Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 27-09-09, 12:56   #1126
TIGER Cupra/GTC

Stage 5
 
TIGER Cupra/GTC's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 487
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

sal,de azi sunt in ct cu masina,dak e de maine seara incolo pot sa onorez provocarile(deocamdata din ce am inteles ar fi 335 i cu soft si evo maus)

Last edited by TIGER Cupra/GTC; 27-09-09 at 12:58.
TIGER Cupra/GTC is offline   Reply With Quote
Old 29-09-09, 09:58   #1127
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by TIGER Cupra/GTC View Post
sal,de azi sunt in ct cu masina,dak e de maine seara incolo pot sa onorez provocarile(deocamdata din ce am inteles ar fi 335 i cu soft si evo maus)
Astept sa iti repari cutia ...
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 30-09-09, 06:41   #1128
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Masina este aproape gata, deseara facem probe sa vedem ce se intampla(furtune sarite, etc.) insa sper sa nu fie cazul. Poate iti fac o vizita saptamana viitoare, daca rezolvi problema la transmisie.
__________________
MauS is offline   Reply With Quote
Old 02-10-09, 23:07   #1129
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Inferno motor sport constanta baieti lasati-va de curse daca nu puteti sa onorati provocarile , v-a provocat cu hiunday coupe , ca v-ati laudat asa tare cu pisica aia , v-ati luat-o , v-ati spart dupaia in afirmatii ca vreti adversar de la noi pt a 2-a zi la ora 10:00 am adus si bine-inteles ca nu ati venit ( YPC-u de la inferno a zis vineri la 10:00 in locatia "x" ) si dupaia sa aud explicatia lu nea` RMY cand a fost sunat "ca stai ca eu nu am stiut nimic , ca daca vreti sa ne dam trebuia sa ma anunte si sa ma sune YZF-u sa ne cheme el etc" ce plm e asta ma?
Da de unde pana unde am ajuns eu sa te sun pe tine rmy ca sigur o sa citesti aici , in primu rand nu am nr tau si chiar daca l-as avea nu as suna pentru ca nu esti tu miezu clubului ca sa iti lansez tie provocari pe masinile altora cum ar fi lu Subaru Florian sau etc , nu vrei sa-ti fac si foaie oficiala de comitet? ce naiba ma baieti lansati provocari si dupaia nu stiti cum sa o dati cotita? da ce sunt eu arbitru zebra? lasa frate nu apelez eu , voi ati provocat si tot voi nu v-ati prezentat si n-am inteles de ce ar fi trebuit sa apelez eu la tine cand nu te-am vazut odata in viata mea fata in fata nu am schimbat o vorba personal , alta data stati in banca voastra , si P.S. Serkan SUT e membru meu din X-Team poti vorbi cu el , asa ca deja v-ati luat-o , aseara i-a dat-o frumos SUT-u cu un diesel la M nu?
Cel putin de la noi no sa-si mai bata capu sa vina Andu TRA sau ceilalti pt curse cu voi ca nu va tineti de cuvant. Ce sa va zic , continuati asa din partea mea , spor la scuze penale de genu " de ce nu m-a anuntat yzf-u"
Sa fie clar eu daca iti fac tie o invitatie o fac pe raspunderea masinii mele nu pe a altora , asta 1 la mana , si 2 la mana daca o fac atunci tu stii clar ca daca te chem sa te dai cu mine incepi sa vorbesti singur ca de ce ti-am dat-o asa tare.
Bafta
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 02-10-09, 23:56   #1130
CT-XX-YPC

Stage 2
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 40
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

yzf.. vorbisem joi seara cu sofro sa se dea cu cineva de la noi care are pana in 140 cp... si inafara de o pisica 2.0 fara vanos.. si masina mea care momentan e in service, nu mai e nimic la puterea asta.. i`am si zis lu` sofro.. asa k s`au dat joi seara in locul x.. sofro si pisica.. si ma gandeam ca a picat treaba cu intalnirea de vineri seara la 22:00.. plm.. my bad

Last edited by CT-XX-YPC; 03-10-09 at 00:25.
CT-XX-YPC is offline   Reply With Quote
Old 03-10-09, 01:36   #1131
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

bun asta ca asta ca n-ati discutat cu voi intre voi ai clubului poate sa va anuntati dintr-o gresala , dar de aici pana l-a invitatii speciale din partea mea pe banii si masinile altora ca sa-l anunt pe rmy (la tine n-am facut referire decat ca stiu ca asta ai vbit cu sofro ).. e cale lunga , imagineaza-ti ca daca nici vina ta nu e a mea in mod sigur nu e ca sa fiu implicat in discutiile astea.
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 03-10-09, 01:38   #1132
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

P.S. cand scoti masina vreau sa lamurim si noi problema noastra de la Tulcea in care s-a auzit ca in dreapta si in stanga ai zis ca m-ai facut iar la final ai zis clar ca am fost egali de-aia a ridicat si baiatu din capat ambele maini , dar ma rog , poate am eu memoria mai proasta ... oricum daca chiar te-ai laudat cu asa ceva nu era demn de lauda faptul ca eu m-am dat cu o masina stricata praf ... realismul spune ca sunt ceva caluti intre noi. ( fara rautate o spun dar si pe mine m-au deranjat acele vbe )

Last edited by YZF-PWR; 03-10-09 at 01:41.
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 03-10-09, 21:56   #1133
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by YZF-PWR View Post
P.S. cand scoti masina vreau sa lamurim si noi problema noastra de la Tulcea in care s-a auzit ca in dreapta si in stanga ai zis ca m-ai facut iar la final ai zis clar ca am fost egali de-aia a ridicat si baiatu din capat ambele maini , dar ma rog , poate am eu memoria mai proasta ... oricum daca chiar te-ai laudat cu asa ceva nu era demn de lauda faptul ca eu m-am dat cu o masina stricata praf ... realismul spune ca sunt ceva caluti intre noi. ( fara rautate o spun dar si pe mine m-au deranjat acele vbe )

lasa ma yze nu mai fi supi ii aliniem in decembrie
ct11lyv is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 09:32   #1134
b31rmy
Skoda Driver

Stage 5
 
b31rmy's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,616
Member of:
[SKODA]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Ba baiatule,ca ma disperi cat de agitat esti.Eu in primul rand cand a sunat sofro NU stiam nimic de provocarea ta,da ? Nu vroiai sa ma suni pe mine,cand vorbeai cu cineva din club ii spuneai sa anunte pe toata lumea,ca nu sufar eu sa ma suni tu pe mine.Numai sarii tu de cur in sus ca nu suntem in stare sa onoram provocarea,am zis weekend-ul viitor,asa ramane si cu asta am incheiat orice discutie.
Si numai visa ca SUT-ul este membru X-team,ca nu este.I s-a facut o propunere pe care nu a acceptat-o.Asa ca stai cuminte si gandeste-te la alta masina pentru urs.Mai ai timp pana in weekend sa cotrobai o alta masina si sa ii propui sa intre doar ca sa bata ursu.
Salut
__________________

Last edited by b31rmy; 04-10-09 at 09:38.
b31rmy is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 12:36   #1135
Ursu-=X-Team=-

Stage 4
 
Ursu-=X-Team=-'s Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 270
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by b31rmy View Post
Ba baiatule,ca ma disperi cat de agitat esti.Eu in primul rand cand a sunat sofro NU stiam nimic de provocarea ta,da ? Nu vroiai sa ma suni pe mine,cand vorbeai cu cineva din club ii spuneai sa anunte pe toata lumea,ca nu sufar eu sa ma suni tu pe mine.Numai sarii tu de cur in sus ca nu suntem in stare sa onoram provocarea,am zis weekend-ul viitor,asa ramane si cu asta am incheiat orice discutie.
Si numai visa ca SUT-ul este membru X-team,ca nu este.I s-a facut o propunere pe care nu a acceptat-o.Asa ca stai cuminte si gandeste-te la alta masina pentru urs.Mai ai timp pana in weekend sa cotrobai o alta masina si sa ii propui sa intre doar ca sa bata ursu.
Salut
Eu nu am stiu . S-au gasit masinile chiar .
SKODA OCTAVIA
BMW E 30
RENAULT 21 Turbo
Cand si unde????
SUBARU IMPREZA WRX STI
Ursu-=X-Team=- is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 12:54   #1136
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by b31rmy View Post
Asa ca stai cuminte si gandeste-te la alta masina pentru urs.Mai ai timp pana in weekend sa cotrobai o alta masina si sa ii propui sa intre doar ca sa bata ursu.
Salut
Ce putere are ursul ... asa de curiozitate ...
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 13:16   #1137
Ursu-=X-Team=-

Stage 4
 
Ursu-=X-Team=-'s Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 270
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by X-Ray-Eyes View Post
Ce putere are ursul ... asa de curiozitate ...
M in 4 cilindri 190
Ursu-=X-Team=- is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 14:14   #1138
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by b31rmy View Post
Ba baiatule,ca ma disperi cat de agitat esti.Eu in primul rand cand a sunat sofro NU stiam nimic de provocarea ta,da ? Nu vroiai sa ma suni pe mine,cand vorbeai cu cineva din club ii spuneai sa anunte pe toata lumea,ca nu sufar eu sa ma suni tu pe mine.Numai sarii tu de cur in sus ca nu suntem in stare sa onoram provocarea,am zis weekend-ul viitor,asa ramane si cu asta am incheiat orice discutie.
Si numai visa ca SUT-ul este membru X-team,ca nu este.I s-a facut o propunere pe care nu a acceptat-o.Asa ca stai cuminte si gandeste-te la alta masina pentru urs.Mai ai timp pana in weekend sa cotrobai o alta masina si sa ii propui sa intre doar ca sa bata ursu.
Salut
Prietene pentru unul care a aparut de 1 an de zile pe forum ai un cioc destul de mare .Ai mai facut tu pe viteazul acum cateva luni cand te bateai cu pumnul in piept ptr fostul club.Coboara din copac de unde te crezi tu mare presedinte de filiala,trage o gura de aer si mai lasa basinile acasa ca tu pana la urma doar dai din gura pe masinile membrilor tai din club care intradevar i-am vazut tot timpul sa alerge si sa nu refuze provocarile .

PS.Te inseli amarnic ca SUT-u a refuzat sa intre in X-team atunci din respect pentru RS dar dupa ce s-a desfiintat clubul definitiv s-a mai gandit si a intrat acum 2 zile la noi.A si am inteles ca baiatul cu ursu de la voi l-a sunat pe serkan a 2a zi dupa ce s-au dat sa-l intrebe daca e in X-team si Serkan i-a confirmat.

La multi ani! )
__________________


Doneaza urgent 1 cent la 00394524 un copil are nevoie de bani pentru bautura,tigari si femei

Last edited by SMocKey21; 04-10-09 at 14:19.
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 14:15   #1139
b31rmy
Skoda Driver

Stage 5
 
b31rmy's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,616
Member of:
[SKODA]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by X-Ray-Eyes View Post
Ce putere are ursul ... asa de curiozitate ...
Ursul are motor de m3 e36 3.0 deci 286 daca tin eu minte bine
b31rmy is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 14:17   #1140
b31rmy
Skoda Driver

Stage 5
 
b31rmy's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,616
Member of:
[SKODA]
Default Re: Provocari ! Cine cu Cine ?

Quote:
Originally Posted by Ursu-=X-Team=- View Post
Eu nu am stiu . S-au gasit masinile chiar .
SKODA OCTAVIA
BMW E 30
RENAULT 21 Turbo
Cand si unde????
SUBARU IMPREZA WRX STI
Eu i-am zis lu sofro ca weekend-ul viitor ca sa fie gata toate masinile de la noi si sa nu ne intalnim pentru 10 minute de activitate.
Nu am sa uit si am sa va anunt ca nu ma ascund.
b31rmy is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -