Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 16-09-09, 09:27   #3076
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Se pare ca unii dintre voi va simtiti cu musca pe caciula si va supara subiectul. Eu nu am ce sa va fac, nu ma cobor la nivelul vostru de calm,prefer sa tac. Doar am facut o referire la unul dintre voi ce ma supara de ceva timp in trafic. Poate e ghinionul meu ca am acelasi drum cu el in fiecare zi!

ThunderRa cand ai sa ai tu 5 ani la activ pe aici si cateva intalniri organizate si sa oferi ceva sprijin unei comunitati pe care Alin a ridicat-o atunci sa ridici tonul.

Drum bun acelor soferi kamikaze (cu masina tatei si a mamei,ca asa o aveti cei mai multi dintre voi) ce isi arata impresiile si figurile prin Iasi !
__________________

Eşti prost ? Aprinde proiectoarele de ceaţă, cu xenon ! Eşti cel mai prost ? Aprinde şi stopul de ceaţă cu led !
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 16-09-09, 10:06   #3077
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Hai să schimbăm subiectul, orice patriotiosm local duce la dispute sterile, că sunt 4-5 oraşe în Moldova active şi în alea noi ne găsim să ne umflăm, care-i mai tare...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 16-09-09, 10:39   #3078
RazvanB

Stage 3
 
RazvanB's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 101
Member of:
[DACIA]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

urmaresc de ceva vreme aceste "discutii" si sunt de parere ca sunt absolut total aberante, fara sens, si puerile
RazvanB is offline   Reply With Quote
Old 16-09-09, 12:55   #3079
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Deci, ca sa trecem peste discutia asta...

Ceva funny unde numai intr-un ziar din provincie in lipsa de subiecte s-ar putea intampla...
7 Subiecte despre groapa de gunoi de la Roman, intr-o singura editie(15.09.2009)...
Singurele subiecte de pe Ziarul De Roman On-line (15.09.2009)
-> http://www.ziarulderoman.ro/
scturoag is offline   Reply With Quote
Old 16-09-09, 14:01   #3080
ThunderRa

Stage 5
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 343
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by CRyS` View Post
Se pare ca unii dintre voi va simtiti cu musca pe caciula si va supara subiectul. Eu nu am ce sa va fac, nu ma cobor la nivelul vostru de calm,prefer sa tac. Doar am facut o referire la unul dintre voi ce ma supara de ceva timp in trafic. Poate e ghinionul meu ca am acelasi drum cu el in fiecare zi!

ThunderRa cand ai sa ai tu 5 ani la activ pe aici si cateva intalniri organizate si sa oferi ceva sprijin unei comunitati pe care Alin a ridicat-o atunci sa ridici tonul.

Drum bun acelor soferi kamikaze (cu masina tatei si a mamei,ca asa o aveti cei mai multi dintre voi) ce isi arata impresiile si figurile prin Iasi !
Referirea nu ai facut-o doar la unul ci ai generalizat si asta e singurul lucru care m-a enervat pe mine. Nu am spus nimic despre vechimea ta in comunitate ci doar am apreciat interventia ta ca fiind deplasata (asta ca sa fiu politicos) si nu cred ca era cazul din partea unuia cu "grade" pe forum. Data "aviatoare" controleaza-te mai bine si nu-ti mai varsa complexele pe forum. Eu unul nu m-am "simtit" absolut deloc, nu sunt genul care sa epateze in trafic. M-a deranjat doar tonul si ideea ca restul moldovenilor ar fi cumva mai prejos decat iesenii. Calmeaza-te si citeste din nou, la rece, ce ai scris. Poate ai sa-ti dai seama ca scuzele ar fi mai indicate... decat continuarea ironiilor gratuite si nefondate in majoritate. Repet, uscaturi se gasesc peste tot.

Dinspre partea mea, imi cer scuze coforumistilor daca am avut o reactie pe care o considera deplasata. Dau dreptate celor ce au scris ca aceasta discutie sterila nu duce nicaieri si nu mai comentez subiectul. Scuze!

P.S. Si daca tot ai 5 ani vechime pe forum.... in tot timpul asta nu ai gasit 2 minute sa citesti regulamentul? Daca l-ai fi citit nu ai fi ortografiat "orash". Sau poate ma insel...
__________________
Renaut Megane Sedan Lux Privilege 2.2 2008
1.6l 16v 110 CP
Pioneer AVH-P3100DVD, Pioneer speakers, Focal Subwoofer, Renault Sport sparks, Borbet LV4 Alloy Wheels, LLumar window film

Last edited by ThunderRa; 16-09-09 at 14:05.
ThunderRa is offline   Reply With Quote
Old 16-09-09, 18:15   #3081
Scarto
Old School Cars

Stage 5
 
Scarto's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,028
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[VW]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Oricum as vrea sa vad si eu unde scrie ca folia pe fata este legala Eu am un prieten in Piatra la rutiera si mi-a zis ca folia pe fata nu e legala deloc... acum ce sa mai cred?
__________________
Burn rubber, not your soul
Scarto is offline   Reply With Quote
Old 16-09-09, 18:39   #3082
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Folia pe fata ii legala, dar la o anumita intensitate(5%)
scturoag is offline   Reply With Quote
Old 16-09-09, 20:11   #3083
ThunderRa

Stage 5
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 343
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Uite ce spune RAR-ul: http://www.rarom.ro/RO/article--Foli...muri--203.html Voi ce intelegeti?
ThunderRa is offline   Reply With Quote
Old 16-09-09, 21:33   #3084
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Ma rog, nu stiam exact cat trebuia pe fata, dar stiu ca ai voie dar la o anumita intensitate
scturoag is offline   Reply With Quote
Old 16-09-09, 21:37   #3085
ThunderRa

Stage 5
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 343
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Eu zic ca legea e foarte ambigua insa nu scrie nicaieri ca este interzisa aplicarea foliilor pe fata. M-am si contrat cu un politist pe tema asta si as actiona in instanta pe oricine s-ar apuca sa-mi ia talonul din cauza existentei foliilor pe fata. Abuz in functie...
ThunderRa is offline   Reply With Quote
Old 16-09-09, 22:33   #3086
Teo MTM

Stage 5
 
Teo MTM's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 417
Member of:
[Opel]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by ThunderRa View Post
Eu zic ca legea e foarte ambigua insa nu scrie nicaieri ca este interzisa aplicarea foliilor pe fata. M-am si contrat cu un politist pe tema asta si as actiona in instanta pe oricine s-ar apuca sa-mi ia talonul din cauza existentei foliilor pe fata. Abuz in functie...
Am rude in Politie si au folie si pe fatza si chiar de 35-50 % vizibilitate ... in RO ! In Italy mi-au zis ca daca ridic geamurile pe fatza imi iau certificatul pt ca e interzisa ... !
Teo MTM is offline   Reply With Quote
Old 18-09-09, 15:23   #3087
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Baieti,la cat plecati spre Cluj ? Ne intalnim si astia din Roman nu ?
VladM is offline   Reply With Quote
Old 20-09-09, 20:25   #3088
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Din ce am auzit Filip ar fi iesit pe locul 20 . E un loc onorabil pt o asa competitie zic eu . Felicitari Filip ,( inca nu stiu daca e sigur locul asta)
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 20-09-09, 21:56   #3089
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by AnDrEiCa View Post
Din ce am auzit Filip ar fi iesit pe locul 20 . E un loc onorabil pt o asa competitie zic eu . Felicitari Filip ,( inca nu stiu daca e sigur locul asta)
20 din cate locuri??sau care-i locul pan la urma?
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 21-09-09, 00:10   #3090
GabelloU

Stage 5
 
GabelloU's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 385
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

In ''reclama'' zice ca sunt peste 30 ...

Oricum bn ca nu e pe ultimu loc!!!!
GabelloU is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -