Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 22-02-11, 22:08   #4486
rzt_ro

Stage 5
 
rzt_ro's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 581
Member of:
[BMW]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by stefan_88 View Post
Cu placere Narcis , doar esti unul de-al nostru si pe langa asta ai aparut ( masina mai exact ) pe prima pagina ...deci o masina din aceasta comunitate a aparut pe prima PAGINA a unui site national / international .
In legatura cu ce ai spus mai sus " Nu am nici un merit...eu sunt paria comunitatii 4tuning din Piatra Neamt!" , nu cred ca e cineva care poate sa spuna ca nu ai niciun merit ... pentru ca BMW-ul nu s-a facut singur peste noapte , au fost niste bani investiti din "pricina" unei pasiuni . Legat de cealalta parte ca tu ai fi "paria" comunitatii ...nu cred ca a spus cineva ca tu esti oaia neagra a comunitatii , asa ca stai linistit.
Sper sa nu inceapa vreun conflict dupa acest post.
Inca o data ..felicitari pentru aparitie
Vor mai aparea cu siguranta si alte masini care sunt mult mai potrivite din zona noastra!
Nu sunt multi cei care iti impartasesc parerile despre mine! Adevarat e ca ar fi trebuit sa nu-mi pese de rautatile unora, insa mi-e greu sa trec peste atat de usor!
__________________
RedZoneTuning.ro
rzt_ro is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 22:09   #4487
rzt_ro

Stage 5
 
rzt_ro's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 581
Member of:
[BMW]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by GabelloU View Post
Felicitari pt articol Narcis !!!

P.S. trebuia sa faci e selectie la poze...inainte de postarea lor in articol
Ms...nu l-am pregatit eu si sunt perfect deacord cu tine! Nici nu am reusit sa trimit poze mai recente...
rzt_ro is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 22:15   #4488
rzt_ro

Stage 5
 
rzt_ro's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 581
Member of:
[BMW]
Default Re: Cine o fi noul moderator?

Quote:
Originally Posted by 43_ILA View Post
Adevarul e cam asta,cam toata lumea de tuning iti poarta grija...ca si mie si altora ,dar indirect...intelegi tu...la mine vin si se plang se serviciile tale si invers.
Chiar nu ma intereseaza ce si cum faci tu,le-am spus si celor care vin si barfesc.Te cunosc mai bine ca multi altii si prefer sa raman la sentimente mai vechi(adica ocel om de pus pe rana).
Oricum nu pentru asta am deschis acest topic,ci din curiozitate...si poate e acel cineva care sa ne puna iar in coloana cand e de mers la vreun eveniment,sau sa stam la aceeasi masa cum era o data(aici ma refer la toata comunitatea de tuning din piatra neamt.
Tin sa te dezamagesc din nou...nu o sa afli vreodata ca eu personal am comentat ceva legat de serviciile voastre sau ca la magazinul RedZoneTuning se barfeste pe seama serviciilor voastre! Avem atat de multe de facut, incat nu ne mai ramane timp de barfe...poate de un darts Dar si asta e un alt aspect de luat in seama!
Noi doi ne stim intradevar foarte bine si cred ca esti deacord cu mine ca nu din vina mea s-a ajuns la aceasta situatie...in fine, nu e nimic personal...te respect la fel de mult cum ma respecti si tu!
Cine ne opreste sa ne intalnim si sa stam impreuna la o masa?
rzt_ro is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 22:19   #4489
rzt_ro

Stage 5
 
rzt_ro's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 581
Member of:
[BMW]
Default Re: Cine o fi noul moderator?

Quote:
Originally Posted by stefan_88 View Post
Desi nu mai vroiam sa postez nimic legat de treaba cu moderatorul ...vad ca nu ma pot abtine.
Din moment ce s-a ales moderatorul sectiunii Piatra Neamt ...nu stiu daca mai conteaza cine e sau de unde este , atat timp cat isi face treaba , asta e parerea mea . DAR , voi superviza si eu sectiunea Piatra Neamt ca sa nu mai fie nicio problema , vreun scandal sau mai stiu eu ce .
E al naibii de greu sa se inteleaga! E mai simplu sa dam cu bata!
rzt_ro is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 22:21   #4490
Scarto
Old School Cars

Stage 5
 
Scarto's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,028
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[VW]
Default Re: Cine o fi noul moderator?

Eu unul nu inteleg 2 chestii ...


1) de ce e asa mare secret cine e moderator ?
2) de ce va agitati asa sa aflati ?
Scarto is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 22:27   #4491
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Exclamation Re: Cine o fi noul moderator?

As fi ipocrit sa spun ca nu am fost si eu curios sa aflu cine e acest moderator , dar pana la urma mi-am spus ca nu prea mai conteaza .
Eu zic ca cel mai bine ar fi sa o lasam asa cum e ...ce spuneti ?



LE: Pentru YLA si Rzt_ro : Daca aveti de lamurit probleme legate de serviciile firmei unuia sau a celuilalt ..va rog sa o faceti in privat / telefon / messenger sau cel mai indicat sa va intalniti la o cafea ...si sa discutati , nu cred ca ar da bine deloc pentru imaginea voastra sa va acuzati unul pe celalalt pe forum . Sper sa nu va suparati pe mine ...sau daca aveti sa-mi reprosati ca ma bag ... o puteti face in privat . Va multumesc !

Last edited by stefan_88; 22-02-11 at 22:37.
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 22:39   #4492
43_ILA

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 50
Default Re: Cine o fi noul moderator?

Toti sunt curiosi cine e moderatorul,multi nu posteaza,dar vad ce se intampla aici(am primit cateva telefoane in seara asta in legatura cu treaba asta )
Asta e!inchideti topicul ca nu mai are rost...poate pana maine dimineata depasim nr de posturi de la cafenea

P.S. de maine vand ciment!!!-cu toate ca e plina varianta,dar cred ca mai am si eu loc printre ei(sper sa nu aiba forum )
43_ILA is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 22:44   #4493
rzt_ro

Stage 5
 
rzt_ro's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 581
Member of:
[BMW]
Default Re: Cine o fi noul moderator?

Quote:
Originally Posted by stefan_88 View Post
As fi ipocrit sa spun ca nu am fost si eu curios sa aflu cine e acest moderator , dar pana la urma mi-am spus ca nu prea mai conteaza .
Eu zic ca cel mai bine ar fi sa o lasam asa cum e ...ce spuneti ?



LE: Pentru YLA si Rzt_ro : Daca aveti de lamurit probleme legate de serviciile firmei unuia sau a celuilalt ..va rog sa o faceti in privat / telefon / messenger sau cel mai indicat sa va intalniti la o cafea ...si sa discutati , nu cred ca ar da bine deloc pentru imaginea voastra sa va acuzati unul pe celalalt pe forum . Sper sa nu va suparati pe mine ...sau daca aveti sa-mi reprosati ca ma bag ... o puteti face in privat . Va multumesc !
Ai mare dreptate! Eu unul nu am avut nimic de comantat la adresa altora...din pacate unii sunt mai tari ca betonul acolo unde ar fi trebuit sa fie altceva!
Ma retrag si ma inclin!
rzt_ro is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 23:10   #4494
ady_lkw

Stage 3
 
ady_lkw's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 139
Default Re: Cine o fi noul moderator?

Quote:
Originally Posted by 43_ILA View Post
Toti sunt curiosi cine e moderatorul,multi nu posteaza,dar vad ce se intampla aici(am primit cateva telefoane in seara asta in legatura cu treaba asta )
Asta e!inchideti topicul ca nu mai are rost...poate pana maine dimineata depasim nr de posturi de la cafenea

P.S. de maine vand ciment!!!-cu toate ca e plina varianta,dar cred ca mai am si eu loc printre ei(sper sa nu aiba forum )
BUNA ASTA!
CU CAT DAI SACUL?
ady_lkw is offline   Reply With Quote
Old 23-02-11, 03:25   #4495
Moderator Piatra Neamt

Stage 1
 
Moderator Piatra Neamt's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 10
Default Re: Cine o fi noul moderator?

Quote:
Originally Posted by stefan_88 View Post
Desi nu mai vroiam sa postez nimic legat de treaba cu moderatorul ...vad ca nu ma pot abtine.
Din moment ce s-a ales moderatorul sectiunii Piatra Neamt ...nu stiu daca mai conteaza cine e sau de unde este , atat timp cat isi face treaba , asta e parerea mea . DAR , voi superviza si eu sectiunea Piatra Neamt ca sa nu mai fie nicio problema , vreun scandal sau mai stiu eu ce .
Multumesc de ajutor, da-mi un PM de fiecare data cand e cazul.
Moderator Piatra Neamt is offline   Reply With Quote
Old 23-02-11, 09:25   #4496
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by rzt_ro View Post
Ms Stefan! Nu am nici un merit...eu sunt paria comunitatii 4tuning din Piatra Neamt! Esti singura persoana din oras care-mi aduce aminte de acel articol...din pacate asta spune multe!
Pai abia ieri a aparut ...
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 23-02-11, 10:42   #4497
rzt_ro

Stage 5
 
rzt_ro's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 581
Member of:
[BMW]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Pai abia ieri a aparut ...
Tot nu vad legatura...
rzt_ro is offline   Reply With Quote
Old 23-02-11, 11:38   #4498
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by rzt_ro View Post
Tot nu vad legatura...
Pai ce si cine trebuia sa iti aduca aminte? Daca abia ieri a aparut articolul...nu stiu daca Stefan este mai bucuros ca mine indeiferent a cui realizare a fos pe prima pagina.
Cine are de apreciat apreciaza
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 23-02-11, 12:26   #4499
RapJustin
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
RapJustin's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 972
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[FOTO]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Felicitari pentru aparitie, Narcis.
RapJustin is offline   Reply With Quote
Old 24-02-11, 19:17   #4500
rzt_ro

Stage 5
 
rzt_ro's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 581
Member of:
[BMW]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Pai ce si cine trebuia sa iti aduca aminte? Daca abia ieri a aparut articolul...nu stiu daca Stefan este mai bucuros ca mine indeiferent a cui realizare a fos pe prima pagina.
Cine are de apreciat apreciaza
Nu vreau sa mai intru si cu tine in polemici...mi-a ajuns!
Nu mai are rost sa repet ceea ce am spus acum 2 zile...rezultatul e acelasi! daca ar fi fost oricare altul in locul meu, pariez ca apareau o mie de useri noi sau cu 25 posturi care sa-l laude...asta spune multe despre aceasta comunitate! Nu ca asta as fi urmarit, insa imi da de gandit...tie nu?
rzt_ro is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -