Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 27-07-11, 23:42   #91
B16SIX

Stage 5
 
B16SIX's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 591
Default Re: Ateliere de ţepari vs ateliere bune pentru maşinile noastre (Roman si Piatra Nea

Quote:
Originally Posted by razvy_2002 View Post
iar pentru a repara o ruptura/gaura intr-o bara fata la cine ar trebui sa apelez?
se poate repara la mine(By Alin-0740087704)
B16SIX is offline   Reply With Quote
Old 18-05-12, 09:01   #92
ciuz

Stock
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 5
Default Re: Ateliere de ţepari vs ateliere bune pentru maşinile noastre (Roman si Piatra Nea

Quote:
Originally Posted by AnDrEiCa View Post
pai e normal sa zici ca la Cosamira e totul ok,cand seful de acolo e taicatu

Am avut si eu un clio acolo,ajuns printr-o dauna.A trebuit sa-mi indrepte cupola si sa-mi schimbe capota si parbizul.Ia ghici,dupa 2 saptamani vopseaua de pe plafon s-a cojit
Ce e drept la a II-a revenire in service a iesit treaba buna.
pai cum frate vine un nimeni de asta si jicneste el pe toata lumea , el fiind cel mai meserias avand un tico care nici la rabla nu il mai primeste , si is da el cu parerea despre patroni si alte inconveniente , sa se duca frate la Porche Bucuresti sa is faca tico si T 5 mult ravnit
ciuz is offline   Reply With Quote
Old 18-02-17, 21:36   #93
noty22

Stock
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 9
Default Re: Ateliere de ţepari vs ateliere bune pentru maşinile noastre (Roman si Piatra Nea

Vă salut,
Imi puteți recomanda un service bun in zona Piatra Neamț?Am probleme la un Chrysler sebri 2,7…antigel in baia de ulei.multumesc
noty22 is offline   Reply With Quote
Old 20-02-17, 15:17   #94
noty22

Stock
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 9
Default Re: Ateliere de ţepari vs ateliere bune pentru maşinile noastre (Roman si Piatra Nea

Chiar nimeni?
noty22 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -