Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 03-02-07, 00:09   #76
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by dangti16v View Post
mai baiezi mai usor cu berile ca poate dupa aia va. in loc sa va.. ...
stai cuminte....ca nu-i chiar asa....nu ne imbatam noi dintr-o naveta de bere....ci direct coma la spital....
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 03-02-07, 02:48   #77
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Talking Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

dintr-o naveta? ) ha..ce vb tu acolo ? aseara mi-am luat un bax de doze..de 24 .. jumate..e pe duca
berea e cea mai accesibila.. beau..pana dimineatza.. nu am treaba..imi trebuie mancare... k de restu.. ma ocup
coma alcoolica..doar sa imi injectezi in sange alcool pur de 90
si inca o kestie.. nu fac urat la bautura.. eu fac panarama.. :P si rad cu oamenii
si nu beau altceva decat bere
ne vedem maine alin.. cu o surpriza
salut
__________________
Old School MotorSport IASI !!
Pasiunea nu cunoaste limite !!
slip is offline   Reply With Quote
Old 03-02-07, 05:21   #78
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by slip View Post
dintr-o naveta? ) ha..ce vb tu acolo ? aseara mi-am luat un bax de doze..de 24 .. jumate..e pe duca
berea e cea mai accesibila.. beau..pana dimineatza.. nu am treaba..imi trebuie mancare... k de restu.. ma ocup
coma alcoolica..doar sa imi injectezi in sange alcool pur de 90
si inca o kestie.. nu fac urat la bautura.. eu fac panarama.. :P si rad cu oamenii
si nu beau altceva decat bere
ne vedem maine alin.. cu o surpriza
salut
urasc surprizele ...niciodata nu poti sti la ce sa te astepti... sa adun baietii?? sau ne intalnim in grup restrans? sa stiu....
hai salut ...astept telefon maine... inainte de a ajunge la Piatra ...ca sa stabilim un loc de intalnire...
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 06-02-07, 17:20   #79
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

we slip nici macar timp de o juma de bere fara alcool n-am avut...da-o incolo de treaba...erati asa de grabiti si tot tarziu ati ajuns ...din pacate...
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 06-02-07, 19:00   #80
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Talking Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

a fost drumu greu..la dus.. si mult mai greu la intors...si stiam.. de aia nu am stat...
ajunsesem si asa destul de tarziu.. si am zis sa nu ajungem a doua zi acasa..
plus k am mai stat si prin roman vreo ora... cu probleme cu politia... dar macar nu am stat degeaba... le-am rezolvat si am plecat doar cu un avertisment.. k vroiau sa ne retina o masina din grup.. sa ne ia numerele...si certificatul.. in fine.. bine k nu s-a iontamplat nimic si am ajuns sanatosi acasa.. si acuma ne pregatim pentru data de 18...
nu ti-am zis..dar...am avut o presimtire nashpa cand am plecat din iasi..si la vreo 20 de km..am oprit si am intrebat dak sigur mergem..si am hotarat...k dak tot am plecat,...hai sa terminam ce am inceput
si a fost cu ghinion.. pe langa toate problemele pe care le-am avut..si faptul k nu am depashit 60 de km\h pana la iesirea din roman.. a mai fost beleaua cu ambreiaju lu zyz.. care s-a rupt...deci numai buleli..
si de-al dracu ce suntem.. am facut slide-uri printre masini..p stradutze de la mine din cartier inguste rau de tot la ora 3 dimineatza )) si dupa aia am baut k porcii pana p la 5..5 jum.. numai k sa uitam necazurile

GATA>.. nu mai scriu.. ne vedem p 18..
numai bine
slip is offline   Reply With Quote
Old 09-02-07, 15:48   #81
dangti16v
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
dangti16v's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 506
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by slip View Post
a fost drumu greu..la dus.. si mult mai greu la intors...si stiam.. de aia nu am stat...
ajunsesem si asa destul de tarziu.. si am zis sa nu ajungem a doua zi acasa..
plus k am mai stat si prin roman vreo ora... cu probleme cu politia... dar macar nu am stat degeaba... le-am rezolvat si am plecat doar cu un avertisment.. k vroiau sa ne retina o masina din grup.. sa ne ia numerele...si certificatul.. in fine.. bine k nu s-a iontamplat nimic si am ajuns sanatosi acasa.. si acuma ne pregatim pentru data de 18...
nu ti-am zis..dar...am avut o presimtire nashpa cand am plecat din iasi..si la vreo 20 de km..am oprit si am intrebat dak sigur mergem..si am hotarat...k dak tot am plecat,...hai sa terminam ce am inceput
si a fost cu ghinion.. pe langa toate problemele pe care le-am avut..si faptul k nu am depashit 60 de km\h pana la iesirea din roman.. a mai fost beleaua cu ambreiaju lu zyz.. care s-a rupt...deci numai buleli..
si de-al dracu ce suntem.. am facut slide-uri printre masini..p stradutze de la mine din cartier inguste rau de tot la ora 3 dimineatza )) si dupa aia am baut k porcii pana p la 5..5 jum.. numai k sa uitam necazurile

GATA>.. nu mai scriu.. ne vedem p 18..
numai bine
a fost o dusa si o venita...trebuia sa vin si eu cu alin sa ne cunoastem dar din pacate am fost ffff bolnav
dangti16v is offline   Reply With Quote
Old 09-02-07, 16:35   #82
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by dangti16v View Post
a fost o dusa si o venita...trebuia sa vin si eu cu alin sa ne cunoastem dar din pacate am fost ffff bolnav
lasa we tu data viitoare ...bine ca ti-ai revenit ca aveam nevoie de tine ...sa ma mai ajuti la unele chestii...ca restu implicare ...din parti...
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 09-02-07, 17:37   #83
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Talking Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by dangti16v View Post
a fost o dusa si o venita...trebuia sa vin si eu cu alin sa ne cunoastem dar din pacate am fost ffff bolnav
las' k facem cunostinta p 18 bun si atunci nu? important e k esti sanatos acuma.. sau ..ma rog.. ti-am revenit :P
bafta
slip is offline   Reply With Quote
Old 10-02-07, 06:33   #84
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by slip View Post
las' k facem cunostinta p 18 bun si atunci nu? important e k esti sanatos acuma.. sau ..ma rog.. ti-am revenit :P
bafta
da nu-i stres ....o sa ne cunoastem toti....o sa avem timp...sper sa ajunga cat mai multa lume la Piatra Neamt pe 18....cel putin din partea mea ...io m-am straduit sa fac sa fie ok...din toate punctele de vedere...mai mult de atat ...nu pot ...va asteptam
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 10-02-07, 09:43   #85
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Talking Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

alin...dupa cum ti-am promis.. o sa aduc omuletzi.. o sa vezi cati o sa fie
dak imi iese totul cum am planuit...atunci.. o sa fie BELEA !!
o sa adun o parte din oameni aici...in iasi..,sa plecam in coloana de dimineatza.. apoi la tg frumos sa ne intalnim cu alte orase... si apoi ..la fel.. in coloana catre roman..de unde ar trebui sa mai adunam o gashca..
deci.. dak iese cum vreau.. m-am scos
nici nu vreau sa-mi imaginez ce o sa iasa dak e frumos afara mai ales...
pana atunci..ramaneti cu bine..
salutari
slip is offline   Reply With Quote
Old 12-02-07, 00:45   #86
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by slip View Post
alin...dupa cum ti-am promis.. o sa aduc omuletzi.. o sa vezi cati o sa fie
dak imi iese totul cum am planuit...atunci.. o sa fie BELEA !!
o sa adun o parte din oameni aici...in iasi..,sa plecam in coloana de dimineatza.. apoi la tg frumos sa ne intalnim cu alte orase... si apoi ..la fel.. in coloana catre roman..de unde ar trebui sa mai adunam o gashca..
deci.. dak iese cum vreau.. m-am scos
nici nu vreau sa-mi imaginez ce o sa iasa dak e frumos afara mai ales...
pana atunci..ramaneti cu bine..
salutari
va faceti intrarea in stil mare aai? Foarte tare ..deabia astept ziua de duminica ...noi o sa fim acolo ...va asteptam
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 12-02-07, 15:17   #87
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Nu va mai stresati oameni buni..k sigur va iesi super...!!! de abia astept yuhuuu :P
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 12-02-07, 16:46   #88
dangti16v
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
dangti16v's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 506
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

da bineca toata lumea e nerabdatoare!!! f bine sa speram ca totul o sa iasa bine
dangti16v is offline   Reply With Quote
Old 12-02-07, 17:02   #89
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

poi da nu??:P doar e prima oara cand se organizeaza asa ceva la noi in oras...
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 12-02-07, 17:26   #90
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by buddy_lexx View Post
poi da nu??:P doar e prima oara cand se organizeaza asa ceva la noi in oras...
DA e prima intalnire de acest gen....da zi un pic tu cand ai de gand sa iti faci aparitia pe la intalniri sa ne cunoastem si noi... hai ca dau un stiker cu 4 tuning de vii
Ali_ump is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -