Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 21-06-08, 17:57   #91
canon

Stage 5
 
canon's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 943
Default Re: Metode de copiat...

sunt cam 100 de euro ..si-a luat un prieten (am sa-l intreb de unde)
canon is offline  
Old 23-06-08, 12:32   #92
DannyKid

Stage 5
 
DannyKid's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,102
Default Re: Metode de copiat...

o noua metoda de copiat
iti cumperi suc/apa minerala etc`
dezlipesti eticheta
o bagi la scanner
in partea unde scrie continut sau alte porcarii...stiti voi....s.c.ri.su ala mic
editati ....in paint/word unde vreti...s.c.r.i.eti lectia
iar apoi trageti la imprimanta
si lipiti eticheta la loc [ cea facuta de voi]
si apoi..la teze/examen/bac
te uiti doar pe sticla...si e ok
va dati seama la sticla de 2L cat scrieti ?
__________________

O prietenie, O familie, Un Club ! ~ Shadows Racing Team ~
DannyKid is offline  
Old 23-06-08, 14:05   #93
sKyNeT

Stage 5
 
sKyNeT's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,877
Member of:
[Honda]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Metode de copiat...

si te uiti in tot timpul examenului la sticla de apa minerala =))) tot cele clasice raman baza
sKyNeT is offline  
Old 23-06-08, 14:31   #94
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Metode de copiat...

vedeti pe okazii ... baietii le vand de la 1 mil la 1 jumatate! dar sunt NASPA RAU ! unele se ard.. tampenii facute de ei si toate materialele ajung undeva la 20 de lei sau poate mia putin Cine vrea calitate si fara probleme sa mearga la un magazin specializat pe gadgeturi si chestii de spionaj...sunt scumpe dar sunt calitate garantata nu prostii facute in camine !

eu folosesc .doc in telefon ! se vede beton rau ! la adobe tre sa te joci mai mult cu butoanele ..pe cand la word dau numai in jos sau sus fara stanga dreapta cand maresc cam asa am facut la examene .. merge garantat ! cu el pe masa langa foaia nici o treaba
__________________
Megane 2 my edition
https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...ml#post5673253
Eugen_TL is offline  
Old 23-06-08, 14:54   #95
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: Metode de copiat...

eu folosesc .doc in telefon ! se vede beton rau ! la adobe tre sa te joci mai mult cu butoanele ..pe cand la word dau numai in jos sau sus fara stanga dreapta cand maresc cam asa am facut la examene .. merge garantat ! cu el pe masa langa foaia nici o treaba [/QUOTE]

ce telefon ai ?
Daniel_Toa is offline  
Old 23-06-08, 21:27   #96
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Metode de copiat...

nokia e50 ... spun sincer ! la toate examenele m-am uitat..chiar si teste la seminar.. cu profa langa mine ..fixat luminozitate... il asezi astfel incat sa faci o mica umbra la ecran si vezi beton si fara lumina .. noua ne pun cursurile pe net..le iau le transform in .doc si le bag n-am treaba important e sa nu ascunzi pe sub banca ca pe altii i-a prins dar le-a zis ca dau mesaje..ca le-am trimis si lor prin bluetooth !
Eugen_TL is offline  
Old 24-06-08, 20:22   #97
gelu_r

Stage 5
 
gelu_r's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,442
Default Re: Metode de copiat...

ceva calumea si destul de ieftin(pe langa ce mai e pe site) ...are un prieten si e chiar buna..
http://www.microtechnologies.ro/categ1prod1.php
gelu_r is offline  
Old 29-06-08, 04:56   #98
Dominic
Skoda Driver

Stage 4
 
Dominic's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 194
Member of:
[SKODA]
Default Re: Metode de copiat...

Prin liceu bagam mare ....cu ajutorul caietului....dar acum prin facultate sau cam schimbat lucrurile....asa ca trebuiesc micsorate cursurile....
Baza la mine sunt copiultele si colegii din jur... si asta ca te lasa proful....ca daca nu vrea sa copieze nimeni ...chiar ca nu copiaza niciunul...iar cu handsfree...e destul de nasol(cel putin la mine la electronica)...vin cu radioul la examen si se plimba prin sala....si sa nu mai vorbim de examene ORALE....unde e fotere de mama....

Multa bafta la "invatat"...
Numai bine!
__________________
Imi traiesc viata in 400 de metri!Nimic altceva nu mai conteaza!Pentru acele 10 secunde sau mai putin,sunt liber!
Dominic is offline  
Old 08-08-08, 19:07   #99
internetix

Stage 2
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 44
Default Re: Metode de copiat...

uite aici o metoda de copiat foarte tare http://invatacum.blogspot.com/2008/0...-mai-buna.html .... mi-e greu sa cred ca te poate prinde cineva
internetix is offline  
Old 23-08-08, 13:01   #100
Fi@tz3l
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
Fi@tz3l's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 355
Member of:
[Fiat]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Smile Re: Metode de copiat...

Quote:
Originally Posted by Eugen_TL View Post
nokia e50 ... spun sincer ! la toate examenele m-am uitat..chiar si teste la seminar.. cu profa langa mine ..fixat luminozitate... il asezi astfel incat sa faci o mica umbra la ecran si vezi beton si fara lumina .. noua ne pun cursurile pe net..le iau le transform in .doc si le bag n-am treaba important e sa nu ascunzi pe sub banca ca pe altii i-a prins dar le-a zis ca dau mesaje..ca le-am trimis si lor prin bluetooth !
Exact asa fac si eu. Cu un Nokia 6280, In Primul rand am copiat tot) imi tremura mana de parca aveam vreo boala cu un prof nashpa..daca ma prindea era nasol rau! colegii din spate radeau cu totii de mine. Eu am facut in notepad si am pus pe telefon unde apare ca Notes! Scrisu apare mic si se vede super.
offtopic:>>Incep restantele de pe Intai Septembrie. Cine mai are BAFTA la "invatat"!!
Fi@tz3l is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -