Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 11-05-09, 19:48   #1051
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Ce probleme aveti , mai bine prezentati-va la cursa la Tulcea toti care vreti sa va da-ti in loc sa va laudati ca ati facut si n-ati facut pe interioara. Se anunta nebunie mare acolo si va da-ti de cate ori vreti cu cine vreti!
Myg-ule in loc sa te lauzi ca l-ai facut odata pe unu care te-a facut de 2 ori si tu odata , care avea si 2.0 in loc de 2.5 ca al tau nu cred ca e de lauda!
2.5 stiu ca are undeva pe la 170 cp sau 192 ceva de genu depinde de anul motorului , daca tot vrei sa-ti masori muschii da-te cu masini de puterea ta , dovedeste-le si atunci sa te lauzi , eu unu am 170 dupa cum stii , ma ofer ( diesel ) nu cred ca iti pun probleme nu ?
si fara scuze de genu n-am ambreiaj , n-am nush ce ca de cand ai luat masina tot investesti cica in ea si tot nu ai facut-o sa fuga sau cel putin asa zici , dar eu am vazut ca ai ambreiaj ca dai scartz lejer 1-a 2-a lung , asta inseamna ca ambreiaju are "carne" destula , deci nu ar trebui sa ai probleme.
__________________

Liga Moderatorilor

Last edited by YZF-PWR; 11-05-09 at 19:50.
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 11-05-09, 20:32   #1052
quick_5hifter

Stage 5
 
quick_5hifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,692
Member of:
[Moderators]
[Xtreme Club Emotion]
[DAEWOO]
[Toyota]
[Opel]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

YZF, te bagi cu Honda la Tulcea? Daca da, poate ne dam si noi o data, cu toate ca mie chiar imi patineaza ambreiajul...
Am 175 CP si nu am modificari.
__________________
https://i1195.photobucket.com/albums/aa389/quick_5hifter/w191180452small-1.jpg
quick_5hifter is offline   Reply With Quote
Old 11-05-09, 22:10   #1053
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

provoc orice masina intre 90 si 110 cp din Fanatik. Primul : hellman !!!
street_racer is offline   Reply With Quote
Old 11-05-09, 22:47   #1054
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by quick_5hifter View Post
YZF, te bagi cu Honda la Tulcea? Daca da, poate ne dam si noi o data, cu toate ca mie chiar imi patineaza ambreiajul...
Am 175 CP si nu am modificari.
Da domnu , cu mare placere.
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 12-05-09, 09:05   #1055
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

E topic de provocari in Constanta deci automat fiecare provoaca pe cine vrea , ca cel care e provocat nu onoreaza e problema lui , nu trebuie sa pui tu membrii 4 tuning sa provoace telefonic , sau va e frica ca primiti multe provocari aici la care nu faceti fata?
Provocati pe cine vreti cum vreti ca de-aia e forum si sectiune de provocari , ca nu or fi Fanatik mai speciali sau X Team sau Anonymous sau XCE pt provocari speciale telefonice!
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 12-05-09, 10:29   #1056
browser

Stage 5
 
browser's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe

Quote:
Originally Posted by street_racer View Post
da da da .. REVANSA ... imi place cum suna , mai ales ca subaru si golful n-au facut fatza pana acum :P 2-1 ... mentinem competitia ... hellman te astept sa vedem cum se face 3-1 ... sau poate nu...oare?!??!?!?!?



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....EDIT ... UITASEM ....


scorul deja e 3-1 ... a mai pierdut si polo ala albastru ... si dk stam sa socotim si scorul general dintre mn si hellman e 4-1 , dar nu punem asta inca ... nu de alta dar vreau sa vad cum se comporta mai nou loganul generatia "the fast & and the gear box breaker" !!!
Ma tu ai minte ?
browser is offline   Reply With Quote
Old 12-05-09, 12:33   #1057
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Se discuta provocari intre 2 filiale de club de CT , sa nu va aud ca incepeti si va certati sau ca intervine iar cineva de la Bucuresti ca sa imi da-ti de lucru la sters aici.
Provocati si duceti-va sa va da-ti dar nu umpleti topicurile cu certuri inutile.
E valabil pt ambele parti!
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 12-05-09, 13:14   #1058
TIGER Cupra/GTC

Stage 5
 
TIGER Cupra/GTC's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 487
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

n am vrut sa supar pe nimeni,desi recunosc poate am fost cam agasant,in alta ordine de idei,duminica la ce ora plecati si de unde ptr tulcea,k sa vin si eu,pp kc se pleaca mai multa lume o data
TIGER Cupra/GTC is offline   Reply With Quote
Old 12-05-09, 14:00   #1059
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Tiger cupra nu era vorba de tine , nu s-a suparat nimeni pe tine , ca tu te dai in Constanta , era vorba de cei 2 care se certau mai sus si userul din Bucuresti .
O sa se posteze pe Constanta un anunt cu plecarea , probabil ca va fi ca anul trecut plecarea de la iesire din Constanta la PENNY center intersectia bulevardul Tomis cu Aurel Vlaicu ( varianta ) la iesirea dinspre carrefour la vaporas.
Ora , inca nu se stie , probabil undeva pe la 8
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 12-05-09, 15:33   #1060
browser

Stage 5
 
browser's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

YZF nu ma cert si nici nu vreau sa ma cer pe toti ne uneste aceiasi pasiune Va salut cu respect !
browser is offline   Reply With Quote
Old 12-05-09, 21:12   #1061
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe

Quote:
Originally Posted by browser View Post
Ma tu ai minte ?
prietene ... ai tangente cu mine ca sa te bagi cu o asemenea intrebare in seama ??? si nu mai lua toate textele la propriu , ca se ma face si usor caterinca ca sa isi infiga unii unghia in gat !!!



Se zice ca rivalitatea creaza performanta !!! De ce ti-e frica ? Ca o sa piarda ai tai ?

@Vladutz : cu ce te-am mintit cand am zis ca am motor de 1.4 si cutia putin umblata ???
@Fanatik : ce e asa ciudat sa provoci o anumita categorie de masini din clubul vostru ? faceti si voi la fel !!! si daca mie imi place sa ma atac cu hellman , d c tr sa intervina altii din exterior ? si ala e major si stie sa-si tina partea , nu va mai faceti voi griji pt el !!!
__________________
old habits die hard ...

Last edited by street_racer; 12-05-09 at 21:19.
street_racer is offline   Reply With Quote
Old 12-05-09, 23:47   #1062
vizal
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
vizal's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 514
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

daca tot te-ai dat pe dastia mici asa...vezi ca si liviu cu seatu alb are tot 1.4...incearca cu el

Last edited by vizal; 13-05-09 at 00:04.
vizal is offline   Reply With Quote
Old 12-05-09, 23:56   #1063
Yoghy_bwc
Skoda Driver

Stage 3
 
Yoghy_bwc's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 153
Member of:
[Black Widow Club]
[SKODA]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

offf offf... street racer... las-o moale ca se supara lumea la urmatoarea cursa... pleaca in mansalier )
Yoghy_bwc is offline   Reply With Quote
Old 13-05-09, 00:55   #1064
wu_vladutz
Fanatik MotorSport Member


Stage 5
 
wu_vladutz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 663
Member of:
[Fanatik MotorSport]
[VW]
[4Tuning International]
[Competitor CNCA]
Default Re: Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe

Quote:
Originally Posted by street_racer View Post
@Vladutz : cu ce te-am mintit cand am zis ca am motor de 1.4 si cutia putin umblata ???

Nu am spus in nici un post ca m`ai mintit ... am zis ca, dupa ce ne`am dat, mi`a zis Sofro ca ai pinionu` ala nebun atata tot ! Puteai sa`mi spui asta de la inceput, pt ca oricum ma dadeam cu tine ... nu`i nici o problema daca mi`am furat`o pt ca sunt constient ca masina mea nu`i de linii !

Apropo, intr`o saptamana - doua o sa vreau sa ma mai dau o data cu tine sa vad care o sa fie diferenta. Te contactez eu cand sunt pregatit
__________________
VW Polo 6N 1.6 - 75cp
VW Golf IV 1.9 TDI - 90cp--->131cp
VW Golf IV 1.9 TDI - 101cp--->140cp
VW Golf V 1.9 TDI - 105cp--->???cp


My Photos --- https://forum.4tuning.ro/album.php?u=37215

Instalatii Xenon, LED-uri SMD, folie faruri/stopuri, Polish faruri/stopuri, Alarme auto, Senzori de parcare, Faruri daylight Dectane, Stopuri pe LED Dectane, Angeleyes, LED-marker BMW, Chiptuning, Anulare filtru de particule ! http://bhp-tuning.ro
wu_vladutz is offline   Reply With Quote
Old 13-05-09, 16:26   #1065
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe

Quote:
Originally Posted by wu_vladutz View Post
Nu am spus in nici un post ca m`ai mintit ... am zis ca, dupa ce ne`am dat, mi`a zis Sofro ca ai pinionu` ala nebun atata tot ! Puteai sa`mi spui asta de la inceput, pt ca oricum ma dadeam cu tine ... nu`i nici o problema daca mi`am furat`o pt ca sunt constient ca masina mea nu`i de linii !

Apropo, intr`o saptamana - doua o sa vreau sa ma mai dau o data cu tine sa vad care o sa fie diferenta. Te contactez eu cand sunt pregatit
mi-a zis sofro ca ai 1.6 , deci m-am gandit ca la motorul ala si greutatea masinii ai fii un oponent pe masura ... ca ai 75 cp , am aflat mai tarziu cand deja eram in "febra" cum s-ar zice... si da , te astept , nu refuz provocarile , cum nu o refuz nici pe cea care mi-a propus-o vizal : eu vs siro , desi siro , stie toata lumea, are 1.4 TSI ... dar AIA DA PROVOCARE pt aspiratul meu !!!


@yoghy : am vazut cum si-o fura un logan de la un 406 , loganul cu fata , 406-le cu spatele , pe distanta scurta ... ar fii o provocare si asta , dar ar fii si o sinucidere pt cutie :-ss

Last edited by street_racer; 13-05-09 at 16:29.
street_racer is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -