Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 14-10-09, 07:16   #1201
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Eu va recomand sa incetati
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 14-10-09, 09:22   #1202
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

De ce dispar posturi? Am lezat mandria de street "ricer" cuiva? Mi-am sustinut un punct de vedere vis-a-vis de tampeniile alea de city drive, care n-au nici o treaba cu realitatea!!
__________________
MauS is offline   Reply With Quote
Old 14-10-09, 09:48   #1203
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Te cred Maus dar am preferat sa evit niste discutii la care se tot arunca posturi fara oprire dupaia , sunt de aceiasi parere cu tine legat de ele , dar ii las sa se descurce cu provocarea lor ( fie ca o accepta unu sau altul ) .
Nu am sters doar unui om , ba chiar la mai multi , fiecare o face cum crede ca e bine , in rest noi astia iubitorii de linii sa ne vedem de ele , caci la Tulcea o sa fie nebunie
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 14-10-09, 11:13   #1204
GRIGO

Stage 5
 
GRIGO's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,936
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Virtual Tuning 3D]
[Old School Cars]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Eu cred ca ar trebui lasate posturile, ca sa se vada ce pot unii sa debiteze.
Cred ca era o discutie destul de constructiva, poate asa unu, doi raceri de city drive isi schimba ideile, si sansele ca cineva nevinovat sa fie implicat intr-un accident sunt mai mici...
Sunt o gramada de copii care citesc pe forum, multi nu au user sau nu vor sa scrie, dar sigur citesc, si o mare parte din ei au in sange treaba asta de "ilegal racing" sau Nfs...
poate discutia asta le mai schimba putin ideile...
Sau ... poate sunt eu patetic si gandesc prea departe...

hai sa lasam posturile scrise la caterinca (ca de asta sigur nu duce lispa sectiunea ) ... e un adevarat messenger pe sectiunea Constanta.
__________________

Last edited by GRIGO; 14-10-09 at 11:17.
GRIGO is offline   Reply With Quote
Old 14-10-09, 11:36   #1205
Sofro

Stage 4
 
Sofro's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 184
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Bai calmati-va.pana la urma fiecare cu conceptiile lui si tot asa.fiecare are libertatea sa-si exprime punctu de vedere,sa creada ce vrea si trebuie sa respectam asta nu sa ingradim aceste drepturi.iar ajungem sa ne intepam de la niste posturi si sa iasa ditamai discutiile??lasti-o mai moale:*
__________________
Sofro is offline   Reply With Quote
Old 14-10-09, 12:56   #1206
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Ok atunci daca asta doriti .... MAGIE au aparut posturile la loc , enjoy dar pastrati lucrurile de o maniera civilizata.
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 14-10-09, 13:02   #1207
CT18NRG

Stage 5
 
CT18NRG's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 314
Member of:
[VW]
[Black Widow Club]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

eu ash pastra totusi o linie de respect in posturi .
copil sau nu , nu`mi dati nici de mancare , nu ma duceti nici de mana la scoala ... da ?
va respect parerile , intr`o buna masura sunt de acord cu ele ...
dar tonul zeflemitor e deranjant !
__________________
Daca ajungi inaintea mea tine-mi si mie loc la coada te rog ... ca la cum te grabesti .. sigur se da ceva bun
CT18NRG is offline   Reply With Quote
Old 14-10-09, 14:42   #1208
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by CT18NRG View Post
prietene . lucrez la stiri . cam stiu ce`i periculos si ce nu . si unde se ajunge . ia`o altfel . poate sunt atat de stapan pe volanul meu incat ma tine . probleme ?
Esti atat de stapan pe volan incat poti sa mergi f tare in oras fara reguli si s-o sperii pe fata sau mama unuia si ea sa traga brusc de volan ca se trezeste cu unu care trece milimetric pe langa ea si sa intre pe contrasens frontal intr-unu sau in copac? Pai eu personal o sa-l caut pe ala si nu ma las pana nu haleste un copac daca Doamne fereste se intampla ceva din cauza asta cu cineva din familia mea Multi din cei care am postat aici am facut dinastea si nu e nici macar unu care sa nu fi scapat macar o data ptr ca a avut mult noroc. Si chiar am avut noroc multi dar au trecut niste ani si stim ca nu e bine sa ne fortam norocu. Strada nu e circuit.
Zici ca lucrezi la stiri si ca vezi des accidente. Ai pus mana vreodata pe un mort rupt in bucati? Ai auzit urletele familiei ca un nenorocit gonea pe strazi si le-a omarat copii? Da u esti stapan pe volan si stii exact ce faci si nu poti sa crezi ca instinctu sau masina te poate trada. Jumatate din Stirile de la ora5 sunt cu viteji care cred ca lor nu li se poate intampla.
Eu zic sa faci o analiza asupra riscurilor care le inplica o astfel de cursa si vezi ce este mai important in viata.
Cand o sa ai (daca o sa ai) o masina performanta o sa vezi ca nu e chiar asa usor pe 402m
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 14-10-09, 14:45   #1209
CT18NRG

Stage 5
 
CT18NRG's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 314
Member of:
[VW]
[Black Widow Club]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

dmx .. am purtat aceeasi discutie si cu maus mai devreme . postul meu cu city driveul a avut un post . nu am zis nici un moment ca voi nu aveti dreptate . scopul postului a fost altul ! si raspunsul la toate intrebarile tale vis a vis de morti etc e "da ... "
CT18NRG is offline   Reply With Quote
Old 14-10-09, 17:31   #1210
DarkJEDI

Stage 5
 
DarkJEDI's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 897
Member of:
[FORD]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

poti face un cricuit si in afara strazilor circulate si oricum la 12-1 noaptea nu cred ca e atat de multa lume pe strada sa pui cuiva viata in pericol.
DarkJEDI is offline   Reply With Quote
Old 14-10-09, 18:19   #1211
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by DarkJEDI View Post
poti face un cricuit si in afara strazilor circulate si oricum la 12-1 noaptea nu cred ca e atat de multa lume pe strada sa pui cuiva viata in pericol.
Esti tu sigur, ca pe strazile alea necirculate la 12 - 1 noaptea nu este absolut nimeni si factorii de risc sunt minimi. Bravo. Continua in ritmul asta
MauS is offline   Reply With Quote
Old 14-10-09, 20:30   #1212
Sofro

Stage 4
 
Sofro's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 184
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Postul lui NRG avea alte conotatii,nu neaparat sa se laude el ca este stapan pe volan si etc...aveti dreptate si voi dar totusi haideti s-o lasam asa.ce a fost a fost,s-a postat dar nu va mai atacati unul pe celalalt ca umplem topicul degeaba.nu iau apararea nimanui dar asa mi se pare corect.nu credeti?
Sofro is offline   Reply With Quote
Old 15-10-09, 12:52   #1213
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Pana la urma ... mai provoaca cineva pe cineva sau doar va umflati ca zmeii ?
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 15-10-09, 14:30   #1214
CT18NRG

Stage 5
 
CT18NRG's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 314
Member of:
[VW]
[Black Widow Club]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

eu lansasem provocarea aia .
si zeze lansase . cineva nu mai raspunde pe topicul asta . soarta`i cruda rece si pustiu , ziua`in neagra si pisica`i 13
CT18NRG is offline   Reply With Quote
Old 15-10-09, 15:36   #1215
DarkJEDI

Stage 5
 
DarkJEDI's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 897
Member of:
[FORD]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

alex se pare ca doar noi doi suntem dispusi sa ne dam pe circuit din oras sau la carrefour, de exemplu unde nu e nimeni la ora aia. nu zic ca nu e periculos, dar nu e mai periculos decat liniile ,dar mi se pare mult mai fun.
DarkJEDI is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -