Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

View Poll Results: Ai participa la un astfel de concurs ?
Da 70 67.31%
Posibil 24 23.08%
Nu 10 9.62%
Voters: 104. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 23-08-09, 21:53   #181
ghici_robert

Stage 4
 
ghici_robert's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 216
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

Eu am vazut vreo 2-3 raniti oftalmologic de gagicile ce defilau pe acolo .... erau vreo doi care le curgea saliva pe tricouri dar nu spun cine )))))
ghici_robert is offline   Reply With Quote
Old 23-08-09, 21:55   #182
podx
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
podx's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 476
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
Multumesc băieţi, mi-a făcut multă plăcere să vă ajut măcar cu atāt
multumim pt ajutor
podx is offline   Reply With Quote
Old 23-08-09, 21:56   #183
Cabbano

Stage 5
 
Cabbano's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 635
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

a fost frumos.
Cabbano is offline   Reply With Quote
Old 23-08-09, 22:10   #184
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

Quote:
Originally Posted by ghici_robert View Post
.... erau vreo doi care le curgea saliva pe tricouri dar nu spun cine )))))
EU ! Eu !
scturoag is offline   Reply With Quote
Old 23-08-09, 22:23   #185
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

In scurt timp vom avea si clasamentul final de la proba de indemanare ! In acest fel va stii toata lumea pe ce loc s-a clasat!
De asemenea pentru cei care nu au ramas pana la final din diferite motive avem niste diplome de participare de inmanat asa ca va rugam sa luati legatura cu cei din Katanea Team sau cu mine si ne vom asigura ca le veti primi!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 24-08-09, 00:03   #186
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

BEST SHOW EVA!!! FELICITARI TUTUROR CELOR CARE AU FACUT POSIBILA ZIUA DE AZI!!! Il atac si eu pe Ghici cu niste poze cu moldovence. Pozele neserioase ) is puse AICI

P.S. In drumul spre Roman, una din masini nea fost oprita de un echipaj de politie. A zis ca "nu e prima masina care are afis de asta lipit pe geam, pe care o opresc" (era vb. de afisu cu MAX)...intrebarea mea este: CINE A MAI LUAT RADARU??? &btw...nu eu am fost oprit.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	SDC10493.JPG
Views:	62
Size:	922.9 KB
ID:	1056360   Click image for larger version

Name:	SDC10505.JPG
Views:	83
Size:	866.7 KB
ID:	1056361   Click image for larger version

Name:	SDC10513.JPG
Views:	60
Size:	907.5 KB
ID:	1056362  

Click image for larger version

Name:	SDC10562.JPG
Views:	80
Size:	863.1 KB
ID:	1056363   Click image for larger version

Name:	SDC10564.JPG
Views:	87
Size:	869.3 KB
ID:	1056364   Click image for larger version

Name:	SDC10567.JPG
Views:	88
Size:	839.3 KB
ID:	1056365  

Click image for larger version

Name:	SDC10613.JPG
Views:	111
Size:	881.4 KB
ID:	1056366   Click image for larger version

Name:	SDC10605.JPG
Views:	87
Size:	928.3 KB
ID:	1056367  
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 24-08-09, 08:24   #187
ocaruntu

Stage 5
 
ocaruntu's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,069
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

erai cu o toyota culoare inchisa ?
eu si cei cu mine nu
ocaruntu is offline   Reply With Quote
Old 24-08-09, 10:53   #188
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

As vrea si eu sa multumesc participantilor(sincere regrete pentru baiatul cu 406..),spectatorilor,lui by Alin, GHICI si drifterilor care au facut un show pe cinste , multumesc ALIN BOTIS pentru tot ajutorul acordat ,multumesc lui aleks pentru prezentarea evenimentului la mic ,multumesc sponsorilor : Audio Class ,A2 tuning, auto tuning byAlin ,Red zone tuning, Dopo Poco , Site Construct,si as vrea sa`i multumesc special lui GHICI pentru faptul ca el a fost cu ideea de a face acest eveniment si pentru tot ajutorul acordat!
Si nu in ultimul timp as vrea sa multumesc colegilor din KATANA TEAM!!!!
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 24-08-09, 11:07   #189
euromarket

Stage 3
 
euromarket's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 116
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

felicitari baietilor pentru organizare... mi-a placut la ei ca au imbunatatit treburile din mers, deci acu acceptat sa evolueze.... nu multi o fac BRAVO !!!

ca mai sunt probleme asta e....... se mai intampla, un incident, o intarziere, o boxa arsa... ohoho se putea mai rau asa ca bine ca toata lumea este in regula, fritz cu clio s-au imprietenit (speram ), peugeotul se trateaza cumva (pacat ca a patit-o)..... in rest e de bine

poza de grup mi s-a parut una din cele mai bune ideei

felicitari baietilor de la excess tuning pentru prestatie, la inaltime ca intotdeuna

cand puneti lista castigatorilor puneti si premiile care s-au oferit si poza de grup.
__________________
Logan 1.6 Enhanced www.rpi.ro/lnc

Last edited by euromarket; 24-08-09 at 11:07. Reason: care este... isi bagase vangheleee coada
euromarket is offline   Reply With Quote
Old 24-08-09, 12:15   #190
flp_e30

Stage 2
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 63
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

sper sa nu aveti nesimtirea sa punet ceva cu mine pe net
flp_e30 is offline   Reply With Quote
Old 24-08-09, 12:21   #191
LOGDaniel

Stage 2
 
LOGDaniel's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 64
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

Un simplu multumesc schimba multe, felicitari de acum poligonul va fi inchis vinerea sau cand va mai incerca cineva sa organizeze un astfel de eveniment.Si ca sa nu mai vb si de niste multumiri pentru acei drifteri care au fost acolo, un ex flp.
__________________
Vand Piese si Accesorii Tuning

Last edited by LOGDaniel; 24-08-09 at 12:25.
LOGDaniel is offline   Reply With Quote
Old 24-08-09, 12:46   #192
diesel_andy

Stage 2
 
diesel_andy's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 35
Member of:
[Opel]
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

LOG ai mare dreptate , o multumire si un gest cat de mic conta , sa nu mai spun de Flp care a nenorocit jumatate de rezervor (aproximativ) si nuj cate perechi de pneuri , si a plecat cu rezervorul gol pneuri nenorocite si fara cateva bucati de multumesc !!!
diesel_andy is offline   Reply With Quote
Old 24-08-09, 12:52   #193
euromarket

Stage 3
 
euromarket's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 116
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

revin cu cateva foto.... fiind unul din concurenti nu am apucat sa fac eu prea multe dar sper sa va placa.....

am recitit postul anterior si am uitat sa ii felicit pe drifteri pentru show.... si pareri de rau pt misu pentru beleaua de dimineata razvan vs arata agresiv tare radiatorul/intercoolerul ala cel mai tare dau coturile alea .... ma scuzati ca nu stiu exac ce si cum.....
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	best lap time.JPG
Views:	52
Size:	97.3 KB
ID:	1056896   Click image for larger version

Name:	castigatori 1 bmw4x4 pes 2 golf4 comanescu 3 seat fritz.JPG
Views:	65
Size:	98.7 KB
ID:	1056897   Click image for larger version

Name:	frt nls.JPG
Views:	71
Size:	126.0 KB
ID:	1056898  

Click image for larger version

Name:	frt si excess tuning.JPG
Views:	73
Size:	143.6 KB
ID:	1056899   Click image for larger version

Name:	racerii.JPG
Views:	101
Size:	150.4 KB
ID:	1056900   Click image for larger version

Name:	razvan sv.JPG
Views:	66
Size:	92.2 KB
ID:	1056901  

euromarket is offline   Reply With Quote
Old 24-08-09, 13:02   #194
ghici_robert

Stage 4
 
ghici_robert's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 216
Default

Oricum din punctul meu de vedere cel mai bun la timp in poligon este si va ramane Filip da e si normal .....nu stiu sigur daca doarme in poligond dar sigur si cert le are ..... estimez ca ar putea sa il faca sub un minut
si ...domnule buddy_lexx ...multumesc pentru multumiri....nu ma asteptam sa ziceti ..de regula cand dau idei bune la oameni ei si le insusesc 100% doar cand iese rau sa zica ca a fost ideea lui Ghici ) ....oricum meritu va apartine in totalitate, fara voi nu se facea nimik .... presupun ca ceilalti la care am dat ideea cu poligonul ....Incepand cu Kamicaze, NSL , chiar si baieti cu revista .... acum sper sa se oftice toti ca nu au facut ei :P
buddy_lexx ..... urmatoare idee sa stiti ca e mult mai tare si va implica oameni cu bani si sponsori adevarati si am pastrat aceasta idee pentru cine o va face pe prima .... o tin inca secreta dar o discutam in curand

Eu i multumesc mult de tot lui Filip ca nu s-a bagat la traseu si a lasat lumea sa se bucure ca daca se baga omu si facea tura sub un minut ...ceilalti plecau acasa ....dupa ce se dadea Filip se stingea lumina )

Last edited by Ali_ump; 24-08-09 at 13:13.
ghici_robert is offline   Reply With Quote
Old 24-08-09, 13:39   #195
Khristy
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Khristy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 911
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[FORD]
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

Quote:
Originally Posted by ghici_robert View Post
Oricum din punctul meu de vedere cel mai bun la timp in poligon este si va ramane Filip da e si normal .....nu stiu sigur daca doarme in poligond dar sigur si cert le are ..... estimez ca ar putea sa il faca sub un minut
si ...domnule buddy_lexx ...multumesc pentru multumiri....nu ma asteptam sa ziceti ..de regula cand dau idei bune la oameni ei si le insusesc 100% doar cand iese rau sa zica ca a fost ideea lui Ghici ) ....oricum meritu va apartine in totalitate, fara voi nu se facea nimik .... presupun ca ceilalti la care am dat ideea cu poligonul ....Incepand cu Kamicaze, NSL , chiar si baieti cu revista .... acum sper sa se oftice toti ca nu au facut ei :P
buddy_lexx ..... urmatoare idee sa stiti ca e mult mai tare si va implica oameni cu bani si sponsori adevarati si am pastrat aceasta idee pentru cine o va face pe prima .... o tin inca secreta dar o discutam in curand

Eu i multumesc mult de tot lui Filip ca nu s-a bagat la traseu si a lasat lumea sa se bucure ca daca se baga omu si facea tura sub un minut ...ceilalti plecau acasa ....dupa ce se dadea Filip se stingea lumina )

Bravo ghici ... bine ca te'ai uitat p tine... si u faci poligonul in timp bun ... si bine ca nu a luat unul din piatra locul 1 ca dupa aia se vorbea ca a fost blat... !!!
__________________
Khristy is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -