Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 18-09-07, 23:42   #61
mihai88


Stage 5
 
mihai88's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,590
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Metode de copiat...

2 metode

faceti copiuta cat mai mica sa incapa intr-o sapca,lipita acolo,.....,sapca pe banca si mai departe va descurcati voi,garantat,probat de nenumarate ori la profesori diferiti

copiuta lunga si nu prea lata maxim 4 cm(sa nu fosnaie prea tare) lipita pe picior cat mai aproape de zona genitala(nici prea aproape ),pantaloni scurti,sau cu o camasa mai larga lipita pe interior
(((....sau vechea metoda caietu in banca la risc) )))
ce am scris mai sus e probat si neprins

aaaaa si stati undeva pe la geam

bafta
mihai88 is offline  
Old 19-09-07, 11:45   #62
Bogdan_ozzy

Stage 5
 
Bogdan_ozzy's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,493
Member of:
[AUDI]
[MERCEDES]
[2 Roti]
Default Re: Metode de copiat...

Inca una,ca mi-ai amintit de geam!In generala si in primii ani de liceu,stateam langa un geam,si eram fix langa calorifer,acolo bagam o fituica,si apoi ..o luam de acolo si o bagam in foaia de test si copiam pe rupte!Bafta ca a inceput scoala!aaa.. da.. si ATENTIE :"NU COPIATI")
Bogdan_ozzy is offline  
Old 19-09-07, 13:51   #63
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Metode de copiat...

Cea mai buna metoda de copiat:
In prima banca, fata in fata cu catedra profului.
Sa fiti siguri ca profesorul nu se asteapta ca tocmai prima banca (aia de sub ochii lui) sa se riste sa copieze. Se uita prin spate, arunca orice ochi PESTE prima banca.

Copiati cu caietele in banca de rupeti.
Bineinteles, cand se ridica de la catedra, alta jucarie, ridicam genunchiul si impingeam caietul in strafundul bancii.
Mustang is offline  
Old 19-09-07, 19:14   #64
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Metode de copiat...

pe vremuri puneam coperta albastra peste caiet carti san u zica ca am doar la un caiet! pe coperta caietului fituica lipita cu scoci ..si pe latime sua lungime 2 bete subtiri de chibrit ! ca sa tine copera albastra ridicata de fituica sa nu se vada! cand vroiam sa ma uit presam vedeam copiam cum luam mana de la betze revenea la loc ! dar cum trecuse moda cu copertile am dat-o pe fituici facute la pc de altii )) sau cu caietu e mai sigur
__________________
Megane 2 my edition
https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...ml#post5673253
Eugen_TL is offline  
Old 24-09-07, 22:58   #65
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Metode de copiat...

thuamneee in viata mea n`am facut fetuici sau copiute... cu caietu frumos in banca sau pe banca... in cel mai rau caz pe picioare... eram contra fetuici si alte alea
Sasha_z is offline  
Old 08-11-07, 22:40   #66
Bogdan_ozzy

Stage 5
 
Bogdan_ozzy's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,493
Member of:
[AUDI]
[MERCEDES]
[2 Roti]
Default Re: Metode de copiat...

Alte metode....? hay nu practicati .. ca a inceput deja.. scoala... ati ramas fara ideei?
Bogdan_ozzy is offline  
Old 09-11-07, 11:00   #67
Brian

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,179
Default Re: Metode de copiat...

acum la liceu .. mi se pare destul de usor de copiat ... caietul in banca si asta e .. e f. bine cand sta profu' la catedra.. cand se plimba prin clasa sa zicem ca nu mai copiez asa mult dar tot am tupeu .. si in + acuma nu mai trebuie sa te rogi de tocilari sa iti dea si tie .. SIGUR iti dau .. cel putin asa e la mine ..
in generala cel mai bine copiam de la colegi .. si aveam si pixuri cu pasta invizibila dar tare naspa era cand te lasau la greu ..

o alta metoda.. un fost coleg isi facea fituici si le lipea cu scoci de talpa .. acoperea toata talpa cu hartii si scoci .. si mergea chiar bine .. nu am aplicat`o eu pentru ca decat sa stai sa iti faci fituici .. (timp pierdut) .. mai bine iti faci curaj si scoti caietu
Brian is offline  
Old 30-11-07, 18:35   #68
puiu_07

Stock
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2
Default Re: Metode de copiat...

am si yo o intrebare...in curand dau teza cu subiect unic la mate si sunt varza total..nu ar fi asta marea problema,da faza nashpa e, k trebuie sa stau in prima bank si sunt 2 supraveghetori dintre kre unu se plimba non stop si n-am qm sa ma intorc la ala din bank din spate...stitzi vre-o metoda klumea de copiat in prima bank?????
puiu_07 is offline  
Old 30-11-07, 19:16   #69
Romario Maniacu V6

Stage 2
 
Romario Maniacu V6's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 30
Default Re: Metode de copiat...

Metoda buna de copiat faci o copiuta la calculator cu cel mai mic scris posibil astfel incat sa incapa intr-un penar, si te faci ca iei pix din penar si nu isi da nimeni seama eu asa mai fac, mai tot timpul bafta la copiat )
Romario Maniacu V6 is offline  
Old 02-12-07, 10:58   #70
Sindrom

Stage 5
 
Sindrom's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,744
Member of:
[PEUGEOT]
[FORD]
Default Re: Metode de copiat...

io nu mi-am facut niciodata fituici sua poate de 2 ori da oricum nu le-am folosit...io n-am copiat eu m-am inspirat din caiete lucrarile colegilor..*****is pe pervazu de la geam...si inca ceva....din lucrarile a 3 colegi faceti una buna...garantat!!!
__________________


De ce sa-ti iei audi????? Cand exista ALFA ROMEO
si pentru ca n-am avut bani nici de audi nici de Alfa Romeo, mi-am luat Peugeot.
Sindrom is offline  
Old 02-12-07, 11:03   #71
Bogdan_ozzy

Stage 5
 
Bogdan_ozzy's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,493
Member of:
[AUDI]
[MERCEDES]
[2 Roti]
Default Re: Metode de copiat...

Din 3 lucrari ale colegiilor.. faci una si buna nu ?vorba ta &vorba mea resupunem ca cei 3 raspunsuri diferite tu pe care il alegi?dai cu banu sau din cele 3 faci doar un raspuns?presupunem ca dai lucrare/test pe randuri 3 lucrari le aduni de tot randul tau?

Eu puneam fituica intre calorifer si o scoteam si o bagam la mijlocul foii,acum lucrezi cu telefonul din cand in cand... ,dar vad ca deja mi s-a pus boala pe invatat .. doar putin!


P.S.:Exista vreun profesor (orice materie)pe aici .. sa ne explice si el niste metode.. ca de la membru 4 tuning.. la membru 4 tuning!

Last edited by Bogdan_ozzy; 02-12-07 at 11:05.
Bogdan_ozzy is offline  
Old 02-12-07, 12:02   #72
G0rdy
Banned

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 478
Default Re: Metode de copiat...

Quote:
Originally Posted by Sindrom View Post
io nu mi-am facut niciodata fituici sua poate de 2 ori da oricum nu le-am folosit...io n-am copiat eu m-am inspirat din caiete lucrarile colegilor..*****is pe pervazu de la geam...si inca ceva....din lucrarile a 3 colegi faceti una buna...garantat!!!
si daca colegi sunt tot asa lemn ca mine...ce mai fac??? ca la cum invat eu..:-j
G0rdy is offline  
Old 02-12-07, 20:50   #73
puiu_07

Stock
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2
Default Re: Metode de copiat...

deci kre sunt cele mai bune metode de copiat? adik mai nou astia dn cls a 8 dau 'teze unice' si vroiam sa stiu dak as putea folosi vreo metoda avand in veder k avem 2 profi kre supravegheaza si stam singuri in bank??
puiu_07 is offline  
Old 03-12-07, 10:18   #74
Sindrom

Stage 5
 
Sindrom's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,744
Member of:
[PEUGEOT]
[FORD]
Default Re: Metode de copiat...

Quote:
Originally Posted by G0rdy View Post
si daca colegi sunt tot asa lemn ca mine...ce mai fac??? ca la cum invat eu..:-j

te ridici si pleci...nu cred ca trebuia sa mai zic ca tre sa te asezi strategic...langa unii care stiu cat de cat...sau unii care macar copiaza...am crezut ca va ganditi la asta!
Sindrom is offline  
Old 05-12-07, 22:20   #75
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Metode de copiat...

Vai, cat am putut sa rad!
La fete e mai simplu: copiute puse in decolteu, sau, de exemplu.... eu aveam o bluzita din 2 piese cusute....una era mulata si cea de deasupra era mai larga....si decoltata. Intre ele aveau loc f frumos fituici...si o pozitie f. comoda de a le folosi
Era destul de simplu la liceu... clasa mica, se copia destul de bine. In generala scriam pe rigle(care se plimbau prin toata clasa), la liceu pe banci, acum sunt anul I la facultate.... si ce te faci cu subiecte unice(sau pe 100+ numere), cu 2-3 supraveghetori? Unii profi ne lasa cu manualele pe banca, dar dau subiecte atat de complicate incat nu iti folosesc la nimic manualele!
Profesori si profesori.......
__________________

KILLER DEAL!!!
Ne spui unde ai gasit piesa dorita la cel mai bun pret si ti-o oferim noi cu 5% MAI IEFTIN !
PIESE STRAINE LA PRETURI ROMANESTI!
Claudia is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -