Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Audi (https://forum.4tuning.ro/283-discutii-audi.html)
-   -   Audi A6 sau A8 (https://forum.4tuning.ro/283-discutii-audi/303429-audi-a6-a8.html)

Fl4vius 11-02-12 13:44

Audi A6 sau A8
 
Salutare as vrea sa imi cumpar in iunie-iulie un audi si nu stiu care e mai bun ori A6 ori A8 din 2004 in sus la ani.....am condus A6 si mi s-a parut foarte bun as vrea mai multe pareri si despre motorul ideal si despre cum se intretine:D...Astept raspunsuri cu sugestii
Vreau sa il iau din afara ....

sergiu.r 18-02-12 14:36

Re: Audi A6 sau A8
 
Pai aici e vorba de gusturile tale, daca iti permiti sa iti iei a6 sau a8 banuiesc ca intretinerea nu va fii o problema. eu am condus si a6 si a8 model mai nou, ireprosabile ambele dar a8-u e a8. in ceea ce priveste a6-le este o masina super din toate punctele de vedere, eu am condus unul de 3.2 benzina, dar din cate am auzit si 3.0 diesel e super.
Decizia e a ta, tine-ne la curent :D


All times are GMT +2. The time now is 01:10.

- Copyright 2026 4Tuning