Pai aici e vorba de gusturile tale, daca iti permiti sa iti iei a6 sau a8 banuiesc ca intretinerea nu va fii o problema. eu am condus si a6 si a8 model mai nou, ireprosabile ambele dar a8-u e a8. in ceea ce priveste a6-le este o masina super din toate punctele de vedere, eu am condus unul de 3.2 benzina, dar din cate am auzit si 3.0 diesel e super.
Decizia e a ta, tine-ne la curent