Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-05-07, 17:14   #46
Larisa

Stage 2
 
Larisa's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 72
Default Re: Metode de copiat...

"o alta faza tare copiam la roamana si rupsesem foaie din caiet si copiam din ea foaie fiind pe banca,profesorul se ridica de la catedra si vine pe randul meu .eu strang repede foaia si o arunc (stateam la perete)langa perete unde nu prea se vede .ce face co colega? i-a foaia de jos so mi-o pune inapoi pe banca si zice in gura mare "vezi ca ti-a cazut asta" cu proafa langa mine.sa nu imi vina sa cred"

nu si-a luat omorul dupa lucrare??
eu stau in prima banca de la geam..langa geam..intr-un laborator de informatica vechi..deci, calculatoarele in fata..si duchene d-alea..486...mari. Dak proful sta la catedra deschid caietul pe banca si bag xerox de rup. O alta metoda ar fi sa-ti faci o copiuta si o lasi in ghiozdan...numai ca trebuie sa si inveti ceva cat de cat.. In momentul in care te paraseste inteligenta..te faci ca iti cauti un pix, un creion si mai arunci un ochi pe fituica! La mine merge..in special la fizica, mate, chimie.. Sau lasi ghizdanul sub banca si iti arunci ochii sub banca..stiti voi cum..si poti pune piciorul in fata ghiozdanului si nu vede nimic profa. Eu am noroc si de colega mea "NII UA" (e porecla) ca invata de rupe..si eu xeroxex de rup de la ea...

Last edited by Larisa; 11-05-07 at 17:16.
Larisa is offline  
Old 24-05-07, 00:54   #47
pHlow
4Tuning International Member


Stage 5
 
pHlow's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 610
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Metode de copiat...

eu le faceam html si le puneam pe tel.. se vad mult mai bine decat fisierel word sau mai stiu eu ce.. + ca nu toate au instalat. si se copiaza super bine.am mai incercat sa ma inregistrez si sa pun mp3-ul in timpul lucrarii dar.. nu e foarte practic. succes celor cu bacul.
pHlow is offline  
Old 28-06-07, 00:12   #48
Nartik

Stage 4
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 257
Default Re: Metode de copiat...

o metoda pe care o mai folosesc cu colegii e urmatoarea.*****ii pe o jumatate de pagina tot ce iti trebuie si o bagi in penar..si knd nu se uita profu deschzi penaru te uiti si dupe il inchizi..
Nartik is offline  
Old 28-06-07, 11:01   #49
sorin_sorin95

Stage 5
 
sorin_sorin95's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 871
Member of:
[DACIA]
[DAEWOO]
[VW]
Default Re: Metode de copiat...

Quote:
Originally Posted by Nartik View Post
o metoda pe care o mai folosesc cu colegii e urmatoarea.*****ii pe o jumatate de pagina tot ce iti trebuie si o bagi in penar..si knd nu se uita profu deschzi penaru te uiti si dupe il inchizi..
Am si eu o intrebare se mai foloseste penar in ziua de azi?

Faza tare la o lucrare ,se ridica profu se duce langa unu ii cere fituica ,asta i-o da speriat la care profu striga in clasa "Care mai aveti fituici datile acum ca va pun 5,altfel pe care prind nota 2" ,16 elevi din 30 au dat fituicile.
sorin_sorin95 is offline  
Old 14-07-07, 23:33   #50
Tahity

Stage 2
 
Tahity's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 35
Default Re: Metode de copiat...

Man cea mai buna metoda de copiat este tupeul ... daca ai tupeu pui cartea pe masa si te apuci sa copiezi fara se te intere de resut
Tahity is offline  
Old 05-09-07, 13:30   #51
turbonetta©

Stage 5
 
turbonetta©'s Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 868
Member of:
[AUDI]
Default Re: Metode de copiat...

> mai am eu una:-iti scrii frumos in word cu cele mai mici caractere copiuta
-o decupezi frumos si ti-o lipesti pe picior sau interiorul pantalonului(dc ai pantaloni lungi/ dc nu ti-o bagi in adidas sau ciorap..daia scurti nu sa-ti ajunga pana la genunchi(in fine))
-cand dai testul sau examenul pt care ai muncit atat stai picior peste picior ca directorii
-mai tragi cu ochiul putin...etc. stiti voi
BAFTA LA "INVATAT"!
turbonetta© is offline  
Old 05-09-07, 14:04   #52
2fast4u_DK

Stage 5
 
2fast4u_DK's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 847
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
Default Re: Metode de copiat...

A fost ieri un film pe pro tv cu nijte liceeni kre aveau diferite metode de copiat ) a fost sooper belea.....una dintre metode era sa puna foaia in guma sau asa ceva...k nu lam vazut tot
__________________
2fast4u_DK is offline  
Old 12-09-07, 23:03   #53
Dodo_998

Stage 5
 
Dodo_998's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,353
Question Re: Metode de copiat...

mapa pe banca.. caietul sub ea.. si da`i bataie!!

si daca te pune sa pui CAIETUL si MAPA jos ce faci ??

Last edited by Xel'Naga; 12-09-07 at 23:25.
Dodo_998 is offline  
Old 13-09-07, 11:17   #54
Bogdan_ozzy

Stage 5
 
Bogdan_ozzy's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,493
Member of:
[AUDI]
[MERCEDES]
[2 Roti]
Default Re: Metode de copiat...

Merge.. este destul de inventiv? merita? e bun?ati folosit.. merge ati facut ceva cu el..https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/21983-vand-ochelari-casti-microvibratii-pt-copiat-examene.html
Bogdan_ozzy is offline  
Old 13-09-07, 19:35   #55
Dodo_998

Stage 5
 
Dodo_998's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,353
Default Re: Metode de copiat...

daca ma punea, faceam eu ce faceam si deschideam caietul in mapa.. puneam mapa in banca si tot era bine.. il trageam cand vroiam si la urma il impingeam cand venea profa dar de obicei nu aveam probleme... imi aduc aminte ca la chimie erau niste panouri in fata bancilor inalte de vreo 30 de cm deasupra bancii care erau foarte folositoare.. cine invata in liceul dacia stie
__________________
No Romance Without Finance
Dodo_998 is offline  
Old 14-09-07, 18:57   #56
keemo
Design Team Member

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,436
Member of:
[Virtual Tuning]
[Design Team]
Default Re: Metode de copiat...

cea mai simpla metoda... :
cartea / caietul p banca sau p picioare ..
la mine merge de fiecare data ...
keemo is offline  
Old 15-09-07, 02:16   #57
Dodo_998

Stage 5
 
Dodo_998's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,353
Default Re: Metode de copiat...

imi aduc aminte in clasa a 11-a .. eram in banca la lucrare.. lucrarea pe numere.. acu eu daca nu prea aveam caiete.. avea decat colegul.. si ma tot rugam de el sa-mi dea sa copiez.. el nu vroia.. mi-a zis sa astept sa termine el... stau dupa el.. si mai erau vreo 5 minute din ora, si imi da in sfarsit caietul... il iau si eu, scriu cateva idei, el fericit cu lucrarea pe banca... stau eu si ma gandesc cat de rau a putut sa fie si cand vine profesoara iau repede caietul, il deschid si il pun in dreptul lui... ) vede profesoara, face ditamai ochii, ii ia lucrarea.. si ii pune 1 pentru copiat.. si bineinteles.. nesimtitule ce credeai, ca nu te vad ? eu am luat 5`ul ala sfant.. si el 1 ... aia a fost ultima zi cand am stat cu el in banca
Dodo_998 is offline  
Old 15-09-07, 02:21   #58
Dodo_998

Stage 5
 
Dodo_998's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,353
Default Re: Metode de copiat...

pai normal era.. faceam de 5 amandoi.. si la urma mai scria si el cat vroia.. ca pe mine ma interesa de obicei 5 cu toate ca nu prea imi iesea de fiecare data... dar daca el s-a calicit.......
Dodo_998 is offline  
Old 15-09-07, 02:27   #59
Dodo_998

Stage 5
 
Dodo_998's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,353
Default Re: Metode de copiat...

eu eram bun la copiat... dar eu nu scriam la ore.. aveam 2 caiete un an intreg.. imi aduc aminte la ora de mate.. faceam cu una raileanca... mi-a cerut caietul sa vada daca am scris.. si cand ma duc.. o pune dreacu sa rasfoiasca putin caietul.. doamne... direct 2.. cu cateva pagini in urma ma jucasem X si 0 si bineinteles.. erau multe materii.. era un fel de caiet universal
Dodo_998 is offline  
Old 15-09-07, 12:22   #60
Anka Blonda

Stage 3
 
Anka Blonda's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 118
Default Re: Metode de copiat...

https://www.youtube.com/watch?v=z_8bUzb8c-w


uitatzi aici o metoda clasica de copiat=)))
Anka Blonda is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -