Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 22-02-11, 12:47   #4471
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cine o fi noul moderator?

Quote:
Originally Posted by morpheusmaster View Post
Some say he has a digital face, and that if he felt like it, he could fire Aleks... all we know is, he's called Elodia!
)
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 16:04   #4472
red_shoc

Stage 1
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 10
Default Re: Cine o fi noul moderator?

...da' oare cine-o fi noul ZORRO??
red_shoc is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 16:09   #4473
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Cine o fi noul moderator?

o asteptam pe mama omida sa ne prezica cine e noul moderator!
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 17:38   #4474
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Cine o fi noul moderator?

gata eu stiu cine`i moderatorul..))))
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 17:42   #4475
43_ILA

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 50
Default Re: Cine o fi noul moderator?

pai buddy..daca stii..spune
sau ai intrat si tu in vreun clan!?!?
43_ILA is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 19:13   #4476
rzt_ro

Stage 5
 
rzt_ro's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 581
Member of:
[BMW]
Default Re: Cine o fi noul moderator?

Quote:
Originally Posted by 43_ILA View Post
Ma asteptam la asa replici... ca se poarta la Piatra Neamt.In ultima vreme e mai mult caterinca si in nici un caz ceva legat de tuning.
Pt moderator....zici ca ne cunoastem...care esti?mirel?...sau dorel?
Ilaroin, sincer nu te inteleg...eu personal am incercat sa stau departe de acest subiect din mai multe motive! Si tu si eu avem activitati comerciale in zona legate de tuning si nu numai, de ce am fi noi afectati de o persoana de pe un forum public? Nu dau 2 bani pe cine e moderator(nu pe persoana fizica-am tot respectul pt el/ea, ci pe functia in sine)! Nu-mi afecteaza cu nimic bunul mers al afacerii mele acest moderator si banuiesc ca nici tie...e corect?
Acest subiect, in ultima perioada, a poluat forumul sectiunii P Neamt mai mult decat oricare altul...e corect?
Eu, ca si tine si ca putini altii, sunt unul din cei care ne incumetam sa facem cate un proeict si sa-l prezentam pe forum, insa ma simt dezamagit cand vad ca un subiect atat de nesemnificativ ca desemnarea unui moderator, mi-a umbrit munca...e corect?
Fiind un forum public care dealtfel ofera foarte multe servicii gratuite atat persoanelor fizice cat si juridice, nu vad de ce ar exista atat de multe interese vis-a-vis de cel care se ocupa cu salubrizarea lui? Ma gandesc ca poate nu toata lumea vede problema astfel si atunci inseamna ca cineva vrea sa obtina mai mult decat altu prin mijloace neortodoxel...e corect?
Si ca sa inchei...eu personal nu am de dus nici un razboi cu nimeni in acest oras...altii au grija sa-mi puna in spinare multe mizerii! sa fie sanatosi...vorba ta: e pacat ca se intampla asa ceva pe la noi, insa trebuie sa ne uitam fiecare in oglinda si abia atunci sa aruncam cu pietre in cel de langa noi!
__________________
RedZoneTuning.ro
rzt_ro is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 20:03   #4477
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Cine o fi noul moderator?

Quote:
Originally Posted by 43_ILA View Post
pai buddy..daca stii..spune
sau ai intrat si tu in vreun clan!?!?
nu frate... nu mai intru in niciun club cat oi trai... mai ales in orasul asta
am vazut ce oameni sunt ....nu prea ai cu cine. atata mancarime n-am mai vazut intre oameni
Ziceam la caterinca ca stiu cine-i moderatorul (oricum am si eu o banuiala)...ca si asa vad ca e la moda sa faci caterinca pe forum..plus ca vad ca suntem luati la caterinca de la moderator pana la ultimul user.
Bataie de joc....
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 21:26   #4478
43_ILA

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 50
Default Re: Cine o fi noul moderator?

Narcis,nu m-a afectat cu nimic schimbarea moderatorului,nu s-a intamplat nimic nou,si asa ca sa dau ceva din casa...fostul moderator nu e afectat,chiar din contra...
Eu nu sunt interesat de cine e noul moderator pentru ca ar avea vreo prietenie cu tine,(cu toate ca lumea asa zice,de la cel mai apropiat pana la cel mai indepartat prieten,client sau ce o mai fi pt tine),ci pentru alte interese..
Si daca e asa cum zic toti,atunci o sa fii primul care aflii care sunt interesele
43_ILA is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 21:42   #4479
rzt_ro

Stage 5
 
rzt_ro's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 581
Member of:
[BMW]
Default Re: Cine o fi noul moderator?

Quote:
Originally Posted by 43_ILA View Post
Narcis,nu m-a afectat cu nimic schimbarea moderatorului,nu s-a intamplat nimic nou,si asa ca sa dau ceva din casa...fostul moderator nu e afectat,chiar din contra...
Eu nu sunt interesat de cine e noul moderator pentru ca ar avea vreo prietenie cu tine,(cu toate ca lumea asa zice,de la cel mai apropiat pana la cel mai indepartat prieten,client sau ce o mai fi pt tine),ci pentru alte interese..
Si daca e asa cum zic toti,atunci o sa fii primul care aflii care sunt interesele
Mda...acum m-am lamurit cine-mi poarta de grija prin oras!!
Ca sa scapi de o grija:nu-l cunosc pe actualul moderator mai mult decat il cunosti tu, dar asta nu o sa va opreasca din a arunca cu noroi in mine...va multumesc!
Cat despre interese...multa bafta! Eu am avut grija de interesele mele, iar rezultatul il vezi in partea dreapta a paginii!
Iar celor care mai cred ca am vreo implicare in tot acest can-can, va asigur ca situatia e alta!
Insa adevarata problema este ocolita...vineri de vineri observ cum se divizeaza comunitatea si se fac bisericute pe la benzinarii unde vad ca se discuta mult pe seama unora ca mine...din fericire Ilarion mie inca nu mi-a reprosat nimeni inafara de tine ca as fi personalitatea diabolica din oras care dispune schimbari si alte ***uri!
Toate astea insa imi dau de gandit si ma fac sa cred ca totusi unii au de pierdut din tot acest subiect...
Niciodata nu am incercat sa distrug aceasta comunitate, dimpotriva!~ Sa faca si altii macar cat am facut eu si-mi scot palaria in fata lui! Pana atunci, va salut!
rzt_ro is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 21:43   #4480
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Thumbs up Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Felicitari Narcis pentru aparitina pe prima pagina a site-ului 4Tuning
Aici puteti gasi articolul despre masina sa https://www.4tuning.ro/masini-tunate/...ning-8519.html
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 21:48   #4481
rzt_ro

Stage 5
 
rzt_ro's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 581
Member of:
[BMW]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by stefan_88 View Post
Felicitari Narcis pentru aparitina pe prima pagina a site-ului 4Tuning
Aici puteti gasi articolul despre masina sa https://www.4tuning.ro/masini-tunate/...ning-8519.html
Ms Stefan! Nu am nici un merit...eu sunt paria comunitatii 4tuning din Piatra Neamt! Esti singura persoana din oras care-mi aduce aminte de acel articol...din pacate asta spune multe!
rzt_ro is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 22:01   #4482
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Thumbs up Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by rzt_ro View Post
Ms Stefan! Nu am nici un merit...eu sunt paria comunitatii 4tuning din Piatra Neamt! Esti singura persoana din oras care-mi aduce aminte de acel articol...din pacate asta spune multe!
Cu placere Narcis , doar esti unul de-al nostru si pe langa asta ai aparut ( masina mai exact ) pe prima pagina ...deci o masina din aceasta comunitate a aparut pe prima PAGINA a unui site national / international .
In legatura cu ce ai spus mai sus " Nu am nici un merit...eu sunt paria comunitatii 4tuning din Piatra Neamt!" , nu cred ca e cineva care poate sa spuna ca nu ai niciun merit ... pentru ca BMW-ul nu s-a facut singur peste noapte , au fost niste bani investiti din "pricina" unei pasiuni . Legat de cealalta parte ca tu ai fi "paria" comunitatii ...nu cred ca a spus cineva ca tu esti oaia neagra a comunitatii , asa ca stai linistit.
Sper sa nu inceapa vreun conflict dupa acest post.
Inca o data ..felicitari pentru aparitie
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 22:01   #4483
43_ILA

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 50
Default Re: Cine o fi noul moderator?

Adevarul e cam asta,cam toata lumea de tuning iti poarta grija...ca si mie si altora ,dar indirect...intelegi tu...la mine vin si se plang se serviciile tale si invers.
Chiar nu ma intereseaza ce si cum faci tu,le-am spus si celor care vin si barfesc.Te cunosc mai bine ca multi altii si prefer sa raman la sentimente mai vechi(adica ocel om de pus pe rana).
Oricum nu pentru asta am deschis acest topic,ci din curiozitate...si poate e acel cineva care sa ne puna iar in coloana cand e de mers la vreun eveniment,sau sa stam la aceeasi masa cum era o data(aici ma refer la toata comunitatea de tuning din piatra neamt.
43_ILA is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 22:05   #4484
GabelloU

Stage 5
 
GabelloU's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 385
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Felicitari pt articol Narcis !!!

P.S. trebuia sa faci e selectie la poze...inainte de postarea lor in articol
GabelloU is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 22:06   #4485
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Exclamation Re: Cine o fi noul moderator?

Desi nu mai vroiam sa postez nimic legat de treaba cu moderatorul ...vad ca nu ma pot abtine.
Din moment ce s-a ales moderatorul sectiunii Piatra Neamt ...nu stiu daca mai conteaza cine e sau de unde este , atat timp cat isi face treaba , asta e parerea mea . DAR , voi superviza si eu sectiunea Piatra Neamt ca sa nu mai fie nicio problema , vreun scandal sau mai stiu eu ce .
stefan_88 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -