![]() |
Golf 4
3 Attachment(s)
As vrea si eu niste pareri...vreau sa modific putin golfuletzu! ce ziceti ar arata bine niste carcase cromate pe oglinzi? urmeaza sa ii mai pun peoaple si o evacuare cu 2 iesiri! la int am niste neoane si instalatie de muzika tub de bass magnat si amplificator si jante zender!;)
|
Re: Golf 4
1 Attachment(s)
Modelul asta de oglinzi!
|
Re: Golf 4
azi am pus carcasele pe oglinzi sapt viitoare montez evacuarea si pleoapele!;)
|
Re: Golf 4
ce masina e asta?
|
Re: Golf 4
sunt putin tinganesti mai de manelar carcasele cromate la oglinzi dar daca u le vrei asa....
|
Re: Golf 4
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:03. |
- Copyright 2026 4Tuning