![]() |
Audi A6 sau A8
Salutare as vrea sa imi cumpar in iunie-iulie un audi si nu stiu care e mai bun ori A6 ori A8 din 2004 in sus la ani.....am condus A6 si mi s-a parut foarte bun as vrea mai multe pareri si despre motorul ideal si despre cum se intretine:D...Astept raspunsuri cu sugestii
Vreau sa il iau din afara .... |
Re: Audi A6 sau A8
Pai aici e vorba de gusturile tale, daca iti permiti sa iti iei a6 sau a8 banuiesc ca intretinerea nu va fii o problema. eu am condus si a6 si a8 model mai nou, ireprosabile ambele dar a8-u e a8. in ceea ce priveste a6-le este o masina super din toate punctele de vedere, eu am condus unul de 3.2 benzina, dar din cate am auzit si 3.0 diesel e super.
Decizia e a ta, tine-ne la curent :D |
| All times are GMT +2. The time now is 01:10. |
- Copyright 2026 4Tuning