Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > AUDI > Alte discutii Audi

Reply
 
Thread Tools
Old 03-02-12, 10:41   #1
bogdan.t

Stage 5
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 546
Default Motor 2.0 TFSI

Salut, ce parere aveti de motorul de 2.0TFSI care e pus pe A6 an ~2008 si ma gandesc ca si pe alte modele dar pe mine asta ma intereseazaa si cum este masina. Multumesc!
bogdan.t is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -