edy,exista o problema...acolo nu am gasit preturi(partea cea mai interesanta)!!!sunt super kiturile alea dar am nevoie de preturi pt ca sunt pus sa-mi iau neaparat!am desfacut motorul si am schibat chiulasa de pe stanga(pt dreapta nu am mai gasit),axele cu came(bateau amandoua de te dadeau afara din masina),supapele,culbutorii,aripile(erau papate rau de rugina),capul de planetara pe stanga si burduful...mi-am luat si un cd-player ca avea o saracie de casetofon din anii 60 cred

,si 4 boxe!am facut cam ce era elementar pana acum insa mi s-a pus cu aspectul exterior!aaaa,si era sa uit,o evacuare mai buna si cu un sound mai agresiv de unde iau?ma dispera insa problema cu bujiile,care au fost shimbate acum 8 zile(bosch)!se uda tot timpul(nici femeile nu sunt chiar asa

)mi-a spus cineva ca s-ar putea sa aiba avansul mare.cand ajung astazi acasa ma uit si la asta!
o sa pun si niste poze cu ea pe forum...cum arata acum si cum o sa arate in viitor!am uitat sa spun,este un 11 R, lot Franta!