As vrea si eu niste pareri...vreau sa modific putin golfuletzu! ce ziceti ar arata bine niste carcase cromate pe oglinzi? urmeaza sa ii mai pun peoaple si o evacuare cu 2 iesiri! la int am niste neoane si instalatie de muzika tub de bass magnat si amplificator si jante zender!