Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Reply
 
Thread Tools
Old 15-09-05, 12:57   #76
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

bun sfat, asta facem
deci sa va povestesc O FAZA DE O MIE DE PUNCTE !!!!!! PETRECUTA AZI !


am fost pana la sala de sport cu un amic ..
eh , si undeva .. relativ ascuns .. 2 .. tipi de a 9`a ... fumau .. ascunsi .. si lalala .. fiind noi , ei habar nu aveau ca pe acolo trece profa/profu de sport care-s cei mai ai draq cu fumatu .. eh si cand ne-am intors de la sala ,eu facand pe bunul samaritean , m-am dus la ei .. sa le dau sfatu ..
:P sa nu mai fumeze acolo , ca daca i-au prins au pus-o .. eh si m-am dus

i-am intrebat , voi sunteti boboci ... ?
si unu zice speriat : NU!!!!!!! de ce ?!?! vrei sa ne batzi ?!?!
le-am explicat cum sta problema ... dupa care mi-au zis ca-s boboci =))
am ras cu lacrimi
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 15-09-05, 13:09   #77
shadow

Presedinte AfterDark Racing

Stage 5
 
shadow's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,876
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"cls21b_EVO\"
Imi permit sa va dau un sfat...ca vad ca nici unul mai mare nu va zis nimic...
BUCURATI VA DE LICEU CAT PUTETI...ca sa mor...aiurea e cand termini...si tre' sa te duci la fac.
Am fost si eu ieri ...sa ne prezinte fac. ...si credeti ma ca e naspa rau ...totul e sobru ...si rece...URAT intr un cuv.
Deci bucurati va de boboci de boboace...si de profele alea \"NEBUNE\" cum ziceam si eu...ca dupaaaaa...e vai si amar...
Multumesc!

Are SUPER MULTA DREPTATE!!!!
Acum sunt anul 3 la ASE si pot sa spun ca m-am distrat MULT in astia 2 ani, dar nu s-a comparat cu liceul; in liceu te distrezi altfel, colegi sunt mult mai uniti (probabil din cauza absentelor care la facultate numai exista), distractia este mai marfa!!!
La facultate este o distractie mai matura(boring). Ai colegi din mai multe orashe, fiecare obisnuit sa se distreze (sau nu) in felul lui/ei!!!
Luati sfatul celor care au terminat liceul si numai pot sa se bucure de el!!!
BUCURATI-VA CAT MAI PUTETI, PROFITATI DE LICEU s-ar putea sa fie ultimul loc in care o sa distrati in modul asta!!!
__________________
De vanzare: Honda Civic Type R FN2 2.0 i-VTEC: https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post3673736

shadow is offline   Reply With Quote
Old 15-09-05, 14:27   #78
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

Asa e ..... asa zicem multi ... k Liceul e najpa si alea alea ... dar de fapt ne pare rau si dupa generala ... eu is a 12-a si ... incepe sa se vada pe fata tuturor disperarea si parerea de rau ...desi suntem o clasa destul de destramata .... ne pare rau k ne despartim .....dar avand in vedere k suntem o clasa de Arhitectura , e normal sa urmezi Facultatea de Arhitectura ...... si cum nu sunt prea multe in tara o sa ne intalnim .....noi deja ne facem planuri , k o sa stam in aceeasi camera la Faculta din Bucuresti . .... cine stie poate asa o sa fie ....
__________________
This here is Opel country ... On a quiet day you can almoast here de VW rusting and falling apart ...
Low_Ridah is offline   Reply With Quote
Old 15-09-05, 17:14   #79
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,152
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

eu tot astept niste pics
SpeedeR is offline   Reply With Quote
Old 15-09-05, 17:22   #80
Mr.Nice
Registered

Stage 5
 
Mr.Nice's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 555
Default

Ce viata e la liceu, sa moara fapta....
ANII DE LICEU NU O SA MAI FIE NICIODATA... CATA DISTRACTIE... CATE TAMPENII...
CRED K ORICE OM AR VREA SA MAI FACA ODATA LICEU...



DISTRATI-VA LA MAXIM K ANII ASTIA NU O SA MAI PUTETI SA-I ADUCETI INAPOI...




PEACE
Mr.Nice is offline   Reply With Quote
Old 15-09-05, 17:23   #81
alex_maxx

Stage 5
 
alex_maxx's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,201
Member of:
[4 Speed Squad]
[FORD]
Default

Santose ...esti de coma )....


....shadow..cata dreptate ai .....nici nu vreau sa imi aduc aminte cata distractie e in liceu ...l-as mai face de inca 2 ori cel putin ...prost am fost k nu am repetat si eu un an 2

...la facultate e de tot ***u! ...cica e distractie....asa zic cei de liceu acum...asa ziceam si eu ...cand vor ajunge la facultate or sa regrete k liceul s-a dus ...cea mai frumoasa perioada din viata dupa parerea mea!


...oare se poate sa il mai fac odata
__________________
I figured...If i study high!!...Take the test high !!...I get high scores!!

F.Focus II Sea Grey 1,4 16v 80HP:

Folie Llumar 50%F 80%S
Jante aliaj R16 model ST

alex_maxx is offline   Reply With Quote
Old 15-09-05, 19:02   #82
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

eu sunt de coma ?!
EI sunt de coma =))
maine , o noua zi , o noua aventura =)))))

recomand urmatoarea replica ..
bine .. da nu sa te bagi ca prostu`n seama ..
de ex. azi o bobocica .. a venit sa-mi ceara o bricheta ... i-am dat-o :P
bricheta , nu m-am putut abtzine .. si am zis .. \"tare am eu senzatia ca o sa iei miss`u anul asta ... \"
=)) era ROSHIE in plm =))
nu mi-a venit sa cred .. s-a inroshit instant ..
si .. a tzinut ..
sa vedem maine cum evolueaza lucrurile =))
am auzit eu cat de nasol e la facultate ..
te mai duci pe la balotesti .. studiezi ... e . . . nasol rau ..
fugitzi cu calu
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 15-09-05, 20:03   #83
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default

desi au trecut 4 zile de scoala... am vazut numai prasti de fete sper maine sa colind toate clasele de a 9`au sa vad .... niste .... rasarite
GolfuletzS is offline   Reply With Quote
Old 15-09-05, 23:50   #84
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
am auzit eu cat de nasol e la facultate ..
te mai duci pe la balotesti .. studiezi ... e . . . nasol rau ..
fugitzi cu calu
Mah.. ai zis bine.. STUDIEZI... depinde ce... Noi am stuadiat de toate acolo.. ce sa-ti fac dak nu ai vrut sa studiezi si tu cu noi...
__________________


VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 16-09-05, 13:05   #85
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

eu am terminat si a 2-a facultate...
si imi pare rau din toata inima dupa liceu.
nu exista perioada mai frumoasa decat liceul in viata.
nu exista nimic comparabil, distractia de facultate e altfel, e prea matura, dupa aia te angajezi, umbli sa faci bani, sa alea, cresc diferentele, nu se mai compara.
sfatul meu: distrati-va in fiecare secunda, duceti-va la fiecare bairam/majorat/bal , mergeti la toate filmele, barurile si partidele de biliard in timpul orelor, ca oricum ar fi liceul tot il terminati, si tot ca dreq o sa fie dupa aia.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 16-09-05, 13:33   #86
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

deci dintre toate sfaturile legate de savurarea liceului,al lui aleks e cel mai filozofic



parerea mea
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 16-09-05, 13:44   #87
Mr.Nice
Registered

Stage 5
 
Mr.Nice's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 555
Default

A zis-o ca unsa...





PEACE
Mr.Nice is offline   Reply With Quote
Old 16-09-05, 14:56   #88
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

totusi ... in loc de toate partidele alea de biliard si bla bla ..
as prefera sa ma duc sa STUDIEZ la balotesti ...

cine stie ... cunoaste
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 16-09-05, 15:54   #89
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
totusi ... in loc de toate partidele alea de biliard si bla bla ..
as prefera sa ma duc sa STUDIEZ la balotesti ...

cine stie ... cunoaste
mey nu cunosc, da banuiesc
stii cum e, \"masina din imagine e cu titlu de prezentare\"
asa ti-am spus si eu, textul de mai sus e doar pt sugestii, voi stiti cel mai bine cum se pune problema
aleks is offline   Reply With Quote
Old 16-09-05, 18:37   #90
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default

baaaaaaaaah =))) astia is rupere=)) sa-i vezi cum stau in banci mah mori de ras =)) ziki ca vine draku sa ii ia=)) si apoi fetele se baga in pamant nu alta mah.... sa facki cunostinta cu ele si se fac rosii ca draku si deabea iti soptesc numele....=)) mah din pacate generatia asta parca nu e asa reusita....sau poate mi se pare.....


si santos frate tu esti spaima scolii sau ce=))) de se fak astia asa pe ei cand te vad=)) si cum o iesit cu aia mah
RA_2fast4u is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2026 4Tuning -