Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 01-08-10, 04:35   #1261
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Ti se pare ca te-am caracterizat pe tine undeva mai sus acolo ? vezi vreo caracterizare a ta mai sus acolo? Atata timp cat Serkan mi-a zis ce mi-a zis este o simpla copie a vorbelor lui. Eu pareri nu are rost sa zic despre tine , masina iti trage , felicitari si tot respetul pt ea dar cam acolo se rezuma tot, dar pt tine eu zic ca nu e frumos sa faci provocari pe care nu le onorezi. Cel mai frumos ar fi fost sa se dea mai toti baietii care le-ai dat-o din mers , sa se dea de pe loc cu tine , ca alea sunt liniile adevarate.
Daca vroiam sa imi dau parerea personal despre tine trebuia sa procedez ca tine? , dar sunt baiat finut , in comparatie cu tine care vroiai sa te iei de Make un tov de'al meu pentru simplu fapt ca auzit de la noi baietii ca ti-a fiert tie apa la masina odata? ce era asa grav? mare secret , se intampla oricui , nu era necesar sa intrebi cine scoate vorbe ca nu era nici o minciuna , si eu stiam acelasi lucru , si am zis si eu ca intr'adevar ti-a fiert apa , nu am vazut sa te iei de mine.
Cand ti-a zis fixu ca am zis eu ca daca te iei de make se vor lua si altii de tine , la cateva zile ai vorbit cu el ca poate ti-ai dat seama ca te-ai agitat aiurea si pt nimic. Deci daca as avea sa imi dau cu parerea as zice ca nu ai procedat bine nu ?
Legat de ce zici tu ca ai facut in 2 luni ... aia tine doar de bani nu ca ai facut tu ceva in plus , de viteza de bani care au fost bagati in masina

P.S. fixu intelesese gresit , nu am zis niciodata ca te-ai luat de make , am zis exact ce imi spusese make , ca auzise ca vrei sa te iei de el , nu ca ai si facut-o deja.

In fine , pe mine ma lasa rece la fel de mult evenimentele , n-am nimic cu tine dar iti faci o imagine prin toate gesturile tale in care nu prea o sa te aiba nimeni la inima in anturajele astea. Vba ta , fiecare cu ale lui , cu asta am dat mana si salut

Salve'
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 01-08-10, 08:09   #1262
nyk_mastercard

Stage 2
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 64
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

care din voi stie cum sa maresc un kadett cu vreo 50 cp si cam cat mar costa
daca vrea sa ma ajute cineva astept pareri sau chiar oferte pe nykmastercard@yahoo.com

Last edited by nyk_mastercard; 01-08-10 at 08:13.
nyk_mastercard is offline   Reply With Quote
Old 01-08-10, 14:47   #1263
SantoD

Stage 4
 
SantoD's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 229
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by YZF-PWR View Post
Ti se pare ca te-am caracterizat pe tine undeva mai sus acolo ? vezi vreo caracterizare a ta mai sus acolo? Atata timp cat Serkan mi-a zis ce mi-a zis este o simpla copie a vorbelor lui. Eu pareri nu are rost sa zic despre tine , masina iti trage , felicitari si tot respetul pt ea dar cam acolo se rezuma tot, dar pt tine eu zic ca nu e frumos sa faci provocari pe care nu le onorezi. Cel mai frumos ar fi fost sa se dea mai toti baietii care le-ai dat-o din mers , sa se dea de pe loc cu tine , ca alea sunt liniile adevarate.
Daca vroiam sa imi dau parerea personal despre tine trebuia sa procedez ca tine? , dar sunt baiat finut , in comparatie cu tine care vroiai sa te iei de Make un tov de'al meu pentru simplu fapt ca auzit de la noi baietii ca ti-a fiert tie apa la masina odata? ce era asa grav? mare secret , se intampla oricui , nu era necesar sa intrebi cine scoate vorbe ca nu era nici o minciuna , si eu stiam acelasi lucru , si am zis si eu ca intr'adevar ti-a fiert apa , nu am vazut sa te iei de mine.
Cand ti-a zis fixu ca am zis eu ca daca te iei de make se vor lua si altii de tine , la cateva zile ai vorbit cu el ca poate ti-ai dat seama ca te-ai agitat aiurea si pt nimic. Deci daca as avea sa imi dau cu parerea as zice ca nu ai procedat bine nu ?
Legat de ce zici tu ca ai facut in 2 luni ... aia tine doar de bani nu ca ai facut tu ceva in plus , de viteza de bani care au fost bagati in masina

P.S. fixu intelesese gresit , nu am zis niciodata ca te-ai luat de make , am zis exact ce imi spusese make , ca auzise ca vrei sa te iei de el , nu ca ai si facut-o deja.

In fine , pe mine ma lasa rece la fel de mult evenimentele , n-am nimic cu tine dar iti faci o imagine prin toate gesturile tale in care nu prea o sa te aiba nimeni la inima in anturajele astea. Vba ta , fiecare cu ale lui , cu asta am dat mana si salut

Salve'
trebuia sa mi le zici mie in fata pe scurt.
Noroc
SantoD is offline   Reply With Quote
Old 01-08-10, 18:40   #1264
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Asa cum i-ai zis tu lu make din prima? te-ai dus la altii prima data , in fine , greseala noastra aici. Numai bine
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 03-08-10, 22:12   #1265
79BYG

Stage 5
 
79BYG's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 529
Member of:
[X-Team Racing Club]
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by YZF-PWR View Post
Asa cum i-ai zis tu lu make din prima? te-ai dus la altii prima data , in fine , greseala noastra aici. Numai bine
Ady nu te mai agita frate ca o sa iti fiarba si tie apa in plua mea ...
79BYG is offline   Reply With Quote
Old 04-08-10, 15:46   #1266
ct21dod

Stock
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 2
Default salve

un forum cu un topic de 85 pag de scandal interesant oare de ce nu le inchide nimeni de la inceput??
aici treb sa vad audi vs bmw sau multe alte marci frumoase si bune si la sfarsit rezultatele pacat ,poate pe viitor
Salve si la mai mare
ct21dod is offline   Reply With Quote
Old 04-08-10, 15:56   #1267
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Pt ca sunt legate de provocari , se mai cearta lumea , certurile mai si trec , asta e.
@BYG hahaha , te iau la o tura dupaia cu ventilatia pe caldura in blana , pana la 4Tuning Fever ?)
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 12-08-10, 14:27   #1268
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by YZF-PWR View Post
Pt ca sunt legate de provocari , se mai cearta lumea , certurile mai si trec , asta e.
@BYG hahaha , te iau la o tura dupaia cu ventilatia pe caldura in blana , pana la 4Tuning Fever ?)
yzf'ule, scandalagiu mic ce esti tu, inca mai ai nervi pt asa ceva ???
ultimele 5 pagini din topicul asta sunt cam acelasi lucru cu urletele din piata ...
in fine ... sa revenim la subiect, YZFitzo , un e92 2.0D stock ??? (de pe loc, nu din mers)
__________________
old habits die hard ...
street_racer is offline   Reply With Quote
Old 14-08-10, 15:10   #1269
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by street_racer View Post
yzf'ule, scandalagiu mic ce esti tu, inca mai ai nervi pt asa ceva ???
ultimele 5 pagini din topicul asta sunt cam acelasi lucru cu urletele din piata ...
in fine ... sa revenim la subiect, YZFitzo , un e92 2.0D stock ??? (de pe loc, nu din mers)
Mai bine zi ce are masina respectiva, ptr ca stock n-are sanse.Sau daca tot e asa, te sun zilele astea poate incearca bmw-ul cu un opel speedster aspirat
__________________


Doneaza urgent 1 cent la 00394524 un copil are nevoie de bani pentru bautura,tigari si femei
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
Old 22-08-10, 05:43   #1270
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by SMocKey21 View Post
Mai bine zi ce are masina respectiva, ptr ca stock n-are sanse.Sau daca tot e asa, te sun zilele astea poate incearca bmw-ul cu un opel speedster aspirat
parerile sunt impartite. stiu ca esti fan yzf, dar mergi si tu mai blat.
nu vrei sa incerci tu un clio de doar 100 cp cu faimosul tau DOC ? dar mai ai de asteptat vreo luna fara cateva zile (radarele dauneaza portofelului)
street_racer is offline   Reply With Quote
Old 28-10-10, 15:35   #1271
maff_77
Audi Driver

Stage 5
 
maff_77's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,021
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
[MERCEDES]
Talking Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

mai e valabil e92?
cu un a3 1.8t?
maff_77 is offline   Reply With Quote
Old 29-10-10, 12:04   #1272
TIGER Cupra/GTC

Stage 5
 
TIGER Cupra/GTC's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 487
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by maff_77 View Post
mai e valabil e92?
cu un a3 1.8t?
sal,dak ma primiti ,ma dau si eu cu 320d si cu a3 1.8t, eu tot un a3 1.8t de 150cp am
TIGER Cupra/GTC is offline   Reply With Quote
Old 31-10-10, 19:48   #1273
Flo_Vre

Stage 5
 
Flo_Vre's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 352
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Un Golf arunca o provocare catre Skoda visinie CT-65-URSs se aude ca ar fii '' impinsa la maxim'' Se accepta ?
Flo_Vre is offline   Reply With Quote
Old 31-10-10, 22:22   #1274
maff_77
Audi Driver

Stage 5
 
maff_77's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,021
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
[MERCEDES]
Talking Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by Flo_Vre View Post
Un Golf arunca o provocare catre Skoda visinie CT-65-URSs se aude ca ar fii '' impinsa la maxim'' Se accepta ?
pt Cristi (varu) daca bate si o Tigra de 1,4 are o cabana ...
se baga si Florin la provocare?
maff_77 is offline   Reply With Quote
Old 31-10-10, 23:26   #1275
Bumblebee

Stage 2
 
Bumblebee's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 63
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Imi puteti spune si mie ce motorizari au golful si skoda visinie iar tigra cati cai are ? Va multumesc
Bumblebee is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -