Salutare tuturor... sunt curios la cati km a fost schimbata distributia la golful meu si fac apel catre cei care stiu limba germana ptk eu nu inteleg absolut nimik
in prima imagine vreau sa stiu ce este cu aceste abtipilduri...

Iar in urmatoarele 2 pagini care urmeaza vreau sa stiu cand a fost schimbata distributia... inainte de aceste 2 pagini mai erau 1 sau 2 dar nu cred ca distributia a fost schimbata inainte de 100 de mii si daca gresesc eu am sa postez si urmatoarele paginille acelea....

la pagina 18 la a2-a revizie nu stiu ce sa intamplat defapt de ce este sters acolo in patratul acela unde se pune stampila, ca este sters cu pasta corectoare dar pe partea cealalta se vede clar ca a fost o stamplia de la SUBARU ori cei de la vw au sters ori proprietarul... In fine eu vreau doar sa stiu ce a fost schimbat pe ultimile 2 pagini si daca a fost schimbata distributia asta ma intereseaza cel mai mult... masina are acum 170 mii Km