Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 10-10-07, 23:39   #886
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

N-a zis nimeni ca nu sunteti ...chiar va rog ca Vineri ...sa prezentati si voi punctul de vedere ...fiecare in parte daca se poate ...asta asa ca sa fim mai multi sa o eclipsam noi pe Laura)
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 10-10-07, 23:40   #887
GTRs

Stage 5
 
GTRs's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 399
Member of:
[AUDI]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by sageata View Post
unde nu m-ar eclipsa si pe mine o data, macar.
cheamati-o la bacau pe 18
GTRs is offline   Reply With Quote
Old 10-10-07, 23:44   #888
sageata
Mercedes Driver

Stage 5
 
sageata's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,491
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[MERCEDES]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

ne-am gandit noi, stai linistit. sa vedem ca am auzit ca e o scumpete de fata.
sageata is offline   Reply With Quote
Old 10-10-07, 23:52   #889
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by sageata View Post
ne-am gandit noi, stai linistit. sa vedem ca am auzit ca e o scumpete de fata.
Vedeti ca cere 500 de euro sa vina ...da numa nu stiu ce stie sa faca de banii aia
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 10-10-07, 23:56   #890
GTRs

Stage 5
 
GTRs's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 399
Member of:
[AUDI]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Vedeti ca cere 500 de euro sa vina ...da numa nu stiu ce stie sa faca de banii aia
ce poate sa faca de 500 de euro decat sa cante si dupa show sa se f***,altceva ce sa mai faca?
GTRs is offline   Reply With Quote
Old 11-10-07, 07:37   #891
NT33EXE

Stage 5
 
NT33EXE's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 959
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Poate apari cu ALH
ALH-u' vine sambata din pacate
in ultima vreme am fost ff ocupat si mai rar pe la piatra neamt.
NT33EXE is offline   Reply With Quote
Old 11-10-07, 14:04   #892
GTRs

Stage 5
 
GTRs's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 399
Member of:
[AUDI]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by john33exe View Post
ALH-u' vine sambata din pacate
in ultima vreme am fost ff ocupat si mai rar pe la piatra neamt.
care vine vineri la intalnire?
GTRs is offline   Reply With Quote
Old 11-10-07, 16:21   #893
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

mai dgra imi dati mie 500 euro si va aduc pt fiecare kte o fata )

GTRs eu vin asta in kaz d nu ma impusjca careva pan maine )
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 11-10-07, 18:52   #894
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

In urma cu ceva timp am fost sunat de la o televiziune noua care va emite in judetul Neamt de o domnisoara reporter care mi-a facut o propunere de realizare a unei emisiuni de tuning.
Am discutat cu majoritatea dintre voi implicati in acest fenomen ce se numeste tuning la noi in oras...si m-am bucurat ca mesajul a fost receptionat asa cum trebuie.
Pentru cei care nu stiau inca de emisiunea de tuning ce urmeaza sa se realizeze va anunt acum .

E oficial ...am pus la punct primele detalii in acest sens...emisiunea se va difuza saptamanal ...va avea o continuitate cat timp vor aparea proiecte noi ...deocamdata vom lucra cu proiectele existente.
Se vor face filmari din timpul realizarii proiectelor ...filmari de la intalnirile saptamanale ...filmari la show-urile de tuning la care comunitatea va participa in viitor ...absolut tot ce misca in materie de tuning in Piatra Neamt si pe viitor sper... in judetul Neamt se va vedea aici.
Nu s-a ales inca un nume pt emisiune dar daca aveti sugestii va rog sa le spuneti pe Cafeneaua nemtenilor . De asemenea mai multe detalii vor fi puse la punct pe parcurs...
Masinile existente se vor prezenta pe rand ...se vor lua imagini de la realizarea celor noi ...in masura posibilitatilor ...
Cu ajutorul vostru sper sa facem emisiunile cat mai interesante , cat mai incarcate si pe aceasta cale sa incurajam industria de acest gen pe plan local.

De aceea vreau sa va invit Vineri 19.10.2007 la ora 20:00 in parcarea de la Stadionul Municipal Piatra Neamt la prima filmare a primei emisiuni de acest gen. Aceasta prima editie o sa aiba ca scop prezentarea comunitatii ...cum a luat fiinta ...cum s-a dezvoltat ...povestioare spuse de diferiti membrii... prezentarea intalnirilor saptamanale ...
De asemenea vreau sa il invit si pe Dan GTI sa vorbeasca alaturi de mine ...in mod mai special daca pot sa spun asa si pe cei cu care am inceput atunci ...cu multa vreme in urma ...toata treaba asta.
Toti sunteti asteptati cei care au fost alaturi de noi de la inceputuri si cei care ni s-au alaturat pe parcurs...pentru ca faceti aprte din aceasta comunitate! Nu se vor difuza numere de inmatriculare ale masinilor prezente asa ca daca se pot da jos macar cele din fata acolo in parcare ar fi foarte bine dar asta ramane sa stabilim acolo pe moment.
Si foarte important ...pentru cei care se ocupa de firma de tuning ...reclama la tv se plateste ..deci va trebui sa discutati cu cei de la tv tarifele.
Asa ca duceti masinile la spalat...polish-at si veniti Vineri sa aratam ce aavem noi mai frumos ...si mai de pret
VA ASTEPTAM in numar cat mai mare!!!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 12-10-07, 00:05   #895
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Nume de emisiune...haideti sa gasim mai degraba ceva simplu si de efect...sa lasam la o parte toate denumirile alea nfs underground...piatra neamt underground 2 si tot asa...o denumire simpla...si pe bune nu scrisa la O..Ha..

Simplu si de efect ar fi Neamt4Tuning
inca ma mai gandesc... (si mie imi vin multe denumiri pompoase...de la englezi luate...da prefer sa ma abtin)
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 12-10-07, 01:25   #896
Spillner
Dacia Driver

Stage 4
 
Spillner's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 264
Member of:
[DACIA]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Nu conteza numele,sper sa reusiti sa o faceti,venim si noi.Succes!!!
Spillner is offline   Reply With Quote
Old 12-10-07, 15:38   #897
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Va astept sapt viitoare ...pe toti ...cati mai multi ...oricum emisiunea va avea mai multe editii si daca aveti masini de prezentat poatea apareti si voi si ne existindem la nivel de Moldova
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 12-10-07, 21:20   #898
EDC_cip

Stage 5
 
EDC_cip's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 794
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

a fost misto se poate si o inregistrare pls pe astia care sutn de parte ca mine
EDC_cip is offline   Reply With Quote
Old 13-10-07, 10:04   #899
dangti16v
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
dangti16v's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 506
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
In urma cu ceva timp am fost sunat de la o televiziune noua care va emite in judetul Neamt de o domnisoara reporter care mi-a facut o propunere de realizare a unei emisiuni de tuning.
Am discutat cu majoritatea dintre voi implicati in acest fenomen ce se numeste tuning la noi in oras...si m-am bucurat ca mesajul a fost receptionat asa cum trebuie.
Pentru cei care nu stiau inca de emisiunea de tuning ce urmeaza sa se realizeze va anunt acum .

E oficial ...am pus la punct primele detalii in acest sens...emisiunea se va difuza saptamanal ...va avea o continuitate cat timp vor aparea proiecte noi ...deocamdata vom lucra cu proiectele existente.
Se vor face filmari din timpul realizarii proiectelor ...filmari de la intalnirile saptamanale ...filmari la show-urile de tuning la care comunitatea va participa in viitor ...absolut tot ce misca in materie de tuning in Piatra Neamt si pe viitor sper... in judetul Neamt se va vedea aici.
Nu s-a ales inca un nume pt emisiune dar daca aveti sugestii va rog sa le spuneti pe Cafeneaua nemtenilor . De asemenea mai multe detalii vor fi puse la punct pe parcurs...
Masinile existente se vor prezenta pe rand ...se vor lua imagini de la realizarea celor noi ...in masura posibilitatilor ...
Cu ajutorul vostru sper sa facem emisiunile cat mai interesante , cat mai incarcate si pe aceasta cale sa incurajam industria de acest gen pe plan local.

De aceea vreau sa va invit Vineri 19.10.2007 la ora 20:00 in parcarea de la Stadionul Municipal Piatra Neamt la prima filmare a primei emisiuni de acest gen. Aceasta prima editie o sa aiba ca scop prezentarea comunitatii ...cum a luat fiinta ...cum s-a dezvoltat ...povestioare spuse de diferiti membrii... prezentarea intalnirilor saptamanale ...
De asemenea vreau sa il invit si pe Dan GTI sa vorbeasca alaturi de mine ...in mod mai special daca pot sa spun asa si pe cei cu care am inceput atunci ...cu multa vreme in urma ...toata treaba asta.
Toti sunteti asteptati cei care au fost alaturi de noi de la inceputuri si cei care ni s-au alaturat pe parcurs...pentru ca faceti aprte din aceasta comunitate! Nu se vor difuza numere de inmatriculare ale masinilor prezente asa ca daca se pot da jos macar cele din fata acolo in parcare ar fi foarte bine dar asta ramane sa stabilim acolo pe moment.
Si foarte important ...pentru cei care se ocupa de firma de tuning ...reclama la tv se plateste ..deci va trebui sa discutati cu cei de la tv tarifele.
Asa ca duceti masinile la spalat...polish-at si veniti Vineri sa aratam ce aavem noi mai frumos ...si mai de pret
VA ASTEPTAM in numar cat mai mare!!!
Onoarea este de partea mea si ma bucur sa vad ca Piatra Neamtul se dezv in materie de tuning,din ce in ce mai multa lume pasionata si care investeste bani in masini si ma bucur de asemenea ca a trecut vremea in care alergam de nebun singur in oras

Quote:
Originally Posted by morpheusmaster View Post
Nume de emisiune...haideti sa gasim mai degraba ceva simplu si de efect...sa lasam la o parte toate denumirile alea nfs underground...piatra neamt underground 2 si tot asa...o denumire simpla...si pe bune nu scrisa la O..Ha..

Simplu si de efect ar fi Neamt4Tuning
inca ma mai gandesc... (si mie imi vin multe denumiri pompoase...de la englezi luate...da prefer sa ma abtin)
ai dreptate sa stii,chiar ma gandeam si eu ca parca prea multe denumiri in engleza si nu e o emisiue la nivel national.chiar trebuie gasit ceva simplu si la obiect.
__________________
Still Kamikaze...

Last edited by Ali_ump; 13-10-07 at 10:57.
dangti16v is offline   Reply With Quote
Old 13-10-07, 10:59   #900
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by EDC_cip View Post
a fost misto se poate si o inregistrare pls pe astia care sutn de parte ca mine
Tot ce se va filma ...voi primi un DVD deci daca le vreti ...cereti
Ali_ump is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -