si eu benzina din port, ca de obicei
stii scuzele sunt inutile .... si mie dak mi-o dadeai, tot ce puteam sa zic era : jos palaria , dar nu mi-ai dat-o , si nici lu hanu atunci ... ce a fost ulterior nu mai stiu , ca nu am fost prezent. oricum eu te astept oricand dak vrei vreo revansa. si un sfat amical : e frumos sa faci caterinca , sa va dati cap in cap cu faze gen " eu a fost mai tare " , dar nu exagerati..... oricum, bv'o ca i-ai dat-o si te astept sa iti iei revansa , DACA POTI
street_racer is offline   Reply With Quote
Old 21-03-09, 17:08   #954
vizal
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
vizal's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 514
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

ai alta masina zeze de tot sar provocarile pe aici
vizal is offline   Reply With Quote
Old 21-03-09, 17:55   #955
wu_vladutz
Fanatik MotorSport Member


Stage 5
 
wu_vladutz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 663
Member of:
[Fanatik MotorSport]
[VW]
[4Tuning International]
[Competitor CNCA]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by street_racer View Post
stii scuzele sunt inutile .... si mie dak mi-o dadeai, tot ce puteam sa zic era : jos palaria , dar nu mi-ai dat-o , si nici lu hanu atunci ... ce a fost ulterior nu mai stiu , ca nu am fost prezent. oricum eu te astept oricand dak vrei vreo revansa. si un sfat amical : e frumos sa faci caterinca , sa va dati cap in cap cu faze gen " eu a fost mai tare " , dar nu exagerati..... oricum, bv'o ca i-ai dat-o si te astept sa iti iei revansa , DACA POTI
Nu am venit cu nici o scuza ... am spus doar ca, cu benzina din port care o bag eu, il fac pe hanu, si daca vrea, ne mai dam, nu`i nici o problema.
Si apropo nu a spus nici unu` din nou ca`i "mai tare", etc ...

Cu tine nu ma dau ca n`are rost
wu_vladutz is offline   Reply With Quote
Old 21-03-09, 17:57   #956
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by vizal View Post
ai alta masina zeze de tot sar provocarile pe aici
nu vizal raman pe clio inca o perioada u ce draq mai faci cu laguna aia ? inca nu a luat foc ?
street_racer is offline   Reply With Quote
Old 21-03-09, 18:24   #957
Hellman

Stage 5
 
Hellman's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 374
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

ce faci mah zeze te dai cu masini de ~70 ?
Hellman is offline   Reply With Quote
Old 21-03-09, 18:31   #958
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by TIGER Cupra/GTC View Post
atunci scz de neintelegere,dar macar sper k s a inteles k atunci aveam masina stricata,vin sapt viit in ct ,poate reusesc sa ma dau cu un vestit gti de cica 500cp si cu un s5,bafta
Pot vorbi eu in numele baiatului cu GTI-u si iti spun sincer ca nu are rost si probabil ca nu se va obosi sa se dea pt ca are 120 cp peste tine cu toate modificarile care le ai.
M3-u pisicuta acela l-ai facut pt ca eu stiu kit-ul care il ai pe masina ... kit-ul de leon 400 CP asa ca nu inteleg rostul de a te da cu masini mai slabe si mai ales cu a lu baloo opel GSI cu care te-ai dat din cate am inteles si e cu 200 cp minim sub tine.
Chiar mi-a zis baiatul cu GTI - u sa iti transmit ca masina aia se da doar la legale , daca vrei sa ai ocazia cu respectiva masina te invita la cursa de la Constanta din Mai .
O zi buna.
__________________

Liga Moderatorilor

Last edited by YZF-PWR; 21-03-09 at 18:45.
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 22-03-09, 13:25   #959
TIGER Cupra/GTC

Stage 5
 
TIGER Cupra/GTC's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 487
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

sal,atunci dak colegu cu gti se da doar la legale,poate vine la pitesti,sa se dea o data sa vedem si noi minunea
TIGER Cupra/GTC is offline   Reply With Quote
Old 22-03-09, 15:00   #960
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by TIGER Cupra/GTC View Post
sal,atunci dak colegu cu gti se da doar la legale,poate vine la pitesti,sa se dea o data sa vedem si noi minunea
Pe 1 mai o sa fie in Constanta curse legale ... nu cred ca isi are rostul o deplasare pana la pitesti ca sa iti faca tie pe plac ... nu ?
Daca tot esti fermecat de cum iti trage masina te asteptam la Constanta pe 1 mai " sa vedem si noi minunea " .
__________________
2.0 @ Opel Astra F
3.0 @@ BMW E92 335i
https://www.youtube.com/user/Andrei77WRC
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -