Salut!Nu am inca G3 dar vreau sa imi aduc unul.Am o cunostinta in Germania care mi-a gasit un Golf3,1.8cc,din 1992,107mii km reali,condus de femeie.Am vorbit cu el la telefon si i-am spus ca vreau neaparat sa fie Euro2.El mi-a impuiat capul cu o serie de acte cum ca ar fi Euro2.Cert este ca in brief scrie D3.Insa nu pot sa ma bazez pe asta.Problema sta in fleul urmator:nu as vrea sa aduc masina nestiind exact unde se incadreaza ca si norma de poluare(sa ma trezesc ca platesc ditamai taxa).Si acum vin intrebari:
-pot sa aflu unde se incadreaza,fara a fi masina in Romania?
-ce date sa cer omului exact?ce fac cu aceste date?
Am auzit ca multi au luat teapa cu treaba asta,mai ales ca masina e din 92.Sunt dintre voi care au G3,'92 incadrate la Euro2,in tara?
Astept cu nerabdare cat mai multe raspunsuri.Multumesc.