Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Reply
 
Thread Tools
Old 12-03-06, 23:11   #211
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Wink Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

pune o poza cu tine ... cu pistolul in mana si cu masina in spate ca sa te credem.


Pai te-ai luat de toti in momentul in care ai inceput sa aberezi in legatura cu vestul salbatic care este orasul tau... ca nu poti sa mergi pe strada fara pistol.
Chiar sunt curios ce mari afaceri ai tu de ai nevoie de pistol ... ca presupun ca nu ai motivat cererea pt ca se impusca lumea in oras si tu nu poti fi mai fraier
SFW is offline   Reply With Quote
Old 12-03-06, 23:12   #212
adi01

Stage 5
 
adi01's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 373
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

Hai noapte buna baieti ca maine la 7 scularea la mine bafta ... si mai usor cu certurile ...


P.S. SFW ... maine ... daca am timp asta am sa fac.. daca nu cel tarziu poimaine... si apropo poze cu mine si masina sunt pe ruprica MASINA MEA

SEL 500 bafta si noapte buna.... Pistol eu mi-am dorit de f mult timp nu stiu de ce dar am o boala pe ele.. asta e motivatia mea... dar sincer nu tre sa dau explicatii la nimeni cand ma cac si cand ma pish.. intelegi unde bat? Hai noapte buna si numa bine
__________________
Owned cars:
SAAB 9000 2.0t Unknown HP >
SAAB 9-5 2.3t Aero
Dacia Logan 1.6MPI
Matiz 0.8l

Last edited by adi01; 12-03-06 at 23:17.
adi01 is offline   Reply With Quote
Old 12-03-06, 23:13   #213
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Talking Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

SFW is offline   Reply With Quote
Old 12-03-06, 23:16   #214
adi01

Stage 5
 
adi01's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 373
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

Repede cu Bla bla bla dar... nu te uiti ca practic aproape in acelasi timp am postat amandoi .. (1min) .. deci .. vezi poate gasesti vreun pushti de 16 ani pe forum de care sa te iei ca sincer ti-ai gresit persoana ... aici ... ma refer in sensul bun .. sa te ignor total .. si sa nu te bag deloc in seama sa te las singur sa vorbesti.. dar tu daca esti maher ... si sari cu gura asa am sa te las.. pt ca eu tin la gluma dar nu si la cearta si daca observi mie imi este sila sa dau explicatii la increzatori .. la revedere

Last edited by adi01; 12-03-06 at 23:20.
adi01 is offline   Reply With Quote
Old 12-03-06, 23:20   #215
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Talking Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

Eu nu-s mahar ... eu nu am motive sa am pistol ca tine
Si-mi petrec toata ziua pe net ... alta treaba nu am decat sa stau pe forum si sa inventez tot felul de lucruri ....

Daca ma plictisesc ... si tu ma amuzi ... normal ca te urmaresc cu interes barosane

Nu tre sa dai explicatii, dar daca tot te lauzi cu pistolul tau ... ziceam ca poate ne arati si noua, muritorilor de rand cum arata un pistol.
SFW is offline   Reply With Quote
Old 12-03-06, 23:22   #216
adi01

Stage 5
 
adi01's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 373
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

eu din 2004... am 70 si ceva de posturi ... atat pt ca sincer nu prea am timp de net mai multe detalii alta data si eventual la o bere SFW poate am sa trec prin bacau si stabilim o intalnire la o bauta

Last edited by adi01; 12-03-06 at 23:26.
adi01 is offline   Reply With Quote
Old 12-03-06, 23:26   #217
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

Nu prea beau ... nu-mi permit
M-am uitat la pozele de la masina mea ... cu mercedesul ... pune si ceva poze la interior ...

Eu postez aici, si am postat asa mult pt ca sunt pasionat de masini si de tuning ...

Eu nu te cred pe tine pt ca, tot nu ai explicat tu cum e cu cele 2 chip-uri ale masinii.


Si acuma vorbind serios ... cum vrei sa te ia lumea in serios cand spui chestii de genul "la mine in oras se rezolva totul cu pistolul ...". Daca era o gluma bine, dar nu cred ca ai spus-o sub forma de gluma.
SFW is offline   Reply With Quote
Old 12-03-06, 23:36   #218
George_P.
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
George_P.'s Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,393
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DAEWOO]
Smile Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

se poate sa ai permis de port arma la noi
chiar se poate......am un vecin care e nush ce bodyguard si are arma la el permanent,arma adevarata,mi-a aratat-o si e pe bune.are sedinte la trageri in fiecare saptamana.
nush cum e p-acolo prin piatra neamt,dar arma si permis pt ea poti sa ai.
acuma ca iti trebuie un motiv bine intemeiat ca sa-l obtii permisul,aicea nu ma mai bag
George_P. is offline   Reply With Quote
Old 12-03-06, 23:42   #219
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Talking Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

Eu stiam numai de arma cu gaz (cea cu gaz trage cu mai multe tipuri de cartus dar nu cu glontz ...sa nu se inteleaga ca trage cu gaz)
E posibil, nu m-am interesat ... oricum, motiv trebuie sa ai sigur ... nu e ca in America.
SFW is offline   Reply With Quote
Old 13-03-06, 01:31   #220
lowrider

Stage 5
 
lowrider's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 543
Post Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

@adi01-cu glont sigur nu ai!
in alta ordine de idei am avut eu cu gaz,la misto asa ca era moda acu cativa ani,binenteles cu permis..m-am jucat cateva zile cu el si l-am uitat prin casa dupa aia,l-am vandut dupa vre-un an-doi cu nu-mi folosea la nimic,eu nu stau in Piatra-Neamt).o faza "comica" am patit-o cu el intr-o zi,imi ziceau baietii sa le arat si lor pistolul,le arat eu un pic de la mine din mana si imi zice unu sa-l dau si lui,ii scot eu incarcatorul il dau, ala se uita la el,il indreapta in jos si un pic spre dreapta si trage..aud un BUM dupa 2 secunde incepe sa injure unu si sa urle,uitasem ca atunci cand m-am jucat cu el il armasem si bagasem "glont" pe teava dupa faza asta i-am bagat primul cartus un "glont" orb just in case

P.s.permisul inca il am,asa ca nu ma suparati ca imi iau doua si fac ca Banderas

Last edited by lowrider; 13-03-06 at 01:33.
lowrider is offline   Reply With Quote
Old 13-03-06, 17:09   #221
NWZeu

Stage 5
 
NWZeu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,034
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[DAEWOO]
[FORD]
[BMW]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

eram mai mic vreo 15 ani si mergeam cu astia la fotbal, un vecin de pe scara fusese operat de apendicita cu cateva zile in urma si tocmai fusese externat, noi gramada marte sa mergem in parc , el la geam la care noi hai ca mai avem nevoie fix de un om, nu a prea vrut el dar a mers (cica sa se uite) si bineinteles ca dupa 15 minute de uitat a intrat pe teren. in maxim 10 minute le langa parca tracea maica-sa, dupa ce a lesinat femeia vreo 1-2 minute s-a trezit si a inceput showl, ala era operat si batut pe deasupra , acelasi individ mergea la fotbal si cu piciorul in ghips (statea in poarta), personal in afara faptului ca eram cunoscut la Grigore Alexandrescu nu am "traume"
__________________
Ford Mondeo MK3 DuratecHE --- BMW E46 FL 320D --- Daewoo Cielo Executive DOHC 16V
uita-te bine in oglinda, aparentele insala
NWZeu is offline   Reply With Quote
Old 13-03-06, 17:45   #222
Urban_Racing
Honda Driver

Stage 5
 
Urban_Racing's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,492
Member of:
[Honda]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

E adevarat! am auzit shi yo ca la Piatra cica daca nu ai pistol nu te lasa sa intri in club sau in bar shi cica daca te certzi cu cineva e interzis sa te batzi cu el tre sa intri peste el in casa shi sa ii macelareshti familia! Aproape in fiecare zi arata la shtiri ca se fac Drive-by`uri in marile shi rau famatele cartiere din piatra! Sabii, topoare , pistoale, cocktailuri molotov ,cutzite, satare, grenade ofensive, grenade defensive , box de`ala cu tzepi .... toate astea shi multe alte arme fac parte din dotarea standard a unei mashini din Piatra! E nasol fratzilor va spun .... ocolitzi Piatra ..... patria mafiotzilor, gangbang`urilor shi Cosei Nostra romaneasca!
__________________

WHEN TURBO SPINS THE BULLSHIT ENDS!!!
Urban_Racing is offline   Reply With Quote
Old 13-03-06, 18:30   #223
Urban_Racing
Honda Driver

Stage 5
 
Urban_Racing's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,492
Member of:
[Honda]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

Acum sa fiu shi on topic : dubla fractura shi cot drept faramat in clasa a2a mana in ghips pana la umar am avut 2 operatzii au reushit sa imi faca cotul la loc e functzional nu am nici o problema cu el dar nu mai arata la fel ca stangul shi am shi 11 copci......in clasa a 7`a parca am avut un cui de-ala lung in pulpa dreapta! vara trecuta contuzie calcaneu la calcaiul stang shi nu shtiu ce la glezna picioru in ghips aproape 2 luni durerea de calcai e a naibii de nasoala ..... mainile le-am avut amandoua in ghips de-a lungul timpului de mai multe ori da nu pt probleme grave fisuri shi kestii deastea .......cazut de la aproape 2 m direct in bot pe ciment fara sa pot sa pun mainile, un pietroi in cap destul de sanatos..... cand jucam basket ma antrenam pt detenta cica shi tzopaiam prin casa cap in tocu ushii stele verzi la propriu shi ar mai fi cateva shi nu mai pun pumni picioare ca alea shtie toata lumea cum e
Urban_Racing is offline   Reply With Quote
Old 13-03-06, 21:15   #224
Cosmin255

Stage 5
 
Cosmin255's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,951
Member of:
[Moderators]
[AUDI]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

Quote:
Originally Posted by Urban_Racing
E adevarat! am auzit shi yo ca la Piatra cica daca nu ai pistol nu te lasa sa intri in club sau in bar shi cica daca te certzi cu cineva e interzis sa te batzi cu el tre sa intri peste el in casa shi sa ii macelareshti familia! Aproape in fiecare zi arata la shtiri ca se fac Drive-by`uri in marile shi rau famatele cartiere din piatra! Sabii, topoare , pistoale, cocktailuri molotov ,cutzite, satare, grenade ofensive, grenade defensive , box de`ala cu tzepi .... toate astea shi multe alte arme fac parte din dotarea standard a unei mashini din Piatra! E nasol fratzilor va spun .... ocolitzi Piatra ..... patria mafiotzilor, gangbang`urilor shi Cosei Nostra romaneasca!

Dute mah . Doar e Pinalti acolo primar (Sau ma insel?)
Cosmin255 is offline   Reply With Quote
Old 13-03-06, 23:05   #225
NWZeu

Stage 5
 
NWZeu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,034
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[DAEWOO]
[FORD]
[BMW]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

din cate stiu eu nu mai e
NWZeu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -