15-09-05, 12:57
|
#76
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of: [BMW] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [PARTICIPANT CURSE]
|
bun sfat, asta facem
deci sa va povestesc O FAZA DE O MIE DE PUNCTE !!!!!! PETRECUTA AZI !
am fost pana la sala de sport cu un amic ..
eh , si undeva .. relativ ascuns .. 2 .. tipi de a 9`a ... fumau .. ascunsi .. si lalala .. fiind noi , ei habar nu aveau ca pe acolo trece profa/profu de sport care-s cei mai ai draq cu fumatu .. eh si cand ne-am intors de la sala ,eu facand pe bunul samaritean , m-am dus la ei .. sa le dau sfatu ..
:P sa nu mai fumeze acolo , ca daca i-au prins au pus-o .. eh si m-am dus
i-am intrebat , voi sunteti boboci ... ?
si unu zice speriat : NU!!!!!!! de ce ?!?! vrei sa ne batzi ?!?!
le-am explicat cum sta problema ... dupa care mi-au zis ca-s boboci =))
am ras cu lacrimi
__________________
|
|
|
15-09-05, 13:09
|
#77
|
Presedinte AfterDark Racing
 Stage 5
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,876
Member of: [Moderators] [AfterDark Racing] [PARTICIPANT CURSE] [Honda]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"cls21b_EVO\"
Imi permit sa va dau un sfat...ca vad ca nici unul mai mare nu va zis nimic...
BUCURATI VA DE LICEU CAT PUTETI...ca sa mor...aiurea e cand termini...si tre' sa te duci la fac.
Am fost si eu ieri ...sa ne prezinte fac. ...si credeti ma ca e naspa rau ...totul e sobru ...si rece...URAT intr un cuv.
Deci bucurati va de boboci de boboace...si de profele alea \"NEBUNE\" cum ziceam si eu...ca dupaaaaa...e vai si amar...
Multumesc!
|
Are SUPER MULTA DREPTATE!!!!
Acum sunt anul 3 la ASE si pot sa spun ca m-am distrat MULT in astia 2 ani, dar nu s-a comparat cu liceul; in liceu te distrezi altfel, colegi sunt mult mai uniti (probabil din cauza absentelor care la facultate numai exista), distractia este mai marfa!!!
La facultate este o distractie mai matura(boring). Ai colegi din mai multe orashe, fiecare obisnuit sa se distreze (sau nu) in felul lui/ei!!!
Luati sfatul celor care au terminat liceul si numai pot sa se bucure de el!!!
BUCURATI-VA CAT MAI PUTETI, PROFITATI DE LICEU s-ar putea sa fie ultimul loc in care o sa distrati in modul asta!!!
|
|
|
15-09-05, 14:27
|
#78
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of: [Crazy Drivers]
|
Asa e ..... asa zicem multi ... k Liceul e najpa si alea alea ... dar de fapt ne pare rau si dupa generala ... eu is a 12-a si ... incepe sa se vada pe fata tuturor disperarea si parerea de rau ...desi suntem o clasa destul de destramata .... ne pare rau k ne despartim .....dar avand in vedere k suntem o clasa de Arhitectura , e normal sa urmezi Facultatea de Arhitectura ...... si cum nu sunt prea multe in tara o sa ne intalnim .....noi deja ne facem planuri , k o sa stam in aceeasi camera la Faculta din Bucuresti .  .... cine stie poate asa o sa fie ....
__________________
This here is Opel country ... On a quiet day you can almoast here de VW rusting and falling apart ...
|
|
|
15-09-05, 17:14
|
#79
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,152
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW]
|
|
|
|
15-09-05, 17:22
|
#80
|
|
Registered
 Stage 5
Join Date: May 2004
Posts: 555
|
Ce viata e la liceu, sa moara fapta....
ANII DE LICEU NU O SA MAI FIE NICIODATA... CATA DISTRACTIE... CATE TAMPENII...
CRED K ORICE OM AR VREA SA MAI FACA ODATA LICEU...
DISTRATI-VA LA MAXIM K ANII ASTIA NU O SA MAI PUTETI SA-I ADUCETI INAPOI...
PEACE
|
|
|
15-09-05, 17:23
|
#81
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,201
Member of: [4 Speed Squad] [FORD]
|
Santose ...esti de coma  )....
....shadow..cata dreptate ai .....nici nu vreau sa imi aduc aminte cata distractie e in liceu ...l-as mai face de inca 2 ori cel putin  ...prost am fost k nu am repetat si eu un an 2
...la facultate e de tot ***u!  ...cica e distractie....asa zic cei de liceu acum...asa ziceam si eu ...cand vor ajunge la facultate or sa regrete k liceul s-a dus ...cea mai frumoasa perioada din viata dupa parerea mea!
...oare se poate sa il mai fac odata
__________________
I figured...If i study high!!...Take the test high !!...I get high scores!!
F.Focus II Sea Grey 1,4 16v 80HP:
Folie Llumar 50%F 80%S
Jante aliaj R16 model ST
|
|
|
15-09-05, 19:02
|
#82
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of: [BMW] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [PARTICIPANT CURSE]
|
eu sunt de coma ?!
EI sunt de coma =))
maine , o noua zi , o noua aventura =)))))
recomand urmatoarea replica ..
bine .. da nu sa te bagi ca prostu`n seama ..
de ex. azi o bobocica .. a venit sa-mi ceara o bricheta ... i-am dat-o :P
bricheta , nu m-am putut abtzine .. si am zis  .. \"tare am eu senzatia ca o sa iei miss`u anul asta ... \"
=)) era ROSHIE in plm =))
nu mi-a venit sa cred .. s-a inroshit instant ..
si .. a tzinut ..
sa vedem maine cum evolueaza lucrurile =))
am auzit eu cat de nasol e la facultate ..
te mai duci pe la balotesti .. studiezi ... e . . . nasol rau ..
fugitzi cu calu
|
|
|
15-09-05, 20:03
|
#83
|
|
NoSpeedLimit Romania Club Member
 Stage 5
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club] [Design Team]
|
desi au trecut 4 zile de scoala... am vazut numai prasti de fete  sper maine sa colind toate clasele de a 9`au sa vad .... niste .... rasarite
|
|
|
15-09-05, 23:50
|
#84
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Anonymous Motorsport ]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
am auzit eu cat de nasol e la facultate ..
te mai duci pe la balotesti .. studiezi ... e . . . nasol rau ..
fugitzi cu calu
|
Mah.. ai zis bine.. STUDIEZI... depinde ce...  Noi am stuadiat de toate acolo.. ce sa-ti fac dak nu ai vrut sa studiezi si tu cu noi...
__________________
VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready
|
|
|
16-09-05, 13:05
|
#85
|
General Supervisor
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of: [Super Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [MERCEDES] [2 Roti] [ALFA ROMEO]
|
eu am terminat si a 2-a facultate...
si imi pare rau din toata inima dupa liceu.
nu exista perioada mai frumoasa decat liceul in viata.
nu exista nimic comparabil, distractia de facultate e altfel, e prea matura, dupa aia te angajezi, umbli sa faci bani, sa alea, cresc diferentele, nu se mai compara.
sfatul meu: distrati-va in fiecare secunda, duceti-va la fiecare bairam/majorat/bal , mergeti la toate filmele, barurile si partidele de biliard in timpul orelor, ca oricum ar fi liceul tot il terminati, si tot ca dreq o sa fie dupa aia.
|
|
|
16-09-05, 13:33
|
#86
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
deci dintre toate sfaturile legate de savurarea liceului,al lui aleks e cel mai filozofic
parerea mea
|
|
|
16-09-05, 13:44
|
#87
|
|
Registered
 Stage 5
Join Date: May 2004
Posts: 555
|
A zis-o ca unsa...
PEACE
|
|
|
16-09-05, 14:56
|
#88
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of: [BMW] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [PARTICIPANT CURSE]
|
|
|
|
16-09-05, 15:54
|
#89
|
General Supervisor
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of: [Super Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [MERCEDES] [2 Roti] [ALFA ROMEO]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
|
mey nu cunosc, da banuiesc
stii cum e, \"masina din imagine e cu titlu de prezentare\"
asa ti-am spus si eu, textul de mai sus e doar pt sugestii, voi stiti cel mai bine cum se pune problema
|
|
|
16-09-05, 18:37
|
#90
|
|
Ford Driver
 Stage 5
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of: [FORD] [FOTO]
|
baaaaaaaaah =))) astia is rupere=)) sa-i vezi cum stau in banci mah mori de ras =)) ziki ca vine draku sa ii ia=)) si apoi fetele se baga in pamant nu alta mah.... sa facki cunostinta cu ele si se fac rosii ca draku si deabea iti soptesc numele....=)) mah din pacate generatia asta parca nu e asa reusita....sau poate mi se pare.....
si santos frate tu esti spaima scolii sau ce=))) de se fak astia asa pe ei cand te vad=)) si cum o iesit cu aia mah
|
|
|
|
|