Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > FORD > Alte discutii Ford

Reply
 
Thread Tools
Old 16-08-07, 23:29   #2611
silencer

Stage 5
 
silencer's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 485
Default re: Club Ford Capri

exact, a iesit morcovu acu ca s-au indreptat.. cel putin ale mele ) tot peste tot jantele sunt superbe si merita. daca as reusi sa ma conving ca si motorul ala merita as fi si mai fericit. in sensul ca sare din bugetul cunostintelor si banilor, simultan. deci sper ca nu te-ai suparat prea tare.

Last edited by silencer; 16-08-07 at 23:32.
silencer is offline   Reply With Quote
Old 16-08-07, 23:38   #2612
zbvz
Banned

Stage 4
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 281
Default re: Club Ford Capri

I-am zis prietenului tau sa nu-mi adreseze injurii daca sunt strambe pe interior....eu nu am mers cu ele si i-am facut si o mare reducere.....a vazut ca-mi crestea iedera prin makina de curse.....si am acceptat cat avea la el.....daca este problema platesc eu indreptatul.
Cred ca o sa gasesc si capacele fara pretentii....

Last edited by zbvz; 16-08-07 at 23:42.
zbvz is offline   Reply With Quote
Old 16-08-07, 23:49   #2613
Silencer Power

Stage 5
 
Silencer Power's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 928
Default re: Club Ford Capri

Nop, nu este niciun fel de problema cu indreptatul, care oricum a depasit reducerea (o spun in spirit de gluma).
Dar daca gasesti capacele ar fi o treaba, chiar vroiam sa te intreb daca le mai ai.
Silencer Power is offline   Reply With Quote
Old 16-08-07, 23:54   #2614
zbvz
Banned

Stage 4
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 281
Default re: Club Ford Capri

Quote:
Originally Posted by Silencer Power View Post
Nop, nu este niciun fel de problema cu indreptatul, care oricum a depasit reducerea (o spun in spirit de gluma).
Dar daca gasesti capacele ar fi o treaba, chiar vroiam sa te intreb daca le mai ai.
le aveam intr-un timp prin portbagajul makinei de strada...sincer nu mai stiu unde sunt dar fac tot posibilul sa vi le dau.
Apropo sa vii sa-ti tai slicurile alea michelin ca se incalzesc mai repede taiate...

Last edited by zbvz; 16-08-07 at 23:58.
zbvz is offline   Reply With Quote
Old 17-08-07, 00:04   #2615
zbvz
Banned

Stage 4
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 281
Default re: Club Ford Capri

Sa-ti tai slicurile inseamna sa-ti tai un desen pe ele....poate nu ai inteles....
zbvz is offline   Reply With Quote
Old 17-08-07, 00:25   #2616
silencer

Stage 5
 
silencer's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 485
Default re: Club Ford Capri

un desen cum ar avea niste cauciucuri normale? asta nu inseamna ca nu faci decat sa transformi slickuri in cauciucuri normale?
silencer is offline   Reply With Quote
Old 17-08-07, 01:27   #2617
zbvz
Banned

Stage 4
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 281
Default re: Club Ford Capri

Quote:
Originally Posted by silencer View Post
un desen cum ar avea niste cauciucuri normale? asta nu inseamna ca nu faci decat sa transformi slickuri in cauciucuri normale?
hai ca te prostesti...bafta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Last edited by zbvz; 17-08-07 at 01:30.
zbvz is offline   Reply With Quote
Old 17-08-07, 01:36   #2618
zbvz
Banned

Stage 4
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 281
Default re: Club Ford Capri

[QUOTE=silencer;1050863]un desen cum ar avea niste cauciucuri normale? asta nu inseamna ca nu faci decat sa transformi slickuri in cauciucuri normale?[/QUOT
un set de slicurib taiate se incalzesc mult mai repede decat un set de slicuri netaiate.......

Last edited by zbvz; 17-08-07 at 01:40.
zbvz is offline   Reply With Quote
Old 17-08-07, 01:46   #2619
zbvz
Banned

Stage 4
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 281
Default re: Club Ford Capri

Quote:
Originally Posted by silencer View Post
exact, a iesit morcovu acu ca s-au indreptat.. cel putin ale mele ) tot peste tot jantele sunt superbe si merita. daca as reusi sa ma conving ca si motorul ala merita as fi si mai fericit. in sensul ca sare din bugetul cunostintelor si banilor, simultan. deci sper ca nu te-ai suparat prea tare.
nu m-am suparat...stiu cum este sa nu ai nici macar de-o ciunga in buzunar......
zbvz is offline   Reply With Quote
Old 17-08-07, 02:36   #2620
florin_cars
Old School Cars

Stage 5
 
florin_cars's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 10,674
Member of:
[FORD]
[Old School Cars]
[BMW]
[MERCEDES]
Default re: Club Ford Capri

zbvz, incearca sa-ti concentrezi ideilie intr-un post, doua..dk trec cele 5min, dar tu-ti dai singur QUOTE, iti raspunzi la mesaj...si 4-5 una dupa alta sunt ale tale...ar fi mai fain dk ar fi mai ordonate

poate reusesti dk incerci..dk nu te pricepi la copy & paste atunci e Ok..inteleg d c nu merge..


L.E. ehh acu am dat inapoi 3-4 pagini si am vazut borbetele
ciudat..asa bine arata in poz a si de fapt..necesitau reparatii.

Last edited by florin_cars; 17-08-07 at 02:40.
florin_cars is offline   Reply With Quote
Old 17-08-07, 08:02   #2621
Silencer Power

Stage 5
 
Silencer Power's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 928
Default re: Club Ford Capri

Quote:
Originally Posted by zbvz View Post
esti prost?
Slicurile pentru spate sunt varza cu conopida, deci ar ramane cele de fata... personal nu tin neparat sa le am taiate, dar daca ii explici lui Silencer, in nu mai mult de 3 randuri, cum sta treaba cu taierea slicurilor poate o sa ai ocazia sa-l cunosti la o bere bauta langa niste slicuri taiate.
Silencer Power is offline   Reply With Quote
Old 17-08-07, 18:09   #2622
silencer

Stage 5
 
silencer's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 485
Default re: Club Ford Capri

frate ce om, deci asa se vorbeste in ziua de azi, ce frumos.
1 cum a zis si florin, pune-ti si tu gandurile in ordine inainte sa postezi ca umpli threadu asta cu prostii.

2 fa diferenta dintre un om care pune o intrebare si unul care face o afirmatie. stii tu, semnele alea doua care le-ai invatat sper prin scoala primara. prost e ala care afirma, nu cel care pune o intrebare prosteasca pentru a afla un raspuns inteligent, care apropo, nu l-am aflat. in schimb in 2 posturi cred ca ai scris ca slicu taiat se incalzeste mai repede.

3 vezi cum vorbesti. eu am vrut sa-ti vorbesc mult mai urat cand am vazut in ce hal sunt jantele in schimb cand ai fost "dragut" si te-ai oferit sa platesti roluirea am zis ca nu are rost sa sar calu.

4 slicurile late sunt terminate, multumim foarte mult pentru cele de fata, o sa fie destul de greu sa le impartim dar ne descurcam noi, suntem prieteni.

5 cred ca daca te intreb cateceva dintr-un domeniu mai cunoscut mie, o sa radem cu totii copios in schimb nimeni nu va avea obraznicia sa te insulte catusi de putin, deci din nou, repet, putina moderatie. cum naiba sa stie un neavizat ca slicurile se "taie" ca sa se incalzeasca mai repede? desen? ce vrei sa desenezi pe ele? un tweetee? un dragon, fii mai explicit, ti-au trebuit 2 posturi sa te exprimi, noi am inteles din primu ca te referi la creearea unui pattern pe cauciuc si eram curios mai precis cum se face asta si ce inseamna, cred ca nu eram singuru interesat deci multumim ca te-ai gasit tu sa ne insulti pe toti.

6 Double posters should be killed

Last edited by silencer; 17-08-07 at 18:13.
silencer is offline   Reply With Quote
Old 17-08-07, 18:20   #2623
silencer

Stage 5
 
silencer's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 485
Default re: Club Ford Capri

Quote:
Originally Posted by zbvz View Post
nu m-am suparat...stiu cum este sa nu ai nici macar de-o ciunga in buzunar......
mda, nu ne permitem toti ciungi de 1500 de euro pentru care s-ar putea sa-ti trebuiasca aparat dentar special sa o mesteci si care s-ar putea pe deasupra sa fie deja mestecata pana peste punctul in care mai face baloane.

cine a inteles il rog sa zambeasca nitel, o sa simt si o sa ma bucur enorm.
silencer is offline   Reply With Quote
Old 17-08-07, 18:39   #2624
florin_cars
Old School Cars

Stage 5
 
florin_cars's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 10,674
Member of:
[FORD]
[Old School Cars]
[BMW]
[MERCEDES]
Default re: Club Ford Capri

nice shit bro
florin_cars is offline   Reply With Quote
Old 17-08-07, 18:48   #2625
TZG@

Stage 5
 
TZG@'s Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 695
Member of:
[RENAULT]
[Old School Cars]
Default re: Club Ford Capri

acu' ca marfa a fost data nu am ce strica vanzarea omului da' borbeturi de-alea cu tot cu capacele a vandut cineva cu 100 si ceva euro, 120, 130, fara cauciucuri da' tot setul... si in afara le iei cu 25 de euro bucata asha ca 100 de euro, cat cred ca am vazut vreo cateva pagini mai in spate e foarte mult... poate pentru unii vorbesc prostii da' sunt care sigur imi dau dreptate... " "
TZG@ is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -