Iar nam apucat sa vad boboacele ...fac astea numa de dupamiaza ....

... la naiba si cu oraru asta ..... pai am stat intr-o zi mai tarziu pa la scoala si am vazut numa strambaturi si pitice .... nik klumea .... numi vine sa cred k o sa organizez un bal in care o sa se aleaga miss stramba ...sau miss pitic ... aoleu ....e chin pe capul meu anu asta .